Wielki skok. Pokonaj ukryte lęki i wznieś się na wyższy poziom życia

Większość z nas wierzy, że ostatecznie poczuje satysfakcję i zadowolenie z życia, gdy nadejdą od dawna oczekiwane dobre wieści, gdy stworzy udany związek czy zrealizuje jakiś osobisty cel.

A jednak rzadko kiedy rzeczywiście tak się dzieje. Często wkrótce po tym, gdy los się do nas uśmiechnie, ulegamy negatywnym emocjom, które stają się źródłem destrukcyjnych zachowań. W naszej głowie pojawiają się takie oto myśli: nie zasługuję na to, to zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe, a także inne szkodliwe schematy myślowe, które nie pozwalają nam doświadczać w pełni zasłużonej radości i satysfakcji. Brzmi znajomo? Zjawisko to autor określa mianem Problemu Górnej Granicy, który stanowi negatywną reakcję emocjonalną na pozytywne wydarzenia w ludzkim życiu. Problem Górnej Granicy nie tylko staje na drodze do szczęścia, lecz także uniemożliwia realizację celów, stanowiąc tym samym poważną życiową przeszkodę.

W książce Wielki skok w sposób, który angażuje zarówno umysł, jak i serce, Gay Hendricks prezentuje prosty, lecz kompletny program pokonywania tej przeszkody na drodze do szczęścia i spełnienia. Na podstawie wieloletniego doświadczenia Hendricks wyszczególnił i opisał cztery ukryte lęki, które stanowią źródło Problemu Górnej Granicy.

Książka Wielki skok przedstawia wypróbowaną metodę, pozwalającą ustalić, który z czterech lęków uniemożliwia nam osiągnięcie osobistej górnej granicy, a następnie ograniczenie to pokonać w celu wyniesienia naszego życia do poziomu określanego przez Hendricksa mianem Strefy Geniuszu. Hendricks wytycza prostą ścieżkę do realizacji prawdziwego potencjału oraz sukcesu zarówno w sferze finansowej, jak i osobistej.

Informacje dodatkowe o Wielki skok. Pokonaj ukryte lęki i wznieś się na wyższy poziom życia:

Wydawnictwo: MT Biznes
Data wydania: 2018-02-26
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Wielki skok. Pokonaj ukryte lęki i wznieś się na wyższy poziom życia