W ciszy Twoja Miłość

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2018-07-31
Kategoria: Poezja
ISBN: b.d.
Liczba stron: 0

Ocena: 6 (1 głosów)

Książka Martyny Świniarskiej pt. „W ciszy Twoja Miłość” to podwójny debiut literacki. To nie tylko pierwsza publikacja młodej artystki, ale też pierwszy tomik poezji napisany przez osobę niesłyszącą. Jak zauważył ks. inf. Czesław Wala, wieloletni duszpasterz osób głuchych, w swojej ponad 50-letniej pracy nie spotkał osoby, która byłaby w stanie przekazać swoje doświadczenia duchowe poprzez wiersze.

Pod koniec lipca 2018 r. książka trafiła do wydawcy, którym jest ks. infułat Czesław Wala wspólnie z Siostrami Salezjankami Świętych Serc z Rudnika nad Sanem i Duszpasterstwem Niesłyszących Diecezji Sandomierskiej. Tomik poezji wkrótce trafi do rąk Czytelników. Z pewnością posłuży jako pomoc w medytacji i narzędzie głoszenia Dobrej Nowiny całemu światu.

Muzeum Jana Pawła II w Stalowej Woli przygotowało reportaż o poezji ze świata ciszy, będący jednocześnie promocją tego wyjątkowego dzieła literackiego. Zapraszamy do obejrzenia filmu i wzbogacenia swojej biblioteczki o nową pozycję wydawniczą. Autorce zaś i wydawcy życzymy wiele radości z realizowanego dzieła: 

Kup książkę W ciszy Twoja Miłość

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - W ciszy Twoja Miłość

Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Reklamy