Wyznania egzorcysty

Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
Data wydania: b.d
Kategoria: Literatura piękna
ISBN: 83-7168-701-X
Liczba stron: 224

Ocena: 4.5 (4 głosów)

Światowy bestseller. 14 wydań w  języku włoskim, przekłady w 12 językach. Ks. Gabriele Amorth - doktor prawa, kapłan Towarzystwa Świętego Pawła, egzorcysta diecezji rzymskiej, przewodniczący Międzynarodowego Stowarzyszenia Egzorcystów. Jak się bronić przed złym duchem? Jakie są objawy obecności i działania szatana? Czy istnieją gusła, czary, uroki? Czy możemy się od nich uwolnić? Autor - dzieli się długoletnim doświadczeniem egzorcysty. Zachęca do przeciwstawiania się działaniu szatana mocą Słowa Bożego, sakramentów i autentycznego życia chrześcijańskiego.

Kup książkę Wyznania egzorcysty

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Wyznania egzorcysty

Avatar użytkownika - azetka79
azetka79
Przeczytane:2014-02-16, Ocena: 6, Przeczytałam,
Wstrząsająca pozycja, powróciłam do niej po latach... z takim samym przejęciem czytałam... przerażające, że takie rzeczy dzieją się i wczoraj, i dziś, i się dzieją tuż obok, nie w filmach!!! Opętanie przez szatana dotyka człowieka, bo jemu właśnie o to chodzi, zeby dotknąć na złość Bogu. Polecam !!!
Link do opinii
Avatar użytkownika -

Przeczytane:2013-03-17,
Gabriele Amorth opowiada o swojej służbie egzorcysty, która obecnie jest często wyśmiewana. Ksiądz Amorth prostuje myślenie o egzorcyzmach. Sam nazywa je błogosławieństwami. Powołuje się na wiele przypadków ze swojego doświadczenia, a także dokumenty kościelne, o których nieraz zapominają sami biskupi.
Link do opinii
Ciekawa książka, w której ks. Gabriele Amorth ze szczegółami opisuje na czym polega praca egzorcysty. Człowiek często nie myśli, nie ma świadomości, albo nawet nie wierzy, że zły duch działa i może mieć wpływ na nasze życie. Ale tym co przykuło moją uwagę jest ciągłe napominanie księdza, że nie powinniśmy się tego lękać, bo Bóg ma władzę nad Szatanem i jeśli tylko żyjemy blisko niego, to nic nam nie grozi. Ksiądz podaje wiele przykładów ze swojego doświadczenia jako egzorcysty. Sytuacje, które zwykłego człowieka powinny szokować - on opisuje je często jak coś zupełnie normalnego, bez żadnych emocji. Widać jego już nic nie dziwi... Mam też wrażenie, że niektóre rzeczy, stwierdzenia są powtórzone dość często - ale może to tylko dla lepszego ich podkreślenia. Poza tym, uważam książkę za bardzo wciągającą i poruszającą - z czystym sumieniem polecam.
Link do opinii
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Recenzje miesiąca
Człowiek z bursztynu
Tomasz Ołdziejewski; Sylwia Winnik
Człowiek z bursztynu
Płezent – carkiem niekotrzebna rzecz
Agnieszka Suchowierska ;
Płezent – carkiem niekotrzebna rzecz
Królewska guwernantka
Wendy Holden ;
Królewska guwernantka
Diament i Róża
Karolina Winiarska
Diament i Róża
Nić przeznaczenia
Anna Sakowicz
Nić przeznaczenia
Mąciciel
Paweł Beręsewicz
Mąciciel
Emilka i potwory z legend
Kamila Stokowska
Emilka i potwory z legend
Potwór
Hubert Hender
Potwór
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy