Ok豉dka ksi捫ki - Wp造w emocji na zdrowie

Data wydania: 2007
Kategoria: Socjologia, filozofia
Doda/a ksi捫k: Autor X

Ocena: 0 (0 g這s闚)

"Gdy jaki narz康 odm闚i nam pos逝sze雟twa, wierzymy, 瞠 ?usterk? da si usun望. Poddajemy si zabiegom operacyjnym, na鈍ietlaniom albo za篡wamy leki. Leczenie nie w ka盥ym wypadku okazuje si skuteczne. Czasami leki maj tak silne dzia豉nie uboczne, 瞠 powoduj jeszcze powa積iejsze komplikacje; gdy zasadnicza dolegliwo嗆 zostanie usuni皻a, pojawiaj si nowe problemy, wobec kt鏎ych lekarze bywaj bezradni ? kr鏒ko m闚i帷, istniej choroby, na kt鏎e nie znaleziono jeszcze lekarstwa. W dzisiejszych czasach powszechne s schorzenia wywo豉ne przez stres. Coraz wi璚ej os鏏 uskar瘸 si na migreny, b鏊e g這wy, wrzody 穎陰dka i dwunastnicy, zesp馧 jelita dra磧iwego, nadci郾ienie, astm, wzmo穎ne napi璚ie mi窷ni i zm璚zenie. Medycyna konwencjonalna nie potrafi leczy stresu b璠帷ego przyczyn ogromnej liczby dolegliwo軼i. Coraz powszechniejsza jest 鈍iadomo嗆 bezpo鈔ednich zwi您k闚 陰cz帷ych umys i cia這 ? badaniem tych relacji zajmuje si psychoneurologia. Nie oznacza to negowania roli, jak w wyst瘼owaniu r騜nych dolegliwo軼i odgrywaj czynniki organiczne ? nie ulega w徠pliwo軼i, 瞠 wirusy, bakterie i inne mikroorganizmy wywo逝j choroby; podobne dzia豉nie maj te toksyczne odpady, promieniowanie i nieprawid這wo軼i chromosomalne. A jednak, gdy w biurze szaleje grypa, nie wszyscy na ni zapadaj, a nawet je瞠li, przebieg choroby jest inny u r騜nych os鏏. To, czy schorzenie w og鏊e si u nas ujawni, dynamika procesu chorobowego i to, czy wyzdrowiejemy, w znacznej mierze zale篡 od naszego stanu psychicznego i emocjonalnego.To wa積a ksi捫ka, dzi瘯i kt鏎ej odkryjemy, 瞠 nasze cia這 i umys s 軼i郵e ze sob powi您ane. Autorka z ogromn przenikliwo軼i i intuicj wyja郾ia, jak my郵i i uczucia wp造waj na funkcje naszego cia豉; pokazuje tak瞠, w jaki spos鏏 mo瞠my wykorzysta wiedz na ten temat w procesie samouzdrawiania.Tu znajdziesz inspiracj i dowiesz si:* jaki wp造w na zdrowe maj stany psychiczne i emocjonalne* z jakimi cz窷ciami cia豉 i narz康ami zwi您ane s okre郵one uczucia i emocje oraz jakie choroby mog one wywo造wa * jaki jest zwi您ek mi璠zy nierozwi您anymi problemami a zdrowiem, a tak瞠 ? czego potrzeba, aby proces uzdrawiania m鏬 si rozpocz望 *?jak wykorzysta si喚 umys逝 i uczu do uzdrowienia cia豉, pos逝guj帷 si tw鏎cz wizualizacj, relaksacj i medytacj* jak kontrola oddechu, ruch i 鈔odki stosowane w medycynie komplementarnej mog si przyczyni do uzdrowienia psychiki i emocjiDebbie Shapiro od ponad 20 lat zajmuje si jog, psychologi, j瞛ykiem psychosomy oraz medytacj buddyjsk. Owocem jej studi闚 i zainteresowa s publikacje dotycz帷e roli, jak w procesie uzdrawiania odgrywaj umys, emocje i umiej皻no嗆 s逝chania w豉snego cia豉. Debbie i Eddie Shapiro s uznanymi w 鈍iecie nauczycielami duchowymi."

Kup ksi捫k Wp造w emocji na zdrowie

Opinie o ksi捫ce - Wp造w emocji na zdrowie

Recenzje miesi帷a