Uwolnij moc kobiecego mózgu

Pierwsza książka poświęcona wyłącznie kobiecemu mózgowi!

W tym pouczającym i wyczerpującym opracowaniu dr Daniel Amen pokazuje krok po kroku, jak maksymalnie wykorzystać najwartościowszy kobiecy atut, czyli mózg. Dowiesz się z niej:

dlaczego równowaga hormonalna ma decydujące znaczenie dla optymalnej pracy mózgu i jak ją przywrócić oraz utrzymać, dlaczego zdrowy przewód pokarmowy jest niezbędny dla zdrowia psychicznego, dlaczego musisz uspokoić stale zajęty mózg oraz jak wyzwolić się od lęku, ciągłego podenerwowania, depresji i perfekcjonizmu, dlaczego warto leczyć zaburzenia uwagi i jak wspaniale może to wpłynąć na twoje życie seksualne, dlaczego aktywność seksualna jest taka ważna w życiu i jak może zwiększyć twoją inteligencję... i zmniejszyć ryzyko chorób otępiennych, czy istnieje coś takiego jak ,,mózg mamy" i jakim niezwykłym może być atutem.

Ale to zaledwie ułamek fascynujących informacji zamieszczonych w tej książce. Dzięki nim można nie tylko zmienić swoje życie na lepsze, ale też pozytywnie wpłynąć na życie wszystkich ludzi ze swego otoczenia.

Informacje dodatkowe o Uwolnij moc kobiecego mózgu:

Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: 2015-04-21
Kategoria: Popularnonaukowe

Kup książkę Uwolnij moc kobiecego mózgu

Uwolnij moc kobiecego mózgu - opinie o książce

Avatar użytkownika - milord
milord
Przeczytane:2019-09-17, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2019,

Jako nauczyciel biologii i pasjonat mózgu vczęsto zaczytuję się w wielu pozycjach z tytułem MÓZG. Po tą książkę sięgnęłam jednak ze względu na autora. I nie zawiodłam się - chociaż też inie zachwyciłam. W niektórych momentach mam wrażenie, że książka to powielenie wydanych już wcześniej, czasem mam wrażenie, że już to wszystko wiem i jest to takie banalne, że aż dziwne, że wydane... Ale jednak jestem zadowolona, że to przeczytałam.

Daniel G. Amen0
Okładka ksiązki - Zmień swój mózg, zmień swoje ciało . Jak pobudzić mózg, aby uzyskać wymarzone ciało

Dopiero zaczynasz zdawać sobie sprawę, że pora popracować nad kondycją i sylwetką? Już jesteś w formie i chcesz jeszcze bardziej podnieść swoją sprawność...

Wspieraj swój mózg - odmładzaj się
Daniel G. Amen0
Okładka ksiązki - Wspieraj swój mózg - odmładzaj się

W książce Wspieraj swój mózg - odmładzaj się bestsellerowy autor i wybitny psychiatra dr Daniel G. Amen przedstawia swój łatwy do zastosowania i przeciwdziałający...