Zapanować nad czasem. Jak efektywnie pracować, by mieć czas na wszystko

Nasze życie jest zdominowane przez prędkość, która spycha zdrowy rozsądek na margines. Gdy stoimy w korku, narasta w nas bezsilna złość. Uczyniliśmy z samochodów jeżdżące biura. Czujemy się odcięci od świata, gdy na parę minut wysiądzie internet. Denerwujemy się, gdy nie możemy się do kogoś dodzwonić. Ciągle poszerzamy zakres własnych obowiązków i czujemy się odpowiedzialni za coraz więcej spraw. A mniej więcej o 10.30 rano misternie zaplanowany dzień pracy przekształca się w chaotyczną krzątaninę.Nie miej dłużej wątpliwości. To nie zmieni się samo. Pracy i zaległości przestanie przybywać dopiero wtedy, gdy powiesz "dość". I dopiero wtedy staniesz się panem własnego czasu.Znajdź parę chwil, by przeczytać tę książkę. Potem jasno określ warunki, na jakich zamierzasz gospodarować czasem. Zastosuj metody opisane w tej książce, a ciągła presja czasu przestanie Ci doskwierać. Odzyskasz spokój. Współpracownicy szybko dostrzegą, że językiem ciała komunikujesz pewność i wiarę w siebie. * Wpływaj na terminy realizacji zadań, jakimi jesteś obarczany, zamiast po prostu przyjmować zlecenia czy polecenia * Wyeliminuj niepotrzebne czynności, które zabierają czas * Zrób porządek w papierach, aby móc w ciągu minuty znaleźć wszystko, czego szukasz * Nie załamuj się w sytuacjach kryzysowych * Śpij dłużej i ustal konieczne minimum czasu wolnego * Ogranicz napływ e-maili

Informacje dodatkowe o Zapanować nad czasem. Jak efektywnie pracować, by mieć czas na wszystko:

Wydawnictwo: Onepress
Data wydania: b.d
Kategoria: Zarządzanie i marketing
ISBN: 83-246-0413-8

Kup książkę Zapanować nad czasem. Jak efektywnie pracować, by mieć czas na wszystko

Zapanować nad czasem. Jak efektywnie pracować, by mieć czas na wszystko - opinie o książce