W sieci. Igrając z ogniem 3

Zło czai się za rogiem...

Czasem jedno małe wydarzenie zmienia całe nasze życie, wywracając wszystko do góry nogami. Austin żyje szybko i intensywnie, służba w elitarnym Navy SEAL dostarcza mu adrenaliny, a czas wolny wypełniają przelotne romanse. Pewnego dnia poznaje siostrę swojego najlepszego przyjaciela z oddziału, Brady’ego — i obiecuje się nią zaopiekować. Gwen pragnie w życiu tylko spokoju, szczególnie że właśnie udało jej się razem z córeczką uciec od męża sadysty.

Ta para różni się od siebie jak ogień i woda. Ich drogi szybko by się rozeszły, gdyby w życiu Gwen nie zaczęły się nagle dziać dziwne i niepokojące rzeczy, z którymi sama nie jest w stanie sobie poradzić. W tych ekstremalnych okolicznościach między dwojgiem tak różnych ludzi niespodziewanie rodzi się uczucie. Ale czy przetrwa tę ciężką próbę?

Trzecia odsłona bestsellerowej serii „Igrając z ogniem” raz jeszcze wciągnie Cię bez reszty. Fascynujące psychologiczne portrety bohaterów, narastająca atmosfera niebezpieczeństwa i nieoczekiwane zwroty akcji to znaki rozpoznawcze doskonałej prozy Tary Sivec.

Tara Sivec — amerykańska pisarka, żona, matka. Mieszka w Ohio z mężem i dwójką dzieci. Po kilkunastu latach pracy w charakterze brokera chwyciła za pióro z postanowieniem napisania pierwszej powieści. Jest autorką kilku światowych bestsellerów, w tym serii „Igrając z ogniem”.

Informacje dodatkowe o W sieci. Igrając z ogniem 3:

