Wrzuć na luz!. Jak poskromić i uspokoić swój umysł

Masz w głowie chomika!

Ten mały niewidzialny gryzoń w ułamku sekundy przyciąga całą twoją uwagę i rozpoczyna bieg w kołowrotku, aż całkowicie zamąci ci się w głowie!

To właśnie on odpowiedzialny jest za kłębiące się myśli, które utrudniają ci życie, są przyczyną cierpienia, a w konsekwencji - ograniczają twoją wolność

Nie musisz bezradnie znosić obecności chomika w swojej głowie. Poznaj metodę dzięki, której dowiesz się:

o Jak powstrzymać bieg myśli i uzyskać wewnętrzny spokój;

o Jak uwolnić się od cierpienia i udręki spowodowanych natrętnymi myślami;

o Jak zidentyfikować myśli i rozpoznać, czym są tak naprawdę.

Poskrom chomika w swojej głowie i uspokój swój umysł!

Dr Serge Marquis - lekarz specjalista zdrowia publicznego i konsultant medycyny pracy w zakresie zdrowia psychicznego; popularyzator nauki, prelegent i wykładowca na licznych konferencjach dotyczących zdrowia.

Informacje dodatkowe o Wrzuć na luz!. Jak poskromić i uspokoić swój umysł:

Wydawnictwo: Czarna Owca
Data wydania: 2019-06-19
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: On est foutu on pense trop

Kup książkę Wrzuć na luz!. Jak poskromić i uspokoić swój umysł

Wrzuć na luz!. Jak poskromić i uspokoić swój umysł - opinie o książce

Ostatnio znów dopadł mnie ciężki okres. W międzyczasie czytałam "Wrzuć na luz". Okazuje się, że każdy ma w swojej głowie chomika, który nakręca spiralę myśli. Dopada nas emocja, chomik wskakuje do swojego kołowrotka i nakręca nas na to co najgorsze. Złość, frustracja czy smutek i zrezygnowanie to to, co ten mały kudłaty zwierzaczek nam podsuwa. Natrętne myśli stają się codziennością i często nie można sobie z nimi poradzić. Ograniczają nas i nie pozwalają cieszyć się życiem. Bardzo wiele oczekiwałam od tej książki, jednak nie znalazłam w niej nic dla siebie. Nic odkrywczego co pozwoliłoby popracować nad sobą i emocjami. Doczytałam tylko dlatego, żeby mieć ją za sobą. Zapowiadała się fajnie, jednak nie uważam, że ma w sobie coś, co pozwoli właśnie wrzucić na luz... A szkoda. Jak dla mnie mało wartościowa.
-----------------------------------------------
#wydawnictwoczarnaowca@wydawnictwoczarnaowca#focuscoaching #drsergemarquis#wrzućnaluz #wrzucnaluz#rozwójosobisty #poradniki#różanyogród #roses #takczytam#czytanieuspokaja #czytamzpasją#czytamyksiążki