Wierszykowe podróże Cioci Lusi

Wydawnictwo: Poligraf
Data wydania: 2021-09-27
Kategoria: Dla dzieci
ISBN: 9788381596077
Liczba stron: 48

Ocena: 0 (0 głosów)

Kochani! Świat jest pełen niespodzianek, baśniowych istot, czasem wydaje się nawet magiczny. Czy wiadomo, o czym myśli żubr po obiedzie? Dlaczego Dudek wygląda jak Indianin? Gdzie zasypia Pani Wiosna? Co Czarodziej Czas powiedział Pani Zimie? Zapraszam do przeczytania mojej pierwszej książeczki ,,Wierszykowe podróże Cioci Lusi". Oddaję ją w Wasze ręce, bo wiem, że jesteście ciekawi cudów przyrody i tego, co dzieje się wokół nas. Jeszcze jedna, bardzo ważna sprawa. Czekam na Was w Kąciku Sprawdzalskiego przygotowanym dla każdego, kto chciałby sprawdzić, co zapamiętał z tekstu wierszy. Pewna Ciocia Marcelina wymyśliła też różne zadania do wykonania. Sprawdźcie się! Posiadacie z pewnością wspaniałą pamięć i wielkie zdolności!

Mam nadzieję, że moja książeczka będzie atrakcyjna dla Słuchaczy i Czytelników w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Może też posłużyć Nauczycielom jako pomoc dydaktyczna w szkole oraz Rodzicom podczas domowego, rodzinnego czytania.

Czytajcie i odkrywajcie tajemnice otaczającego nas świata!

Lucyna Rutkowska - tytułowa Ciocia Lusia - z wykształcenia magister oligofrenopedagogiki oraz nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego. Największą radość przynosi Jej praca w charakterze instruktora terapii przez sztukę dla grup amatorskich. Jest autorką wierszy, piosenek oraz scenariuszy do przedstawień i widowisk muzyczno-satyrycznych realizowanych przez kameralne grupy teatralne. Pisze z ogromną przyjemnością dla dzieci, młodzieży i odbiorców dorosłych.

Tagi: Proza (w tym literatura faktu) dla dzieci i młodzieży

Kup książkę Wierszykowe podróże Cioci Lusi

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Wierszykowe podróże Cioci Lusi

Recenzje miesiąca
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Joanna Jagiełło
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Retorsja
Tomasz Brewczyński
Retorsja
Powrót na Zaginiony Kontynent
Przemysław Hytroś
Powrót na Zaginiony Kontynent
Kufer tajemnic
Anna Bichalska
Kufer tajemnic
150 wesel i grób
Magdalena Kubasiewicz
150 wesel i grób
Riku i królestwo bieli
Randy Taguchi
Riku i królestwo bieli
Król Pik
Monika Godlewska (I)
Król Pik
Nocny ekspres
Karin Erlandsson
Nocny ekspres
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy