W sieci pragnień, Sergio


Tom 2 cyklu Bracia Rusto
Ocena: 6 (3 głosów)

„W sieci pragnień. Sergio” to kontynuacja serii Braci Rusto. 

Jo i Sergio są jak dwa zderzające się na niebie pioruny – łączą swoje pragnienia, a ich losy splatają się w świecie mafii w niepowtarzalnym tańcu. 

Jo, silna i niezłomna kobieta skrywająca tajemnicę, pragnie zrozumienia, miłości, a jednocześnie wolności. Jej dusza walczy między przeszłością a teraźniejszością w poszukiwaniu prawdy. 

Sergio, mężczyzna o mrocznej przeszłości i niebiańskim spojrzeniu, pragnie kontroli i szuka równowagi. Jo jest dla niego, jak zakazana melodia, której pragnie słuchać, ale się jej boi. Pragnienia prowadzą go przez labirynt, na końcu którego odkrywa miłość, ale zmaga się z oceną tego, co czuje. 

Jo i Sergio muszą zmierzyć się z własnymi demonami, aby przekonać się, dokąd ich to zaprowadzi. Zanim to jednak nastąpi, przez ich ciała i dusze przetoczy się tornado.

Informacje dodatkowe o W sieci pragnień, Sergio :

Wydawnictwo: selfpublishing
Data wydania: 2024-02-23
Kategoria: Romans
ISBN: 9788203839704
Liczba stron: 172
Tytuł oryginału: W sieci pragnień, Sergio
Język oryginału: Polski

Tagi: romans mafijny erotyka literatura kobieca

więcej

Kup książkę W sieci pragnień, Sergio

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Dodaj cytat
REKLAMA

Zobacz także

W sieci pragnień, Sergio - opinie o książce

Avatar użytkownika - FascynacjaKsiazk
FascynacjaKsiazk
Przeczytane:2024-02-20, Ocena: 6, Przeczytałam,

💥 W I części poznaliśmy Angelo-capo rodziny mafijnej,a teraz Sergio namiesza w życiu swoim i Joany.

💜Jeśli kochacie romanse mafijne z dynamiczną i nieprzewidywalna akcja wraz z porachunkami mafijnymi,gdzie nie wiemy kim jest nasz wróg,to ta książka jest obowiązkowa do przeczytania.
Pomiędzy szalona relacją Sergio i Jo,którzy mają ogniste charaktery obserwujemy zawziętą walkę o władzę w mafii.Sa sytuacje zagrażające życiu oraz tajemnice,które ciężko odkryć!

💜Wspaniale wykreowane postacie potrafią rozbudzić naszą wyobraźnię oraz podnieść ciśnienie.
Poznajemy także dalsze losy Angelo i Margo.Walczą nie tylko o zdrowie,ale również o swoją relację.

💜Nie da się pominąć tego,że autorka potrafi niesamowicie namieszać we fabule książki oraz pojawiającymi się postaciami,którzy pragną zemsty gwarantując niezliczoną ilość emocji.
Pomieszane w książce manipulacja,zazdrość,zemsta,przemoc,brutalność jak również pożądanie daje czytelnikowi wielu wrażeń!To tylko niewielka część,którą odnajdziecie w tej książce.Wiele wątków i wydarzeń wzbudza szok i niedowierzanie.Aż trudno opisać wszystkie emocje,które doświadczyłam podczas jej czytania!
Obok tej książki nie można przyjść obojętnie!

💜Ogromne brawa dla autorki za progres twórczy w kontynuacji historii o braciach Rusto.Zdecydowanie jest lepiej,ostrzej i dynamiczniej,a to jeszcze nie koniec!Zakończenie wbija w fotel powodując chęć sięgnięcia po dalsze losy bohaterów

💜Musicie tą książkę przeczytać

Link do opinii
Avatar użytkownika - izanaglik
izanaglik
Przeczytane:2024-02-21, Ocena: 6, Przeczytałam,

🔥RECENZJA PATRONATU🔥

 

Tytuł: " W Sieci Pragnień Sergio"

Autor: Małgorzata Wiśniewska

Premiera: 23.02.2024

#współpracapatronacka 

 

Przychodzę dziś do Was z recenzją mojego wspaniałego patronatu. Z całego serca dziękuję autorce że mogłam wziąć pod swoje skrzydła kolejną część serii Braci Rusto.

