Warkocze. Przewodnik krok po kroku

Świat zwariował na punkcie warkoczy!

Najmodniejsze, proste i wyszukane opanowały salony, wybiegi mody i podbiły internet: Facebook, Instagram, Pinterest, You Tube

Wszyscy plotą warkocze!

Warkocze idealne do szkoły, szalone na imprezę i romantyczne na randkę.

Stwórz oryginalną fryzurę podążając krok po kroku za prostymi instrukcjami Laury i Marie, dwóch nastolatek, których instagramowy profil @HairandNailInspiratin śledzi już ponad 130 000 osób!

Bądź modna i oryginalna nie wydając ani grosza!

Informacje dodatkowe o Warkocze. Przewodnik krok po kroku:

Warkocze. Przewodnik krok po kroku - opinie o książce

Avatar użytkownika - monweg
monweg
Przeczytane:2015-11-14, Ocena: 5, Przeczytałam,
Laura i Marie, dwie nastolatki, mają swój profil na Istagramie i to tam zaczęła się ich mała kariera. Profil ten @HairAndNaisInspiration cieszy się ogromną popularnością. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ dziewczyny potrafią wyczarować na głowie prawdziwe dzieła sztuki. Po krótszym lub dłuższym treningu, w zależności od zdolności, podobno samodzielnie wykonamy wodospad, warkocz z pięciu pasm, różę, symbol nieskończoności czy ślimaka i do tego będziemy się tym szczycić. Ta książka to przewodnik, krok po kroku, po mniej i bardziej zawiłych plecionych fryzurach. Warkocze prosto do szkoły czy do pracy (bo kto powiedział, że dorosłej kobiecie nie wolno), romantyczne plecionki na randkę, eleganckie na imprezy i na inne specjalne okazje. Znalazło się też miejsce na po prostu urocze warkocze z wplecionymi wstążkami i kwiatami. Wielkim plusem jest to, że każda z fryzur została opisana i sfotografowana przez ich autorki. Dla tych, którzy chcą nauczyć się czegoś nowego i ciekawego. Masz córkę, wnuczkę, siostrę, koleżankę – naucz się sztuki plecenia. Zostań Mistrzem. Polecam. Całość - http://monweg.blog.onet.pl/2015/11/11/warkocze-laura-marie/
Avatar użytkownika - ejotek
ejotek
Przeczytane:2015-10-23, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2015, Mam,
Każda opisana w książce fryzura jest doskonale rozłożona na części pierwsze. Wszystko jest dopracowane i w zasadzie każdy powinien sobie poradzić. Najpierw otrzymujemy zachętę, czyli zdjęcie gotowej fryzury a potem... "krok po kroku" opis słowny wyjaśniający, jak pleść, czy przekładać pasma górą czy dołem, czy zaplatamy w poziomie czy pionie, czy włosy dobieramy z obu stron czy tylko z jednej a obok obrazujące to zdjęcia - dla wzrokowców. Muszę przyznać, że instrukcje są jasne i zrozumiałe i gdyby dziecko miało więcej cierpliwości to sądzę, że warkocze mogłabym czesać częściej (próbowałyśmy między innymi warkocza z pięciu pasm, ale tam wymagana jest pomoc osoby czesanej i tu już moja córa nie dawała rady, będziemy próbować za czas jakiś). Dodatkowymi informacjami, które znajdziemy przy fryzurach są akcesoria potrzebne do ich wykonania, czas niezbędny do tej czynności, poziom trudności a w niektórych przypadkach nawet QR kod przenoszący na stronę z filmem instruktażowym. Podsumowując stwierdzam, że podczas pierwszego spotkania z tą nietypową książką, można poczuć strach. Tak, strach że nie podołamy wyzwaniu a maleńkie oczka córki będą patrzeć wyczekująco i błagalnie i mówić "Mamusiu, chcę być piękna". Ale myślę, że warto mieć w domu - do kompletu z córeczką - taki właśnie poradnik, który początkowo będzie pomagał mamie a potem to nastolatka będzie miała koleżanki, które będą w szybkim tempie odrabiały zadania domowe, by mieć czas spotkać się na plotki przy warkoczach. To świetny i niebanalny pomysł na sympatyczne spędzanie czasu w kobiecym czy dziewczęcym gronie. całość recenzji oraz fotografie: http://czytelnicza-dusza.blogspot.com/2015/10/laura-arnesen-marie-wivel-warkocze.html
Avatar użytkownika - Amarisa
Amarisa
Przeczytane:2015-09-23, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2015, Mam,
Kilka słów na temat książki znajdziecie na moim blogu. Zapraszam :) http://magicznyswiatksiazki.pl/warkocze-przewodnik-krok-po-kroku-laura-arnesen-marie-wivel/
Avatar użytkownika - Noelka
Noelka
Przeczytane:2015-09-23, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2015, Mam, Przeczytane,