Wytrwaj do końca

Przyszłos?c? niesie Ci wielkie niespodzianki! Tylko wytrwaj do kon?ca!

W moim przypadku wszystko zacze?ło sie? w małym cichutkim miejscu, o kto?rym nikt nie wiedział. W Skierniewicach, w niepozornej salce, w kto?rej nikt nie chciał sie? z nami, wo?wczas nastolatkami, modlic?. Czas pokazał, co było wartos?ciowe, czas pokazał, za kim warto było po?js?c?. To, co odczuwałem wo?wczas jako poraz?ke?, okazało sie? zwycie?stwem. Nauczyłem sie?, z?e wytrwałos?c? rzeczywis?cie jest potrzebna w modlitwie.

Wytrwałość nie jest dla wytrwałości. Nie jest po to, aby się po prostu potrudzić. Jest narzędziem do osiągania wielkich rzeczy.

Dzisiaj ludzie na mnie patrza?, czy to w realu, czy ogla?daja?c na przykład filmy na Youtubie, i mys?la?, z?e ten Zielin?ski to ma taka? lajtowa? wiare?. Tu cudzik, tam cudzik... Takim ludziom odpowiadam zwykle: „Zapraszam do mojego z?ycia. Zapraszam Cie? w moja? przeszłos?c?, kiedy nikt mnie nie widział”. Bo to sie? tylko tak wydaje z zewna?trz.

Pamie?tajcie: Z kaz?dego trudu, z kaz?dego cierpienia i z kaz?dej poraz?ki Bo?g wyprowadzi chwałe? dla Swojego Imienia i dobro dla Ciebie.

Dzisiaj zbierasz owoce bitew, kto?re stoczyłes? dawno temu. Zas? jes?li obecnie toczysz jaka?s? walke?, to wiedz, z?e przyszłos?c? niesie Ci wielkie niespodzianki! Tylko wytrwaj do kon?ca!

Informacje dodatkowe o Wytrwaj do końca:

Wydawnictwo: b.d
Data wydania: 2018-01-29
Kategoria: Duchowość, religia

Tagi: duchowieństwo

Kup książkę Wytrwaj do końca

Wytrwaj do końca - opinie o książce

Torakochirurgia. Podręcznik technik operacyjnych
Marcin Zieliński0
Okładka ksiązki - Torakochirurgia. Podręcznik technik operacyjnych

W publikacjiszeroko zaprezentowano techniki operacyjne, ich wady i zalety, potencjalne trudności, na które operator musi zwrócić uwagę oraz sposoby na...

77 moc przebaczenia
Marcin Zieliński0
Okładka ksiązki - 77 moc przebaczenia

"Panie, ile razy mam przebaczać, jeśli mój brat wykroczy przeciwko mnie? Czy aż siedem razy?. Jezus mu odrzekł: Nie mówię ci, że aż siedem...