Tym razem poznajemy bliżej Sergio, mężczyznę o niebiańskim spojrzeniu i mrocznej przeszłości.Jest on bratem mafijnego bossa-Angelo. Zderza się z Joaną, kobietą o nieprzewidywalnej duszy. Sergio i Joana tworzą razem mieszankę wybuchową. Mimo mrocznej przeszłości mężczyzny,Joana nie jest w stanie mu się oprzeć. Kobieta rozkochała go w sobie, a Sergio nawet nie wiedział że jest zdolny do takich uczuć. Miłość która się między nimi narodziła jest wystawiona na próbę i musi przetrwać zdrady, intrygi i różnego rodzaju niebezpieczeństwa.

Czy ich miłość ma szansę przetrwać pomimo zasad jakie panują w rodzinnym imperium?

 

To nie jest bajka dla grzecznych dziewczynek.

"W Sieci Pragnień Sergio" wciąga w mafijną rzeczywistość od pierwszej strony, za którą skrywa się wiele tajemnic. Władza i dominacja mieszają się z pożądaniem i namiętnością. Odważna, piekielnie gorąca i równie niebezpieczna historia,przy której ani na minutę nie złapiesz oddechu. Przemoc, dominacja, posłuszeństwo, bezwzględność...i w tle rodzące się uczucie. Historia pełna tajemnic, strachu i bezwzględności. Nie zabraknie w niej także gorących uniesień, pożądania, chemii i namiętności. To historia która skradła moje serce. Nie mogłam się od niej oderwać gdyż byłam ciekawa co wydarzy się dalej. Sceny są tak precyzyjnie napisane,że zamykając oczy wszystko sobie dokładnie wyobrażałam. Zakończenie po prostu wbiło mnie w fotel. Już nie mogę się doczekać kontynuacji gdyż jestem bardzo ciekawa dalszych losów bohaterów. 

Z całego serca polecam 💜🔥

Link do opinii
Avatar użytkownika - Margo25
Margo25
Przeczytane:2024-02-15, Ocena: 6, Przeczytałem,

Przepiękna powieść, o losach rodziny mafijnej, gdzie niespodziewanie próbuje zamieszkać miłość. Bardzo łatwo utożsamić się z bohaterami, bo któż za nas nie boi się obnażenia ze swoimi uczuciami i lękiem przed odrzuceniem. Czy bohaterom uda się pokonać te bariery? Sprawdźcie sami.

Link do opinii
Avatar użytkownika - agnieszka_rowka
agnieszka_rowka
Przeczytane:2024-02-23, Przeczytałam,
Inne książki autora
Uważaj czego pragniesz Angelo
Małgorzata Wiśniewska0
Okładka ksiązki - Uważaj czego pragniesz Angelo

  Ich trzech, one dwie. Ale tylko jedna z par gra pierwsze skrzypce. Miłość, namiętność, mafijne układy, zniewolenie. Ona: Margo, dwudziestoczterolatka...

Strzelcy w II Rzeczypospolitej
Małgorzata Wiśniewska0
Okładka ksiązki - Strzelcy w II Rzeczypospolitej

- Kobiety w Związku Strzeleckim - Strzelcy a wojsko - Kontakty Związku Strzeleckiego z innymi organizacjami - Wyszkolenie wojskowe - Wychowanie patriotyczne i obywatelskie...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Paderborn
Remigiusz Mróz
Paderborn
Fałszywa królowa
Mateusz Fogt
Fałszywa królowa
Jesteś jak kwiat
Beata Bartczak
Jesteś jak kwiat
Kolekcjoner
Daniel Silva
Kolekcjoner
Między nami jest Śmierć
Patryk Żelazny
Między nami jest Śmierć
Miłość szyta na miarę
Paulina Wiśniewska
Miłość szyta na miarę
Zagraj ze mną miłość
Robert D. Fijałkowski ;
Zagraj ze mną miłość
Ktoś tak blisko
Wojciech Wolnicki (W. & W. Gregory)
Ktoś tak blisko
Róża Napoleona
Jacobine van den Hoek
Róża Napoleona
Serce nie siwieje
Hanna Bilińska-Stecyszyn ;
Serce nie siwieje
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy