To, że istnieje wiele definicji poezji doskonale wiedzą współautorzy antologii poetów współczesnych WIERSZE SERCEM PISANE. EDYCJA 3 wydawanej przez Wydawnictwa Astrum.Seria ta promuje autorów, którzy swoją wrażliwość przekuwają w strofy. Jak w każdej antologii mamy tu do czynienia nie z jedną wrażliwością, ale z jej wielobarwną różnorodnością, ze „spontanicznym nadmiarem silnych uczuć”.Emily Dickinson powiedziała, że jeśli czyta książkę, a jej ciało staje się coraz bardziej gorące, to znaczy, że czyta właśnie poezję. Wrażliwość poety ogrzewa ją bardziej niż ogień w kominku. Dylan Thomas uznał, że poezja jest tym, co sprawia, iż chce mu się na przemian śmiać, płakać, cieszyć życiem lub ze smutku umierać. Oznacza to, że poezja w literaturze jest czymś wyjątkowym, a skoro tak, to i piszący wiersze są osobami wyjątkowymi – są wrażliwi, uczuciowi, inaczej niż zwykli ludzie postrzegają świat i pragną się tym z mani podzielić.Zapraszam zatem do lektury antologii WIERSZE SERCEM PISANE. EDYCJA 3, gdzie będziecie mogli poznać piękne wiersze, wrażliwość oraz osobowość takich autorów jak: Grażyna Gajewska, Kazimierz Kopystyński, Renata Lisik, Kinga Michałowska, Jerzy Mróz, Janusz Muzyczyszyn,Urszula Rędziniak, Pol Say, Barbara Staszczyk, Tamara Mariola Tarasek

Informacje dodatkowe o Wiersze sercem pisane 3. Antologia poetów współczesnych:

Wydawnictwo: Astrum