W poszukiwaniu skrycie tęsknionej

Tuż po swoich osiemnastych urodzinach Maciek Dobrucki dowiaduje się, że mężczyzna, którego do tej pory uważał za swojego ojca, w rzeczywistości jest jego ojczymem, zaś jego biologiczny tato zmarł w tragicznych okolicznościach. Maciek postanawia dociec prawdy o śmierci swojego ojca, co nieoczekiwanie wplątuje go w szereg zaskakujących wydarzeń.

- Oszalałaś! - zawyrokowałem. - To jest szyte tak grubymi nićmi, że nikt w to nie uwierzy.

- Nie ja oszalałam, tylko ty jesteś naiwny - zripostowała natychmiast. - Znasz takie twierdzenie: żadna fikcja nie jest na tyle naiwna, aby nie mogła być prawdziwa, i żadna rzeczywistość nie jest na tyle realna, aby nie wyglądała na fikcyjną, gdyż wszystko zależy od przedstawienia?

W poszukiwaniu skrycie tęsknionej to książka pełna trzymających w napięciu niespodziewanych zwrotów akcji, ciętego humoru oraz licznych popularnonaukowych dygresji, która porywa Czytelnika od pierwszych stron.

Informacje dodatkowe o W poszukiwaniu skrycie tęsknionej:

Wydawnictwo: Wydawnictwo Borgis
Data wydania: 2023-01-05

Tagi: Literatura obyczajowo-rodzinna

Kup książkę W poszukiwaniu skrycie tęsknionej

Sztuczna inteligencja w ogniu
Tomasz Lendzian0
Okładka ksiązki -  Sztuczna inteligencja w ogniu

Rozmowa to pierwszy krok do poznania Jedni widzą w niej szansę na poprawę komfortu życia i pracy oraz niewyobrażalny rozwój cywilizacyjny. Inni obawiają...