Uważaj czego pragniesz Angelo

Ich trzech, one dwie.

Ale tylko jedna z par gra pierwsze skrzypce.
Miłość, namiętność, mafijne układy, zniewolenie.
Ona: Margo, dwudziestoczterolatka wychowana w Stanach, gorącokrwista Włoszka, niezależna, pyskata, atrakcyjna ponad miarę. Jej ostry język i fascynująca osobowość przyciągają nagminnie kłopoty, a największym z nich jest nikt inny jak Angelo Rusto.
Jej przyjaciółka i anioł stróż - Joana równie piękna, co zadziorna.
Angelo, trzydziestodwulatek, capo di tutti cappi, stoi na czele potężnej rodziny mafijnej, ma dwóch braci Fabia i Sergia, którzy nie zawsze w pełni zgadzają się z działaniami najstarszego brata.
Historia pełna zaskakujących zwrotów akcji, pożądania, jak również trudów życia z którymi mierzymy się na co dzień.

Powieść toczy się w słonecznej Italii i upalnych Emiratach Arabskich. Ale nie oszukujmy się - plenery ciekawe, ale główną rolę gra namiętność, przemoc, mafijne układy i poplątane tajemnice.

Jakie losy czekają tę parę dowiecie się sami już 18 stycznia 2023 na Legimi !

Informacje dodatkowe o Uważaj czego pragniesz Angelo:

Uważaj czego pragniesz Angelo - opinie o książce

Avatar użytkownika - FascynacjaKsiazk
FascynacjaKsiazk
Przeczytane:2023-09-23, Ocena: 6, Przeczytałam,

O Angelo mogłabym pisać wiele nieprzychylnych epitetów,ponieważ to gangster z krwi i kości.Nigdy nie idzie na skróty,nie uznając zniewagi i o tym przekona się Margo.Pojawienie się relacji-ona jedna ich dwóch było ogromnie ekscytujące.Czekałam na ten moment,aż wszystko wybuchnie i każdy będzie świadomy kto kim jest oraz kto rządzi.
Działania Angelo przyczyniaja się do tego,że wrogowie nie zapominają.Poznawszy bliżej jego nieprzychylnych partnerów,ich sposób zarabiania i traktowania innych wzbudzał we mnie wstręt.

Margo to silna kobieta,która zaznała wielu krzywd.Jej cierpienie,ból oraz niegodzenia się z sytuacją nie sprawiły,że się poddaje.Jej waleczność jest godna podziwu.Relacja z Jo bardzo mi sie podobała.Są przyjaciółkami,które skoczą za sobą w ogień.Wspieranie się,wspólny wyjazd,praca i chronienie było godne podziwu.Odkrywana prawda o nich była zaskakujaca i nie do uwierzenia.

Spójność elementów wydarzeń-z teraźniejszości i przeszłości dodają do historii wiele zamieszania.Diagnoza,działania z przeszłości dały powieści więcej emocji.I jest to mocna strona książki,dzięki której czyta się bardzo szybko,chcąc poznać nadchodzące wydarzenia.

Jak widzicie autorka porusza w swoim debiucie wiele interesujących tematów,które tworzą niesamowita historie braci Rusto.Nie tylko poznajemy ich bliżej prace,sposób rządzenia ale także ich charaktery,które są różne od siebie.Nie boi sie opisywać scen przepełnionych krwią i nienawiścią.

To obowiązkowa lektura dla czytelników kochających tajemnice,mrocznych mężczyzn,działania mafijne oraz pewnych kobiet,które walczą o swoją wolność.

Z całego serca polecam i czekam na jak najszybsza kontynuacje historii.

