Więcej przygód w Dolinie Muminków

,,Chodzi o Muminka!", zawołał Duch. ,,Jest w niebezpieczeństwie, na morzu!"

Przenieście się do Doliny Muminków dzięki ekscytującym opowiadaniom i przeczytajcie o tym, jak Muminki wraz z przyjaciółmi zapoznają się z niewidzialnym dzieckiem, przeprowadzają śledztwo w sprawie tajemniczego zniknięcia i przeżywają przygodę w środku zimy. Życie w Dolinie Muminków obfituje w niespodzianki, jednak Muminki stawiają czoła wyzwaniom z uśmiechem i otwartym sercem.

Bogato ilustrowane opowieści prosto z Doliny Muminków są idealne na pierwszą lekturę dla najmłodszych czytelników 3+. Wprowadzą dziecko w świat pełen wyobraźni, który uczy przyjaźni, wrażliwości i otwartości.

To połączenie klasyki z nowoczesnością jest pomostem między pokoleniami!

Opowieści o Muminkach zostały przetłumaczone na ponad 30 języków i doczekały się niemal 20 ekranizacji. Ten zbiór, zainspirowany opowiadaniami Tove Jansson, został uzupełniony o wyjątkowe ilustracje z najnowszego serialu ,,Dolina Muminków"; w brytyjskiej wersji pani Filifionce głosu udzieliła Kate Winslet!

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Informacje dodatkowe o Więcej przygód w Dolinie Muminków:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2021-11-10

Tagi: Dzieci od ok. 3 lat bóg

Kup książkę Więcej przygód w Dolinie Muminków

Więcej przygód w Dolinie Muminków - opinie o książce

Avatar użytkownika -

Przeczytane:2022-02-20, 26 książek 2022,

Więcej przygód w Dolinie Muminków

Amanda LiWydawnictwo: Znak emotikon@znakemotikon
@wydawnictwoznakpl

Przenosimy się do Doliny Muminków dzięki ekscytującym opowiadaniom.  Dziewięć wciągających przygód rodziny Muminków i ich przyjaciół. Każda historia jest ciekawa i niesie piękne przesłanie, dzięki któremu możemy się wiele nauczyć.Muminki wraz z przyjaciółmi zapoznają się z niewidzialnym dzieckiem, przeprowadzają śledztwo w sprawie tajemniczego zniknięcia i przeżywają przygodę w środku zimy. Życie w Dolinie Muminków obfituje w niespodzianki, jednak Muminki stawiają czoła wyzwaniom z uśmiechem i otwartym sercem.

To połączenie klasyki z nowoczesnością jest pomostem między pokoleniami.

Książka jest pięknie wydana. Twardą oprawę zdobi zimowa ilustracja z mieniącymi się na złoto dodatkami.

Przygody w Dolinie Muminków
Amanda Li0
Okładka ksiązki - Przygody w Dolinie Muminków

,,Na mój ogon!", wykrzyknął Muminek. ,,Przecież to smok!" Oto zbiór barwnych opowieści o niezwykłych przygodach Muminka i jego przyjaciół...

Zaczarowana Dolina Muminków
Amanda Li0
Okładka ksiązki - Zaczarowana Dolina Muminków

,,Może Dolina Muminków nie powstała dzięki czarom, ale to z pewnością najbardziej magiczne miejsce ze wszystkich". Poznajcie Dolinę Muminków dzięki zaczarowanym...