Wyścig serca

Tom 1 cyklu Wyścig serca

Adrenalina, niebezpieczeństwo, pasja, namiętność.

Corin to pewna siebie dziewczyna, która nie zawaha się użyć pięści i skopać tyłek przypadkowemu facetowi. Od zawsze chciała się ścigać. Pewnego feralnego dnia, los zakpił z niej w okrutny sposób – jej ojciec traci życie podczas wyścigu NASCAR. Zrozpaczona nie wierzy w nieszczęśliwy wypadek i o wszystko obwinia rywala taty, Johnny’ego Stylesa. Nie spocznie, dopóki nie zasmakuje zemsty.

Oboje skrywają mroczne tajemnice i bolesną prawdę z przeszłości. Czy zemsta przerodzi się w przyjaźń? Szybkie samochody, nielegalne wyścigi, niebezpieczne towarzystwo, ogromna dawka emocji. Przekonajcie się sami, jak długi będzie wyścig i czyje serce ucierpi najbardziej.

Informacje dodatkowe o Wyścig serca:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2020-09-30
ISBN: 978-83-958-7433-8
Język oryginału: Polska

Kup książkę Wyścig serca

Wyścig serca - opinie o książce

Avatar użytkownika - Zaczytana1001_
Zaczytana1001_
Przeczytane:2020-11-26, Ocena: 6, Przeczytałam,

3.2.1 START

Corin twarda dziewczyna z mocnym charakterem która nie da sobie wejść na głowę. Uwielbia prędkość i wyścigi tą miłość odziedziczyla po swoim nieżyjącym ojcu .
Wróg numer 1 Johnny to jego dziewczyna obwinia za śmierć swojego taty . Ta dwójka że sobą łatwo nie ma od niepamiętnych czasów dogryzaja sobie i nawet dochodzi do bójek.

Nielegalne wyścigi które tutaj były idealnie opisywane sceny było czuć w nich niebezpieczeństwo i szybkość ❤ Szybkie samochody no i ukochany motor ❤
Niebezpieczne towarzystwo w tej książce niektórzy bohaterowie na prawdę dali nam dawkę adrenaliny momentami sama krzyczałam ale jak , dlaczego , to nie możliwe. ‼‼ Zachowanie pewnych postaci wbijalo mnie w fotel i przezywalam tą książkę całą sobą ❤
Dawka emocji to co tutaj autorka nam zagwarantowała wielki szacunek za tak znakomicie rozpisanie nam tej historii nawet przez moment nie mogłam oderwać się od książki ciągle coś się działo i mój licznik z każda strona wybijal większą liczbę prędkości wyscigu.
Wyścig tak na prawdę trwa od 1 do ostatniej strony książki. A na pytanie czyje serce ucierpi najbardziej musicie przekonać się sami ..

Ta historia wprowadziła mnie do innego świata za co autorce jestem mega wdzięczna. Debiut który nam zagwarantowała to niezła prędkość A ja już czekam na kolejną książkę ❤

Corin dziewczyna która swoim pazurem mnie rozkochala w sobie ❤
Porzadanie i sceny seksu nie są tutaj przesądzone i czyta się to z lekkością i przyjemnością.

Jest to książka z moim pierwszym patronatem i jestem mega dumna bo książkę powinna być obowiązkowa dla każdej miłośniczki ksiazkowych mocnych wrażeń .

Zarezykujsz i weźmiesz udział w.tym wyścigu?

RECENZJA PATRONACKA

Corin Jackson po śmierci ojca Ignatiusa w wyścigu samochodowym pozostał tylko brat Brandon. Ona żyje tylko dla zemsty. Chce pomścić śmierć Ignatiusa, za którą obwinia Johnny'ego Stylesa. Ten bawidamek myślący tylko dolną częścią ciała ma za nic zasady. Ma trzydzieści pięć lat i chce tylko seksu oraz adrenaliny podczas wyścigów samochodowych. Ale niestety ma nad sobą cień w postaci Howarda Blacka - mężczyzny nad wyraz niebezpiecznego. Czy Corin ma szansę pomścić ojca? Ta młoda kobieta jest pełna zaskoczeń. Po ojcu odziedziczyła pasję do prędkości, aut i motorów a także zna sztuki walki. Ten mały wulkan energii nie boi się odpyskować facetowi. Jest silna, twarda, zadziorna i temperamentna. Tylko co zrobi, gdy Johnny zacznie coraz częściej pojawiać się w jej myślach? Czy można zakochać się we wrogu? Kto tak na prawdę stoi za śmiercią Ignatiusa? O co w tym wszystkim chodzi? Corin nawet nie przypuszcza jakie niebezpieczeństwo na nią czeka. Czy ma w sobie dość siły by wygrać tę walkę? Czy zaakceptuje prawdę, która zburzy cały jej świat?

