Zagadka Kuby Rozpruwacza

Wydawnictwo: Fabryka Słów
Data wydania: 2007-02-07
ISBN: 978-83-60505-87-8

Wreszcie pojawił się bohater, co znajdzie radę na wszystko: i na wampira, i na utopce, i na milicję, i na wrednych sąsiadów. Każde opowiadanie jest tak absurdalne i dokumentnie rozbrajające, że nie sposób oderwać się od lektury. - Marcin Piotrowski, czytelnik, klient Merlina Jego geniusz (zapewne wyssany z butelki po truskawkowej prycie) sprawia, że chce się więcej. Czuć pragnienie nowych opowiadań tak samo, jak chce się pić rankiem po kilkunastu kuflach piwa perła.

Kup książkę Zagadka Kuby Rozpruwacza

Opinie o książce - Zagadka Kuby Rozpruwacza

Kolejne historie Jakuba Wędrowycza, który na wszystko znajdzie jakiś sposób.  Dał radę uratować Świętego Mikołaja, pokonał stwora bimbrowego oraz chciał pokonać upiora w teatrze. Te i wiele innych historii znajdziemy na kartkach tej książki. Ta jak każde inne z tej serii są napisane w sposób zabawny i mega wciągający.

Avatar użytkownika - Almiria
Almiria
Przeczytane:2014-09-01, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2014,
Ktulu został zjedzony w knajpie oraz zapity słuszną ilością Perły. A podróżując wraz z Jakubem, przemieszczasz się nie tylko w przestrzeni, ale i w czasie (nie tylko w przód). Dużo by pisać, dużo, ale w sumie po co, czy nie lepiej sięgnąć po opowiadania i samemu to wszystko przeżyć?
Avatar użytkownika - littlelinette
littlelinette
Przeczytane:2013-12-10, Ocena: 6, Przeczytałam,
Zdecydowanie moja ulubiona książka z całego cyklu ^_^
Uwielbiam Wędrowycza, chociaż taki z niego wredny pijak i dziad ;p
Avatar użytkownika - Bajabongo
Bajabongo
Przeczytane:2010-08-14, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Dużo i naprawdę fajno i zabawno. Tak w skrócie. DUŻYM skrócie.
Avatar użytkownika - granat86
granat86
Przeczytane:2010-03-08, Ocena: 6, Przeczytałem,
Świetny humor, lekkie pióro. Poprawa humoru gwarantowana.
Avatar użytkownika -

Przeczytane:2010-02-23, Mam,
Avatar użytkownika - Vilsa
Vilsa
Przeczytane:2018-03-12, Ocena: 4, Przeczytałam, Mam, 52 książki 2018, 52 książki 2018,

Tak jak zwykle-nie zawodzi :) Znowu co chwilę mogłam się uśmiechać. I to nie tylko ze względów humorystycznych, ale też dzięki nawiązaniom do popularnych książek/seriali. Jakub wciąż pozostaje w formie. Nadal pędzi bimber, walczy ze złem i budzi się skacowany. Tymczasem Semen kolejny raz mnie zaskakuje; jest dużo bardziej inteligentny niż się wydaje.

Avatar użytkownika - antila
antila
Przeczytane:2017-05-04, Ocena: 4, Przeczytałem, Mam,
Oko Jelenia Pan Wilków
Andrzej Pilipiuk0
Okładka ksiązki - Oko Jelenia Pan Wilków

Styczeń Anno Domini 1560. Po dramatycznej ucieczce z Bergen Marek i Hela docierają do Polski. Rozbitkowie z innych epok osiągnęli oto brzeg. Niestety,...

Zaginiona
Andrzej Pilipiuk0
Okładka ksiązki - Zaginiona

Kuzynki Kruszewskie, to wciągająca seria książek Andrzeja Pilipiuka i zarazem ukłon pisarza w stronę płci pięknej. Pilipiuk po mistrzowsku splata ze sobą...