Okładka książki - Zdrowe odżywianie i higiena kobiety ciężarnej

Zdrowe odżywianie i higiena kobiety ciężarnej

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Impuls
Data wydania: 2010-12-06
Kategoria: Pedagogika
ISBN: 978-83-7587-438-9
Dodał/a książkę: PawelG

Zdrowe odżywianie i higiena kobiety ciężarnej to książka przeznaczona zarówno dla kobiet oczekujących dziecka, jak i tych, które planują posiadanie potomstwa. Przystępnie przedstawia zasady nie tylko prawidłowego odżywiania się, ale także zdrowego stylu życia, higieny i kosmetyki ciała. Poradnik podpowiada czytelniczkom, jak komponować swój jadłospis, aby dostarczyć sobie i rozwijającemu się dziecku wszystkich niezbędnych dla zdrowia składników, a jednocześnie zachować dobrą formę w czasie ciąży i po porodzie. W ciągu ostatnich lat zmieniły się poglądy i zalecenia dotyczące odżywiania przyszłych matek. Książka uwzględnia te nowości, a zaproponowane w niej przepisy oparte są zarówno na kuchni tradycyjnej, jak i współczesnej.

Kup książkę Zdrowe odżywianie i higiena kobiety ciężarnej

Opinie o książce - Zdrowe odżywianie i higiena kobiety ciężarnej

Avatar użytkownika - Emilly26
Emilly26
Przeczytane:2017-03-08, Ocena: 6, Przeczytałam, WYZWANIE CZYTELNICZE 2017- 26 KSIĄŻEK,
Grażyna Tuchmacher, która z zawodu jest technikiem żywienia ukończyła wydział Technologii Żywności na Akademii Rolniczej w Poznaniu. Swoje kulinarno-medyczne zainteresowania zrealizowała jako nauczycielka dorastającej młodzieży. Pasja oraz wieloletnia obserwacja nawyków żywieniowych nastolatków jak i mody na niezdrową żywność i elementarnego braku świadomości jaki wpływ ma tego typu sposób odżywiania na rozwój fizyczny i umysłowy w okresie dojrzewania oraz na przyszłą ciążę zainspirowały do napisania książki pt. „Zdrowe odżywianie i higiena kobiety ciężarnej”. Książka ta jest przeznaczona zarówno dla kobiet oczekujących dziecka jak i tych , które planują posiadanie potomstwa. Ten świetny poradnik , przystępnie przedstawia i podpowiada czytelniczkom zasady nie tylko prawidłowego odżywiania się , ale także zdrowego stylu życia, higieny i kosmetyki ciała, podczas dziewięciomiesięcznej ciąży , czyli najpiękniejszego i najważniejszego okresu w życiu każdej kobiety. Książka autorstwa Grażyny Tuchmacher składa się 3 części następującej treści: Część I zawiera: Żywienie kobiety oczekującej dziecka – będę szczęśliwą mamą – prawidłowa waga w czasie ciąży – zdrowe odżywianie kobiety ciężarnej – wartość odżywcza podstawowych produktów żywnościowych – warzywa i ich rola w żywieniu kobiety ciężarnej – owoce jako naturalna słodycz – ...

Opinie o książce - Zdrowe odżywianie i higiena kobiety ciężarnej

Avatar użytkownika - Geronimo26