Zaczarowane

Wydawnictwo: b.d
Data wydania: 2021-02-10
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 9788381775335
Liczba stron: 288
Język oryginału: polski

Ocena: 5 (1 głosów)

Ta historia wydarzyła się naprawdę. I nadal wydarza, niemal każdego dnia, w różnych miejscach na świecie. Cztery kobiety, które zaufały oszustowi z portalu randkowego. Które dały się zaczarować obcemu mężczyźnie, oddając mu wszystkie oszczędności, a niejednokrotnie zaciągając gigantyczne długi. Ta miłość była bardzo kosztowna. Zabrała nie tylko pieniądze, ale i wiarę w drugiego człowieka. Odarła z marzeń, pewności siebie, godności.

Czy Martyna, Anna, Jadwiga i Karolina będą miały odwagę powiedzieć głośno, co je spotkało? Czy wiedząc, że Dorian dysponuje kompromitującymi nagraniami, rozmowami i seks taśmami, odważą się wyznać prawdę? I czy uda się aresztować człowieka, który zniszczył ich życie?

Zaczarowane to opowieść o samotności w związku, o niekończącej się nadziei na prawdziwe uczucie i o tym, jak bardzo można oślepnąć w miłości. To także historia o sile i solidarności kobiet. I o tym, że nigdy nie wolno się poddawać.

Tagi: Literatura obyczajowo-rodzinna

Kup książkę Zaczarowane

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Zaczarowane

Bardzo mądra i potrzebna książka. Z czułością i wyrozumiałością traktuje o kobietach, które padły ofiarami oszusta matrymonialnego. Dodatkowo znakomicie opisuje schemat działania takiego oszusta. Książka oparta na faktach – to lektura obowiązkowa dla kobiety w każdym wieku!

Link do opinii

Kup książkę Zaczarowane

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Maminsynek
Natasza Socha0
Okładka ksiązki - Maminsynek

Żyjemy w czasach rozmontowanej męskiej tożsamości, a ilość dziwadeł stających na naszej drodze, ciągle się zwiększa. Kiedy więc wreszcie Amelia spotkała...

Pokój kołysanek
Natasza Socha0
Okładka ksiązki - Pokój kołysanek

Ta historia ma swoje korzenie w rzeczywistości. Wszystko zaczęło się w 2005 roku, kiedy David Deutchman, emerytowany nauczyciel rozpoczął rehabilitację...

Zobacz wszystkie książki tego autora