reklama

Word 2003 PL. 100 najlepszych sztuczek i trików

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2005-01-25
Kategoria: Poradniki
ISBN: 8373614885
Liczba stron: 240

Ocena: 0 (0 głosów)

Usprawnij pracę z Wordem 2003 PL Przyspiesz obsługę programu Wykorzystaj ukryte funkcje i skróty klawiaturowe Zautomatyzuj pracę za pomocą makropoleceń

Poznawanie każdego programu można podzielić na kilka etapów: opanowanie podstaw jego obsługi, poznanie zasad posługiwania się dostępnymi w nim narzędziami i naukę korzystania z zaawansowanych możliwości.

Prędzej czy później każdy użytkownik programu zaczyna zastanawiać się, czy jego praca nie mogłaby przebiegać szybciej i sprawniej. Zaczyna szukać skrótów klawiaturowych, sposobów szybszego wykonania różnych zadań czy też ich zautomatyzowania.

Książka "Word 2003 PL. 100 najlepszych sztuczek i trików" jest doskonałym poradnikiem dla wszystkich użytkowników Worda, którzy chcą pracować szybciej i efektywniej. Opisuje ona 100 najciekawszych i najbardziej użytecznych możliwości programu, które pozwolą znacznie usprawnić pracę z Wordem. Niektóre ze sztuczek to po prostu niekonwencjonalne sposoby wykorzystania znanych funkcji, inne opisują głęboko ukryte narzędzia, o których nie wspomniano w dokumentacji Worda.

W książce znajdziesz wskazówki dotyczące: Pracy z pojedynczymi dokumentami Formatowania tekstu Tworzenia tabel Korzystania z elementów graficznych Tworzenia i wykorzystywania makropoleceń Pracy z rozbudowanymi dokumentami Drukowania dokumentów Korzystania z Autotekstu i narzędzi korekty Tworzenia stron WWW w Wordzie Wykorzystywania funkcji korespondencji seryjnej Przekonaj się, ile czasu możesz zaoszczędzić, usprawniając swoją pracę.

Kup książkę Word 2003 PL. 100 najlepszych sztuczek i trików

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Word 2003 PL. 100 najlepszych sztuczek i trików

Inne książki autora
Excel. Profesjonalna analiza i prezentacja danych
Jinjer Simon0
Okładka ksiązki - Excel. Profesjonalna analiza i prezentacja danych

Poznaj nowoczesne techniki analizy danych oraz tworzenia wykresów -Zastosuj formuły i kwerendy -Stwórz tabele i wykresy przestawne -Zoptymalizuj...