Ostatnio u mnie coraz więcej debiutów. Uwielbiam poznawać nowe pióra, nowe style i pomysły. Debiut Kasi Lemiesz już od samego początku wciąga. Wątek z zemstą i wyścigami gdzieś już tam się przewijał ale tym razem to coś zupełnie innego. A wszystko dzięki kolejno dokładanym wątkom i nowym osobom, które z bezczelnym uśmiechem wkraczają na ring pewne swego zwycięstwa. Książka od początku zaskakuje dosadnym językiem i zachowaniem bohaterki, który oddaje cały jej charakter. Ta mała diablica umie dać się we znaki. Odwagi nie można jej odmówić. Może po części jest szalona? A może uwielbia adrenalinę, która ją napędza do działania i która jest niczym narkotyk? Jedno jest pewne - nie sposób jest się z nią nudzić, Ten wulkan energii i tornado w jednym zaskakuje na każdym kroku. Fakt, że swoją nadpobudliwością może irytować. Tak samo jak fakt, że jest w gorącej wodzie kąpana. Jak dla mnie to lepszej bohaterki nie mogłam sobie wyobrazić. Z tymi wszystkimi typkami spod ciemnej gwiazdy ona jest niczym promyk słońca. Biały wojownik Johnny nawet nie przypuszcza jakie czeka na niego stracie. Narwany i porywisty. Te dwa słowa idealnie oddają to jaki jest. Uwielbia zabawę w kotka i myszkę no i nie można mu zarzucić tego, że nie wie jak rozpalić do czerwoności kobietę i jak ją zadowolić. Tak, sceny miłosne są i to bardzo, ale to bardzo gorące. Jedne spalające , za to drugie druzgoczące. Zgadza się, autorka zaskakiwała i szokowała - i to niejeden raz. Moje oczy były wielkie jak pięć złotych, szczękę zbierałam z podłogi a z nerwów aż mną trzęsło. Nie spodziewałam się takich brutalnych, bezwzględnych i bezdusznych wydarzeń. Byłam w szoku i nadal w nim jestem. Tego, jak Kasia dołączyła do wydawać by się mogło błahej historii z hate-love tylu mrocznych elementów jak chociażby mafia, morderstwa, narkotyki, gwałt. Ta książka jest wręcz naszpikowana watkami i wydarzeniami. Mogę Wam zdradzić, że nie trzymamy się kurczowo wątku zemsty. Jest wiele innych, które mają ogromny wpływ mają na bohaterkę i to, jak wygląda jej życie. To totalny rollercoaster emocjonalny. Zostałam dosłownie wyprana z emocji. Dynamiczna akcja nie daje chwili przerwy ani złapania oddechu. To wir, który wciąga i niszczy nasz  wewnętrzny spokój. O tej książce mogłabym baaardzo dużo napisać ale musiałabym zdradzić wiele wydarzeń i zaspojlerować a tak się nie robi, więc pozostawiam Was z niepewności i, mam nadzieję, niedosycie. Musicie przekonać się sami jakie wydarzenia i fakty skrywa ten pierwszy tom serii. Kasia mówiąc dosadnie pojechała po bandzie ale w samych pozytywach. No takiej wyobraźni nie posądziłabym autorkę. Zaskoczyła mnie  i to ogromnie. Stworzyła historię, która przyszpila do fotela, wywołuje szybsze bicie serca i rozpala do czerwoności by za moment zmrozić z przerażenia. Hot romans i sensacja na najwyższym poziomie. Zobaczcie sami jak ciężko trzymać się planu, kiedy serce zaczyna się panoszyć. Jak ogromnym ciężarem staje się skrywana prawda, która wali pięściami do drzwi. Ja już nie mogę się doczekać kontynuacji. Pierwszy tom zakończył się tak jak się zaczął - z przytupem i zaskoczeniem. A  to pozostawia niedosyt kolejnych wydarzeń. Jeśli czytacie debiuty i nie obcy wam świat brutalności, sensacji i erotyki to powinna przypaść wam do gustu ta pozycja.

Polecam.

Historia wielkiej miłości
Katarzyna Lemiesz0
Okładka ksiązki - Historia wielkiej miłości

Kiedy kochasz całym sercem… Kiedy jesteś gotowa zmienić wszystko, by żyć w szczęściu i w miłości. Kiedy twój świat nagle się wali, a ty uświadamiasz...

Umowa na miłość
Katarzyna Lemiesz0
Okładka ksiązki - Umowa na miłość

Młoda kobieta jest zmuszona zapłacić pieniądze byłem partnerowi, który porwał ich synka. Jeśli tego nie uczyni, ojciec dziecka sprzeda malca. Do czego...