Wydawnictwo: Septem
Data wydania: 2015-05-30

Kup książkę W sieci. Igrając z ogniem 3

W sieci. Igrając z ogniem 3 - opinie o książce

Avatar użytkownika - awiola
awiola
Przeczytane:2016-05-11, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2016, Mam,
"Szykuje się niezły ubaw". Dwa poprzednie tomy gorącej trylogii "Igrając z ogniem" skutecznie zapewniły mi mile spędzony czas w towarzystwie wielkich namiętności, niebezpieczeństw oraz ludzkich słabości. Trzecia i zarazem ostatnia część tego cyklu, zgodnie z moim przewidywaniem nie odstaje od tego, co autorka zaserwowała czytelnikom już wcześniej. Znowu się bowiem działo i po raz kolejny zostałam porwana w wir wartkiej akcji, od której nie sposób uciec. Tara Sivec to amerykańska pisarka, która po kilkunastu latach pracy jako broker, postanowiła napisać powieść. Obecnie jest autorką kilku światowych bestsellerów, w tym lubianej serii pt. "Chocolate lovers", z której pierwsza część, czyli "Pokusy i łakocie" zdobyła liczne nagrody literackie. Autorka jest żoną i matką, mieszka w Ohio wraz z mężem i dwójką dzieci. Austin jak na żołnierza elitarnej jednostki Navy SEAL przystało prowadzi bardzo intensywne życie, pełne niebezpieczeństw i gorących nocy z nowo poznanymi kobietami. Gdy jego najlepszy przyjaciel powierza mu pod opiekę swoją siostrę Gwen, która uciekła z córeczką od znęcającego się nad nimi męża, bohater zaczyna po raz pierwszy czuć coś więcej. Przed Gwen i Austinem prawdziwa próba uczuć. Podobno przeciwieństwa lubią się przyciągać i coś w tym powiedzeniu musi być, bowiem pomiędzy dwójką zupełnie różnych, głównych bohaterów trzeciego tomu tej trylogii, aż iskrzy przez całą lekturę. Scenariusz niegrzecznego chłopca, pełnego męskości i zadziory oraz skrzywdzonej przez los, atrakcyjnej kobiety, jest mi oczywiście znany. To bowiem schemat często powielany w tego typu książkach i pomimo tej swoistej sztampy, za każdym razem wywołuje we mnie wiele emocji oraz dreszczyk podniecenia. Moje serce w szczególności porwała kreacja Austina, jako zarozumiałego, typowego podrywacza nadającego się na jedną noc, któremu wszystkie kobiety nie mogą się oprzeć i jego odkrycie w sobie uczuć, o jakich nie miał pojęcia. Kobiety kochają łobuzów o złotym sercu i nikt nie jest w stanie nic na to poradzić. "W sieci" to powieść o typowym zabarwieniu erotycznym, ale posiadająca także dość sprawnie poprowadzony wątek kryminalny z niespodziewanie zaskakującym zakończeniem. Przez całą bowiem fabułę czytelnik wyczuwa atmosferę niebezpieczeństwa, które cały czas gdzieś tam czyha, by na końcu niesamowitym zwrotem akcji, zostać zupełnie zaskoczonym. Podobał mi się taki zabieg i sądzę, że wielu czytelników będzie zdezorientowanych takim nieprawdopodobnym scenariuszem, jaki zaserwowała Tara Sivec. W powieści pojawiają się także, podobnie jak w poprzednich częściach, dobrze napisane, klimatyczne sceny erotyczne, pełne dobrego smaku i niewątpliwie wyzwalające duże pokłady wyobraźni. W pamięci utkwiła mi w szczególności jedna scena w kuchni będąca istnym, majstersztykiem erotyki. Tara Sivec stworzyła trylogię, której poszczególne części można czytać zupełnie oddzielnie i które można dozować sobie w wybranych odstępach czasu, niczego na tym nie tracąc. Dla miłośników takich klimatów to lektura godna polecenia. Trzeba pamiętać jednak o tym, iż to typowa literatura rozrywkowa, nic więcej.
Avatar użytkownika - kobiecerecenzje3
kobiecerecenzje3
Przeczytane:2015-09-14, Ocena: 5, Przeczytałem,
"W sieci" Tary Sivec to już trzecia część z serii Igrając z ogniem. Poprzednie części bardzo mi się podobały i nie mogłam się od nich oderwać. Czy część trzecia też mnie pochłonie? Zapraszam na recenzję. Gwen to kobieta po przejściach, mąż sadysta zrobił z jej życia piekło na ziemi. Pewnej nocy po kolejnym pobiciu postanawia uciec. Pakuje kilka rzeczy i wraz z córką szuka schronienia u swojego brata Brady'ego. Niestety Brady wyjeżdża, prosi więc swojego przyjaciela Austina by miał oko na Gwen (gdyż wie do czego zdolny jest jego szwagier) oraz na agencję detektywistyczną, w której Gwen mu pomaga. Austin to towarzysz broni Brady'ego, który nadal jest żołnierzem marynarki wojennej. Takie życie mu odpowiada, ciągłe misje, rozjazdy. Nie wyobraża sobie siebie jako męża a tym bardziej ojca. Chce oddać przyjacielowi przysługę i wrócić do własnego życia. Ale życie lubi być przewrotne, i nigdy nie wiemy kiedy trafi nas strzała amora. Czy zatwardziały żołnierz podda się uczuciu? Oraz czy mąż Gwen pogodzi się z rozwodem i da jej spokój? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie właśnie w tej książce. "W sieci" tak jak poprzednie części tej serii, to romans z bardzo wyrazistym wątkiem kryminalnym. Gwen po ucieczce z domu cały czas obawia się, że mąż ją odnajdzie i pokaże jej gdzie jest jej miejsce. Niestety po jakimś czasie zaczynają się dziwne rzeczy i Gwen już wie, że nigdy nie będzie wolna. Gdy Austin odkrywa wszystkie tajemnice naszej bohaterki oraz powód jej ucieczki od męża, wie że nie może zostawić jej samej, i nie spocznie póki nie wsadzi jej męża za kratki. W tej części nie zabraknie Wam również dreszczyku emocji oraz namiętnych scen seksu. A zabawne dialogi są już chyba wizytówką Tary Sivec. Autorka porusza w tej książce, dość poważny problem jakim jest przemoc w rodzinie i to jak udajemy, że nasze życie jest cudowne i wspaniałe, a w czterech ścianach naszego mieszkania przeżywamy koszmar dzień za dniem. Nasza bohaterka przeżyła wiele i powiedziała dość. Tylko czy uda jej się ułożyć to życie od nowa? I czy to właśnie Austin sprawi, że zaufa kolejny raz mężczyźnie? Opisy z przeszłości Gwen autorka przedstawiła w tak realistyczny sposób, że nie dało się ich czytać nie płacząc. Żadna kobieta nie zasługuje na takie piekło i całym serce byłam za tym, by ten potwór poniósł zasłużoną karę. Tak jak w poprzednich częściach w tej też nie zabraknie intryg, knutych przez osoby z otoczenia bohaterów, a zakończenie zadziwi Was tak samo jak i mnie. W tej powieści nic nie jest takie jakie wydaje nam się na początku, a przyjaciel może okazać się wrogiem. Ja uwielbiam takie książki więc Wam też ją polecę. Jedyny minus tej książki to taki że zbyt szybko się skończyła.POLECAM SERDECZNIE!!! Za możliwość przeczytania książki dziękuję Wydawnictwu Helion. Wydawnictwo: Helion Data wydania: 12.06.2015
Avatar użytkownika - Saucy
Saucy
Przeczytane:2020-01-03, Ocena: 4, Przeczytałem, 26 książek 2020,
Avatar użytkownika - dona
dona
Przeczytane:2019-08-04, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Pokusy i łakocie. Kochanie, jeszcze tu jestem!
Tara Sivec0
Okładka ksiązki - Pokusy i łakocie. Kochanie, jeszcze tu jestem!

Żyli długo i szczęśliwie? Przez całe lata przyjaciele zazdrościli Drew i Jenny namiętności w małżeństwie, seksualnych fantazji i erotycznych ekscesów...

Pokusy i łakocie. Niezbyt grzeczna rzecz o miłości
Tara Sivec0
Okładka ksiązki - Pokusy i łakocie. Niezbyt grzeczna rzecz o miłości

Love story z seksem i czekoladą w tle Poznajcie Claire. Claire to dwudziestokilkuletnia matka małego człowieka, który urodził się w wyniku (nie)szczęśliwego...