W towarzystwie aniołów

Prawdziwe historie ludzi, którzy w różnych sytuacjach życiowych doświadczyli spotkania z aniołami i ich pomocy. Każda opisana historia zakończona jest pytaniami do refleksji, co może pomóc Czytelnikowi odkryć obecność aniołów we własnym życiu. Od najdawniejszych czasów ludzie wierzą w cudowną interwencję aniołów , które pojawiają się by uchronić człowieka przed niebezpieczeństwem, zbłądzeniem w grzechu, a nawet śmiercią. Ciągle trudno jest zgłębić prawdziwą naturę tych niezwykłych istot. Robert Strand przekonuje, że takie cudowne zdarzenia z udziałem posłańców Pana Boga wciąż mają miejsce, choć najczęściej o ich niezwykłości zdajemy sobie sprawę po czasie, kiedy dokładnie przeanalizujemy fakty związane z naszym życiem. Ta książka to pełna niezwykłych historii opowieść o ogromnej miłości Boga do człowieka , która przejawia się w nieustannej opiece aniołów. Jest zapisem prawdziwych spotkań z Bożymi posłańcami.

Informacje dodatkowe o W towarzystwie aniołów:

Wydawnictwo: Wydawnictwo M
Data wydania: 2014-09-01
Kategoria: Duchowość, religia
ISBN: 978-83-8021-001-1

Kup książkę W towarzystwie aniołów

W towarzystwie aniołów - opinie o książce

Avatar użytkownika - SylwiaN
SylwiaN
Przeczytane:2014-10-07, Ocena: 5, Przeczytałem,
Książeczka cienka, ale to tylko pozory, bo w treść bardzo bogata. Autor napisał już kilka książek z tej serii, i kilka ma jeszcze w planach, Nie jest to zwykła książka o Aniołach. Jest to zbiór opowiadań zwykłych ludzi, którzy w swoim życiu mieli to szczęście i doświadczyli opieki Aniołów. Historie dotyczą różnych rzeczy: raz chodzi o uratowanie życia, raz o podjęcie słusznej decyzji. Każda z nich jest wyjątkowa, niepowtarzalna, wręcz trudna do uwierzenia. A jednak. Anioły istnieją, i jeżeli tylko uwierzymy, możemy spotkać je na swojej drodze w najmniej oczekiwanym momencie naszego życia. Książkę pochłonęłam w jeden wieczór. Nie mogłam jej odłożyć. Chociaż doskonale nadaje się na rozłożenie w czasie i czytanie etapami, bo każda opowieść zajmuje kilka stron. Kilka stron niesamowitego świadectwa o tym, jak wielką siłą dla niektórych ludzi jest wiara. Język prosty, zrozumiały dla każdego, nie trzeba być teologiem, żeby zrozumieć przekaz. Wręcz przeciwnie, myślę, że dosłownie każdy może sięgnąć po tą pozycję.