Słynny badacz tajemnic przeszłości ujawnia zdumiewające fakty

Przed tysiącami lat budowano wimany – statki powietrzne cywilne i wojskowe!
Opisują to starożytne teksty pochodzące z Indii. Eposy Ramajana i Mahabharata mówią o wielkich wojnach powietrznych. A zdumiewająca Vimanika Shastra (traktat o aeronautyce) – przytoczony tu w całości manuskrypt z IV wieku p.n.e. – zawiera niezwykle precyzyjne instrukcje dotyczące budowy i zasad działania wiman.
• Aeroplany, których nie można zniszczyć
• Helikopter przystosowany do przenoszenia bomb i amunicji
• Samolot pasażerski zabierający na pokład 500 osób
• Machiny latające o dwóch i trzech pokładach
• Samoloty o napędzie rtęciowym
• Radar pozwalający nie tylko zlokalizować wrogi samolot, ale także słyszeć rozmowy pilotów w samolocie wroga
• Zasłona dymna, dzięki której lecąca wimana staje się niewidzialna
• Techniki fotografowania wnętrza samolotów wroga i pozbawiania świadomości ludzi znajdujących się na ich pokładzie
• Niszczenie samolotów wroga

David Hatcher Childress dowodzi, że w imperium Ramy i na Atlantydzie stworzono technologie umożliwiające loty w powietrzu. Machiny latające znalazły niszczycielskie zastosowanie w wojnach, które stały się przyczyną upadku cywilizacji ich twórców. Starożytne legendy mówią jednak, że nie wszystkie wimany zostały zniszczone. Niektóre mogą być nadal użytkowane...
DAVID HATCHER CHILDRESS to niezależny archeolog i podróżnik nazywany prawdziwym Indianą Jonesem, jeden z najwybitniejszych i najbardziej kontrowersyjnych współczesnych badaczy historii ludzkości. Jest autorem bestsellerów (Geniusz techniki bogów, Archeologia pozaziemska, seria Zaginione miasta) i częstym gościem programów telewizyjnych i radiowych: Fox, NBC, CNN, Discovery, History Channel.

Informacje dodatkowe o Wimany i inne starożytne statki powietrzne Latające bronie imperium Ramy i Atlantydy:

Wydawnictwo: Amber
Data wydania: 2017-06-13
Kategoria: Popularnonaukowe
ISBN: 978-83-241-6324-3

Kup książkę Wimany i inne starożytne statki powietrzne Latające bronie imperium Ramy i Atlantydy

Wimany i inne starożytne statki powietrzne Latające bronie imperium Ramy i Atlantydy - opinie o książce

Archeologia pozaziemska
David Hatcher Childress0
Okładka ksiązki - Archeologia pozaziemska

Piramidy na Marsie, pasy startowe na Księżycu, zagadkowe budowle na Wenus: ślady inteligentnych form życia?Sensacyjne dowody na to, że nie jesteśmy sami...

Geniusz techniki bogów
David Hatcher Childress0
Okładka ksiązki - Geniusz techniki bogów

Elektrownie faraonów, statki powietrzne króla Salomona, wojny atomowe starożytności – dowody zaawansowanej wiedzy zagadkowych cywilizacji prehistorii Starożytni...