Word 97

Naucz się najczęściej używanych opcji edytora Word Zrób to w sposób najprostszy i najszybszy Trzymasz w ręku łatwy w użyciu, ukierunkowany na konkretne problemy przewodnik po najbardziej przydatnych opcjach edytora Word. Przyjaźnie zaprojektowane i przystępnie napisane rozdziały pokazują, jak wykorzystać możliwości edytora, począwszy od najprostszych, skończywszy zaś na najbardziej zaawansowanych. Rezultat? Możesz szybko znaleźć to, czego potrzebujesz, wykonać zadanie i przejść dalej.

Zacznij korzystać z edytora Word już dzisiaj - nawet, jeśli nigdy wcześniej go nie używałeś. Poruszana problematyka obejmuje szeroki zakres - od podstaw tworzenia dokumentu i opcji obróbki tekstu, po korespondencję seryjną, automatyczną obsługę dokumentu, makra, przystosowanie edytora do własnych potrzeb, opcje pracy zespołowej i aplikację Internet Assistant, służącą to tworzenia własnych stron WWW za pomocą Worda.

Wszystkie zagadnienia opisane są bardzo zwięźle, klarownie, jasno i przekonywująco. Opis trafia w istotę sprawy i dostarcza konkretnych odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Guy Hart-Davis jest autorem i wydawcą wielu książek z dziedziny komputerowej. Był nauczycielem angielskiego w Japonii, pracował jako reporter angielskiej gazety państwowej Telegraph, jest także współautorem kilku bestsellerów. Napisał wiele książek o edytorze Word i Microsoft Office, które cieszą się wielką popularnością wśród Czytelników.

Informacje dodatkowe o Word 97:

Wydawnictwo: Helion