W świecie Jonasza

Intymna podróż w poszukiwaniu miłości. Monika po rozwodzie obiecała sobie, że już nigdy nie zaangażuje się emocjonalnie. I z takim nastawieniem wkracza w pełen erotyki świat tajemniczego mężczyzny. Monika to młoda, samodzielna kobieta, która po rozwodzie obiecała sobie, że nigdy więcej nie zaangażuje się emocjonalnie. I z takim nastawieniem wkracza w pełen erotyki świat Jonasza. Mężczyzny tajemniczego, niebezpiecznego, który działa na nią jak żaden inny dotąd. Niczym prywatny narkotyk. Nie pojmuje, co się z nią dzieje. Nigdy tak nie reagowała, nigdy nie była tak bezwstydna. Śmiałe seksualne doświadczenia są dla Moniki fascynującą, choć nieco zatrważającą nowością. Zwłaszcza że Jonasz, wprowadzając kochankę w świat zmysłów i pożądania przekraczającego granice rozsądku, ma swój cel. Chce niewiele i bardzo dużo zarazem. „Nie broń się przede mną – żąda – i... kochaj mnie”. Ale zraniona, nieufna Monika boi się miłości. Czy spotka ją za to kara? Oficyna wydawnicza RW2010, 2013

Informacje dodatkowe o W świecie Jonasza:

Wydawnictwo: RW2010
Data wydania: 2013 (data przybliżona)
ISBN: 978-837-949-005-9

Kup książkę W świecie Jonasza

W świecie Jonasza - opinie o książce

Avatar użytkownika - angelikapartyka
angelikapartyka
Przeczytane:2019-05-10, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 książki 2019,

W książce strasznie denerwowała mnie główna bohaterka, niby kobieta niezależna, a pozwalała kontrolować się mężczyźnie w sposób chory, do tego zamiast uciekać z chorego układu brnęła w to dalej jak to "pokorne cielę". Przykro się czytało, jednak mimo to książka jest w miarę do doczytania, myślałam, że jak na erotyk sceny seksu bedą bardziej rozbudowane, jednak tak nie było, zabrakło tego. Jak dla mnie ciut nieudana podróbka Greya.