Avatar użytkownika - izanaglik
izanaglik
Przeczytane:2023-01-25, Ocena: 6, Przeczytałam,

RECENZJA PATRONACKA

Tytuł: "Uważaj czego pragniesz Angelo"

Autor: Małgorzata Wiśniewska

Wydawnictwo: @_dlaczemu

Premiera: 18.01.2023

Przychodzę dziś do was z recenzją mojego pierwszego patronatu 🥰

Z całego serca dziękuję autorce @malgorzata2525 że mogłam wziąć pod swoje skrzydła jej debiut ❤️

Książka jest dostępna jako e-book na LEGIMI 📚

Margo to 24-letnia gorącokrwista Włoszka która od dzieciństwa mieszka w Stanach Zjednoczonych.Gdy dostaje super propozycje pracy we Włoszech zgadza się od razu.Do Włoch zabiera ze sobą przyjaciółkę Jo.

Pewnego dnia w klubie Inferno Margo poznaje mega przystojnego i seksownego Angelo Rusto ,który stoi na czele potężnej rodziny mafijnej. Mężczyzna budzi w niej strach i lęk. Ma nadzieję że więcej go nie zobaczy. Lecz Angelo ma wobec niej pewne plany . Kobieta budzi w nim uczucia , których nigdy nie czuł do innych kobiet.Staje się wobec niej zaborczy.Postanawia że będzie jego choćby miał to zrobić siłą. W czasie gdy Angelo zajmuje się sprawą zaginionego transportu broni jego brat również walczy o względy Margo.I nawet mu się to udaje. Jednak ich szczęście nie trwa długo gdyż niczego nieświadomy Angelo porywa w brutalny sposób Margo i zmusza ją siłą do poślubienia go.Zamyka ją w swojej rezydencji. Jest wobec niej bardzo brutalny.Margo nie ma już sił walczyć. Po tylu krzywdach których doświadczyła chce zniknąć. Kiedyś marzyła o wielkiej miłości. Wyobrażała sobie że spotyka na swojej drodze przystojnego, szalenie seksownego łobuza. Lecz teraz wie że to totalna bzdura. Nijak się to ma do okrutnej rzeczywistości. Los postanawia zakpić z niej po raz kolejny. Pod nieobecność Angelo zostaje porwana po raz drugi. Trafia do haremu Ahmeda. Tam przeżywa wielkie piekło.Angelo odchodzi od zmysłów aby ją odnaleźć.

Kto stoi za porwaniem Margo?

Czy uda się ją odnaleźć? Jaka tajemnicę rodzinną odkryje Angelo?

Rewelacyjna debiutancka książka autorstwa Małgosi Wiśniewskiej wprowadza nas w niebezpieczny świat mafii. To najlepszy romans mafijny jaki kiedykolwiek czytałam. Autorka dostarczyła mi to co lubię w romansach mafijnych czyli bezlitosny i brutalny świat mafii przepełniony namiętnością i pożądaniem. Sceny erotyczne czyta się z wypiekami na twarzy. Ta książka należy do tych które wyzwalają całą gamę emocji, od złości, smutku do chwil kiedy serce zaczyna bić mocniej i szybciej.To książka którą czyta się jednym tchem.Tu nie ma miejsca na nudę. Wielkie brawa dla autorki za stworzenie tak wspaniałej książki. Gratuluję autorce debiutu i życzę dalszych sukcesów. Książka będzie miała kontynuacje więc czekam z niecierpliwością na dalsze losy bohaterów. Polecam przeczytać bo naprawdę warto ❤️

W sieci pragnień, Sergio
Małgorzata Wiśniewska0
Okładka ksiązki - W sieci pragnień, Sergio

„W sieci pragnień. Sergio” to kontynuacja serii Braci Rusto.  Jo i Sergio są jak dwa zderzające się na niebie pioruny – łączą swoje...

Strzelcy w II Rzeczypospolitej
Małgorzata Wiśniewska0
Okładka ksiązki - Strzelcy w II Rzeczypospolitej

- Kobiety w Związku Strzeleckim - Strzelcy a wojsko - Kontakty Związku Strzeleckiego z innymi organizacjami - Wyszkolenie wojskowe - Wychowanie patriotyczne i obywatelskie...