Unf*ck yourself. Napraw się!

W twojej głowie toczy się nieprzerwany monolog wewnętrzny – jakiś cichy krytyczny głos wciąż powtarza ci, że jesteś zbyt leniwy, za głupi albo za słaby.

Nawet nie zauważasz, jak mocno wierzysz w te słowa i ile energii z ciebie wysysają! Starasz się normalnie żyć, tylko od czasu do czasu myślisz z rezygnacją, że skoro nie potrafisz ruszyć z miejsca czterech liter, to być może nigdy nie dotrzesz w życiu tam, gdzie chcesz, a szczęście, za którym tęsknisz, pozostanie tuż poza twoim zasięgiem.

Moją książkę dedykuję tym, którzy doświadczają tego destruktywnego monologu, brodząc w strumieniu wątpliwości i manipulacji zatruwających codzienne życie.
Unf*ck Yourself. Napraw się! to werbalny policzek od wszechświata, który ma sprawić, żebyś się ocknął, docenił swój prawdziwy potencjał, przestał sobie dowalać i totalnie wkręcił się we własne życie.

A więc… napraw się!

ISBN: 978-83-65743-78-7
Tytuł oryginału: Unfu*k Yourself: Get Out of Your Head and into Your Life
Tłumaczenie: Olga Siara

Tagi: samopomoc

Kup książkę Unf*ck yourself. Napraw się!

Unf*ck yourself. Napraw się! - opinie o książce

Avatar użytkownika - MariaAntonina
MariaAntonina
Przeczytane:2021-04-15, Ocena: 5, Przeczytałam, 12 książek 2021, 26 książek 2021,

7 zotych rad od aktora książki "Unf*ck yourself" sprawiło,że podczas czytania miałam wrażenie, że rozmawiam z moim dobrym kumplem, który chce dla mnie jak najlepiej. Nic tu nie jest, że tak powiem kolokwialnie "wciskane na siłę". Chcesz to czytasz, chcesz to wyciągasz wnioski i wreszcie jeśli chcesz to się zmieniasz na lepsze. Lubię takie lekkie ale i mądre poradniki i gorąco go polecam. Czas przeznaczony na czytanie nie będzie czasem zmarnowanym, a może coś zmienić w naszym myśleniu o sobie i o rzeczywistości.

Avatar użytkownika - OKsiazkami
OKsiazkami