MOŻESZ STAĆ SIĘ TYM, KIM CHCESZ!

Wiara w siebie, czyli poczucie, że możemy osiągnąć swoje cele, to podstawowy składnik bogatego, wypełnionego sensem życia. Brak tej cechy stanowi kluczową przyczynę życiowych niepowodzeń. J. Murphy proponuje w tej książce niezawodny sposób wyleczenia się z niepewności. Uczy, jak przeprogramowywać szkodliwe nawyki myślowe i skutecznie wpływać na podświadomość, aby budować poczucie własnej wartości. Radzi też, jak odkrywać własną wewnętrzną moc i z niej czerpać, żeby realizować swoje cele i pragnienia.

Informacje dodatkowe o Zdobądź pewność siebie i poczucie własnej wartości. Wykorzystaj swój potencjał przez potęgę podświadomości:

Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: 2023-08-22
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: Develop Self-Confidence and Self-Esteem

Kup książkę Zdobądź pewność siebie i poczucie własnej wartości. Wykorzystaj swój potencjał przez potęgę podświadomości

Zdobądź pewność siebie i poczucie własnej wartości. Wykorzystaj swój potencjał przez potęgę podświadomości - opinie o książce

Twoje własne supermoce
Joseph Murphy0
Okładka ksiązki - Twoje własne supermoce

Możesz więcej, niż sądzisz! Jesteśmy wychowywani w przekonaniu, że ogranicza nas to, kim jesteśmy. Joseph Murphy przekonuje, że prawda o nas samych jest...

Joseph Murphy0
Okładka ksiązki - Zyskaj zdrowie i energię życiową. Wykorzystaj swój potencjał przez potęgę podświadomości

MOŻESZ STAĆ SIĘ TYM, KIM CHCESZ! Sposób myślenia i wzorce zapisane w podświadomości kształtują nasze życie. J. Murphy uczy, jak skutecznie wpływać na...

Za pierwszą kulisą
Mirosława Łukaszewicz