Okładka książki - Zakoachani są wśród nas. Rozmowy o spełnionej miłości i zakochaniu, które nigdy się nie kończy

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2015-11-06
Kategoria: Inne
ISBN: 9788361071921
Język oryginału: Polski
Dodał/a książkę: Zuza Piskała

"Zakochani są wśród nas” to kolejna książka autorstwa Patrycji Hurlak. Autorka tym razem zebrała w niej rozmowy z niezwykłymi ludźmi, które łamią wszystkie stereotypy zakorzenione w naszych głowach. Książka to zbiór historii o prawdziwej, spełnionej i radosnej miłości, o ludziach z „krwi i kości”, którzy zwyciężyli Miłością, miłością która naprawdę istnieje, a o której my często nie mamy pojęcia.

Kup książkę Zakoachani są wśród nas. Rozmowy o spełnionej miłości i zakochaniu, które nigdy się nie kończy

Opinie o książce - Zakoachani są wśród nas. Rozmowy o spełnionej miłości i zakochaniu, które nigdy się nie kończy

Nawrócona wiedźma
Patrycja Hurlak0
Okładka ksiązki - Nawrócona wiedźma

"Kiedy rok temu Patrycja pokrótce opowiedziała mi o swoich niezwykłych przeżyciach, gorąco zachęcałam ją do tego, żeby spróbowała przelać je na papier...