Wybierz szczęście

Ocena: 5 (1 głosów)

- Co jest w życiu najważniejsze? - Szczęście! (Takiej odpowiedzi udziela ponad 50% ankietowanych, bez względu na kraj, płeć i wiek) Haczyk polega na tym, że upatrujemy szczęścia nie tam, gdzie ono naprawdę jest. Jak sądzisz, czy któraś z tych trzech rzeczy mogłaby cię uszczęśliwić: wzrost dochodów, awans społeczny albo lepszy wygląd? Jeśli uważasz, że tak, to jesteś w błędzie ? padłeś ofiarą mitów o szczęściu zakorzenionych we współczesnym społeczeństwie. Te mity ? błędne przekonania o tym,

Informacje dodatkowe o Wybierz szczęście:

Wydawnictwo: MT Biznes
Data wydania: 2020 (data przybliżona)
Kategoria: Poradniki
ISBN: 9788361040408
Liczba stron: 343
Tytuł oryginału: The How of Happiness
Język oryginału: angielski

więcej

Kup książkę Wybierz szczęście

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Dodaj cytat
REKLAMA

Zobacz także

Wybierz szczęście - opinie o książce

Autorka przekonuje, że szczęście jest w każdym z nas, tylko trzeba umieć je wyzwolić. Podpowiada jak stać się szczęśliwym człowiekiem nawet, jeżeli rzeczywistość nie sprzyja optymistycznym nastrojom. Wręcza dwanaście kluczy, które otwierają drogę ku szczęśliwemu życiu. Jednocześnie zaznacza, że nie chodzi o to, by ciągle chodzić z uśmiechem na twarzy lecz nauczyć się podnosić z trudnych doświadczeń i dostrzegać płynące z nich lekcje oraz możliwości.

Takie książki jak „Wybierz szczęście” pomagają osiągnąć stan trwałego szczęścia, dzięki któremu możemy pokonywać pojawiające się trudności efektywniej. Poleciłabym ją każdemu, kto pragnie stworzyć trwałe poczucie szczęścia i czerpać z niego siłę w codziennych zmaganiach z życiem. To lektura odpowiednia na dzisiejsze czasy, w których panuje chaos, lęk, niedostatek, pandemia i trudno jest wielu ludziom wykrzesać w sobie chociażby odrobinę optymizmu.

 

Zaprezentowane w poradniku „Czterdziestostopniowe rozwiązanie” jest narzędziem, w którym zawiera się obietnica osiągnięcia szczęścia poprzez nasze działania i decyzje. To aż 40% tego, co możemy zrobić dla siebie, mając świadomość, że w naszych rękach trzymamy klucze do lepszego życia, dlatego uważam, że warto spróbować to wykorzystać!

 

Cała recenzja: https://ezo-ksiazki.blogspot.com/2020/11/672-wybierz-szczescie.html

Link do opinii
Recenzje miesiąca
Nawiedzone kolonie
Rafał Witek
Nawiedzone kolonie
Nowe życie Kariny
Marta Nowik
Nowe życie Kariny
Times New Romans
Julia Biel
Times New Romans
Formuła Elli
Agnieszka Rautman-Szczepańska ;
Formuła Elli
Śpiew morzycy
Jagna Rolska ;
Śpiew morzycy
Nasze światy
Claudia Moonever
Nasze światy
Megamonstrum
David Walliams ;
Megamonstrum
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy