Zastraszona

Wydawnictwo: Edipresse Książki
Data wydania: 2021-08-11

We wszystkich nas drzemie ciemność.

Mordercą może stać się każdy, to tylko kwestia odpowiedniego bodźca.

Ale żeby zabić, trzeba trafić celnie... Klaudia chybiła, strzelając do własnego ojca. Od tamtego momentu ucieka, bojąc się skutków swojego czynu...

W pogoni za nią rusza także komisarz Wójcik, który nie może pogodzić się z tym, że nie udało mu się wsadzić Włodzimierza Czerwińskiego za kraty. Wójcik ma pewność, tak samo jak jego córka, że to właśnie ten psychopatyczny biznesmen zabił Maję Sonik. Jednak jest w błędzie - tak samo jak wszyscy. To nie Czerwiński jest winien jej zabójstwa, ale za to wie, kto to zrobił, i stara się za wszelką cenę, by ta tajemnica nie ujrzała światła dziennego.

Niestety po piętach depcze mu piekielnie zdolna, specjalnie do tej sprawy ściągnięta z Niemiec profilerka kryminalna Iwona Kwiecień.

Teraz już każdemu grozi śmiertelne niebezpieczeństwo.

Tagi: Literatura kryminalna i detektywistyczna

Kup książkę Zastraszona

Opinie o książce - Zastraszona

Avatar użytkownika - Zaczytana1001_
Zaczytana1001_
Przeczytane:2021-08-12, Ocena: 6, Przeczytałam,

Klaudia strzelając do własnego ojca chybiła.
ON przeżył a ona ciągle ucieka.
Komisarz Wójcik również o sobie zapomnieć nie daje. Ciągle ma w głowie to że biznesmen zabił Maję Sonik. Jednak za zabójstwem stoi inna osoba po której nikt się tego nie spodziewał. Czerwiński jest winien wielu rzeczy ale nie tego morderstwa ale to nie oznacza że nie wie nic na ten temat.
Ale pojawia się nowa postać Iwona Kwiecińska profilerka kryminalna którą zaczyna rozwiązywać zagadki.
A każdy pojawia się w niebezpieczeństwie.

Autorka kolejny raz zabrała mnie w świat kryminalny. Thriller który nie zwalnia tempa a co chwila dodaje nam zagadki. Tutaj razem z bohaterami uciekamy i rozwiązujemy problemy. Ani przez chwilę czytając nie ma nudy. Mamy perspektywę każdego bohatera więc możemy poznać historie bliżej z każdego punktu widzenia. Tutaj znajdziemy również przykre oraz szokujące wyznania z przeszłości. A każdy bohater ma idealnie przepisaną do siebie rolę. Rozdziały mamy po tytułowane więc nie da się w nich zagubić wiemy kiedy i kto. Książkę czyta się błyskawicznie i kolejny raz czuje niedosyt ja chce więcej.

Seria dark book wprowadzila mnie kolejny raz w całkiem inny świat w którym niebezpieczeństwa nie brakuje.

,,Zastraszona"jest kontynuacją ,,Zwerbowanej" autorstwa Patrycji Strzałkowskiej dlatego na wstępie polecam czytać te książki w kolejności.

Już pierwszy tom z zrobił na mnie dość dobre wrażenie i muszę przyznać, że nie mogłam doczekać się kontynuacji tej historii. Styl pisania autorki w moim odczuciu uległ poprawie, co zasługuje na ogromną pochwałę, a potencjał tkwiący w fabule został w pełni wykorzystany.

Całość poznajemy z perspektywy różnych bohaterów dzięki czemu lepiej możemy się przyjrzeć sprawie i zrozumieć niektóre jej elementy. Akcja jest dość dynamiczna, a autorka gwarantuje nam zabawę z zagadkami, które co chwilę przed nami ujawnia. Nie brakuje tutaj zwrotów akcji i wodzenia za nos. Widać, że fabuła została bardzo dobrze przemyślana, a role przypisane każdemu z bohaterów naprawdę dopracowane. Tutaj wszystko jest na swoim miejscu i pełni swoje zadanie tworząc spójną całość nawet jeżeli momentami odnosi się zupełnie inne wrażenie. Przyznaję , że początkowo obwiałam się, że zacznę się w tym wszystkim gubić jednak odrobina skupienia i wszystko jest jak najbardziej w porządku.

Jest to thriller erotyczny, który zawiera w sobie wszystko czego wymagam od tego gatunku. Zwroty akcji, ciekawą fabułę, sceny pobudzające wyobraźnie i wyrazistych bohaterów. Zdecydowanie polecam i czekam na kolejne książki autorki!

Show mojego życia
Patrycja Strzałkowska0
Okładka ksiązki - Show mojego życia

Nowa, zaskakująca i pełna erotyki powieść Patrycji Strzałkowskiej! Matylda dostaje szansę od losu na zmianę nudnego życia - możliwość udziału w nowym...

Niemoralne decyzje
Patrycja Strzałkowska0
Okładka ksiązki - Niemoralne decyzje

Najnowsza powieść autorki bestsellerów "Welcome to Spicy Warsaw" oraz "Cover Girl". Leila i Bartek. On, pracownik tajnych służb, oskarżony o brutalny...

Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler