Wszystko pod kontrolą

Tom 2 cyklu Babski wieczór

Są takie wyzwania, do których trzeba dojrzeć.
Karolina uwielbia swoją pracę i niezależność, którą ceni ponad wszystko. Wiadomość o ciąży sprawia jednak, że poukładany dotąd świat wymyka jej się z rąk. Kobieta czuje, że nie jest gotowa na to wyzwanie, i obawia się, że nie poradzi sobie z samotnym macierzyństwem. Na szczęście może liczyć na wsparcie przyjaciółek.
Nadzieję na lepsze jutro daje jej także niespodziewane spotkanie z dawnym znajomym. Łukasz urzeka ją wyrozumiałością i ciepłem, stopniowo przywracając wiarę w miłość. Na drodze rozwijającego się związku staje jednak jego nietypowa pasja.
Czy każda z nas jest stworzona do bycia mamą? Jak odnaleźć uczucia, które zdają się nie istnieć? A może miłość, którą nosimy w sobie, potrzebuje czasu i ciepła, aby rozkwitnąć na dobre?

Informacje dodatkowe o Wszystko pod kontrolą:

Wydawnictwo: Czwarta Strona
Data wydania: 2021-02-24

Kup książkę Wszystko pod kontrolą

Wszystko pod kontrolą - opinie o książce

W książce "Wszystko pod kontrolą" główną bohaterką jest jedna z przyjaciółek Leny, Karolina. W życie niezależnej kobiety wkrada się mała niespodzianka, a mianowicie dziecko. Róża jest uwielbiana przez dziadków i ciotki, w postaci przyjaciółek Karoliny, jednak ona nie może poczuć więzi z tą małą istotką.
Do tego na horyzoncie pojawia się przemiły Łukasz, z którym Karolina ma wspólną historię. Nie zabraknie jednak chmur burzowych w postaci Krzysztofa, byłego kochanka oraz jego żony.
Tym razem mamy opowieść nie tylko o miłości, ale również o niezależności, uprzedzeniach i przemocy domowej.
Jeśli lubicie obyczajówki, a jeszcze nie znacie pióra Eweliny Miśkiewicz to zachęcam was żebyście nadrobili. Myślę, że się nie zawiedziecie.

Na karuzeli spojrzeń
Ewelina Miśkiewicz0
Okładka ksiązki - Na karuzeli spojrzeń

One dwie. On jeden. Natasza to typowa pani domu, w dodatku domu dość luksusowego, na który pracuje głównie jej mąż, Marek. Ma córkę Kamilę i mnóstwo zawiedzionych...

Każdy nowy dzień
Ewelina Miśkiewicz0
Okładka ksiązki - Każdy nowy dzień

W najtrudniejszych chwilach wszystko, co mamy, to przyjaźń Ewa wie, że niewiele osób ma tak spokojne i poukładane życie, jak ona. Na co dzień spełnia...