Zaufanie działa! Cztery kluczowe czynniki budowania trwałych związków

Jak zdobyć zaufanie i je utrzymać?

W tej książce, opracowanej na podstawie popularnego programu szkoleniowego Trust Works!, autor światowych bestsellerów i guru zarządzania, Ken Blanchard, wykorzystując swoją ogromną wiedzę i wnikliwość, zwraca swoją uwagę na jedną z najbardziej złożonych kwestii, która ma wpływ na wszystkie obszary życia - zaufanie.

W książce Zaufanie - to naprawdę działa!Ken Blanchard wykorzystuję prostą opowieść o zwierzętach: psie, kocie i mądrej papudze, do pokazania, w jaki sposób można lepiej porozumiewać się z innymi. Proponuje model budowy zaufania ABCD i pokazuje, w jaki sposób za jego pomocą można rozwiązać takie problemy, jak:

- niskie morale,

- brak komunikacji,

- brak odpowiedniej reakcji na problemy,

- dysfunkcyjne przywództwo.

W dzisiejszym, mocno spolaryzowanym społeczeństwie budowa i utrzymanie zaufania stały się niezwykle istotne. W książce Zaufanie - to naprawdę działa! prostym językiem opisane zostały umiejętności niezbędne do tego, by konflikt zamienić w pokój i współpracę, co w rezultacie pomoże nam wszystkim pracować wydajnie w harmonii z innymi.

Informacje dodatkowe o Zaufanie działa! Cztery kluczowe czynniki budowania trwałych związków:

Wydawnictwo: MT Biznes
Data wydania: 2013-09-20
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Zaufanie działa! Cztery kluczowe czynniki budowania trwałych związków

Zaufanie działa! Cztery kluczowe czynniki budowania trwałych związków - opinie o książce