W ciszy Twoja Mi³o¶æ

Ocena: 6 (1 g³osów)

Ksi±¿ka Martyny ¦winiarskiej pt. „W ciszy Twoja Mi³o¶æ” to podwójny debiut literacki. To nie tylko pierwsza publikacja m³odej artystki, ale te¿ pierwszy tomik poezji napisany przez osobê nies³ysz±c±. Jak zauwa¿y³ ks. inf. Czes³aw Wala, wieloletni duszpasterz osób g³uchych, w swojej ponad 50-letniej pracy nie spotka³ osoby, która by³aby w stanie przekazaæ swoje do¶wiadczenia duchowe poprzez wiersze.

Pod koniec lipca 2018 r. ksi±¿ka trafi³a do wydawcy, którym jest ks. infu³at Czes³aw Wala wspólnie z Siostrami Salezjankami ¦wiêtych Serc z Rudnika nad Sanem i Duszpasterstwem Nies³ysz±cych Diecezji Sandomierskiej. Tomik poezji wkrótce trafi do r±k Czytelników. Z pewno¶ci± pos³u¿y jako pomoc w medytacji i narzêdzie g³oszenia Dobrej Nowiny ca³emu ¶wiatu.

Muzeum Jana Paw³a II w Stalowej Woli przygotowa³o reporta¿ o poezji ze ¶wiata ciszy, bêd±cy jednocze¶nie promocj± tego wyj±tkowego dzie³a literackiego. Zapraszamy do obejrzenia filmu i wzbogacenia swojej biblioteczki o now± pozycjê wydawnicz±. Autorce za¶ i wydawcy ¿yczymy wiele rado¶ci z realizowanego dzie³a:

Informacje dodatkowe o W ciszy Twoja Mi³o¶æ:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2018-07-31
Kategoria: Poezja
ISBN: b.d.

wiêcej

Kup ksi±¿kê W ciszy Twoja Mi³o¶æ

Cytaty z ksi±¿ki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej ksi±¿ki.

Zobacz tak¿e

W ciszy Twoja Mi³o¶æ - opinie o ksi±¿ce