Zerwana relacja

Tom 2 cyklu Majorkański

Oliwia i Michael próbują być razem. Nie jest to łatwe, ponieważ mężczyzna coś ukrywa. Kobieta domyśla się, że ten sekret wiąże się z Ivanem, ale nie może rozwikłać tej zagadki.
Tymczasem zachowanie Michaela zaczyna ją odpychać. Ich relacji nie pomaga również fakt, że ojciec Michaela wydaje się nie akceptować Oliwii. Dziewczyna dowiaduje się, że mężczyzna ma upatrzoną inną wybrankę dla syna.
Tajemnice między kochankami piętrzą się bez końca. Kobieta nie zdaje sobie sprawy, jakie jeszcze sekrety skrywa przed nią Michael. Kiedy je wreszcie pozna, będzie zszokowana.
Czy ich relację da się uratować? Czy od początku była skazana na porażkę?

Informacje dodatkowe o Zerwana relacja:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2021-09-29
Tytuł oryginału: Zerwana relacja

Kup książkę Zerwana relacja

Zerwana relacja - opinie o książce

Avatar użytkownika - Patka96x
Patka96x
Przeczytane:2022-01-09,

♥️💔♥️ RECENZJA ♥️💔♥️

Autor: @malgorzata.smolec_author
Wydawnictwo: @wydawnictwoniezwykle

Zerwana relacja

Oliwia i Michael próbują być razem. Nie jest to łatwe, bo mężczyzna coś ukrywa. Ona domyśla się, że ten sekret wiąże się z Ivanem, ale nie może rozwiązać tej zagadki. Ojciec Michaela nie jest zadowolony, z wyborów życiowych syna, i widziałby inną dziewczynę, u boku syna. Ma nawet upatrzoną kandydatkę. Tajemnice między zakochanymi rosną i nie mają końca. Kobieta nie zdaje sobie sprawy, co jeszcze ukrywa przed nią ukochany. Kiedy nadejdzie dzień, w którym Dziewczyna pozna wszystkie tajemnice, może być w niezłym szoku. Czy ich relacje da się uratować? 🤔
Czy może od początku była skazana na niepowodzenie? 🤔
Czy ich uczucie będzie silne i przetrwa tę próbę? 🤔
Na te pytania znajdziecie odpowiedź w książce.

„Zerwana relacja” jest kontynuacją książki „Relacja (poza) służbową”.
Mnie ten tom się podobał, tak samo, jak poprzedni.
Książkę czyta się szybko, ponieważ jest krótka. Czas spędzony przy książce, będę wspominała miło.
Historia Oliwii i Michaela była ciekawa. Podczas czytania, targały mną różne emocje. Było mi żal tej pary. Ich droga do szczęścia była długa i kręta.
W wolnej chwili wrzucę wam, krótką recenzję pierwszego tomu.

Polecam Wam ten tom i poprzedni też 😊.

Gratuluje autorce i życzę dalszych sukcesów 📚.

Bardzo dziękuję wydawnictwu za egzemplarz ♥️.

Kogo z nas nie fascynują ciepłe kraje i egzotyczne wyspy. Chyba nie ma nikogo, kto nie marzy, by odwiedzić chociaż raz takie rajskie miejsce, podziwiać piękno natury i spróbować nieznanych potraw. Majorka od dawna mnie intrygowała, więc gdy tylko nadarzyła się okazja, by przeczytać powieść, gdzie akcja rozgrywa się na tej wyspie, nie wahałam się i sięgnęłam po książkę.

„Zerwana relacja” to kontynuacja serii Majorkański i przedstawia dalsze losy Oliwii i Michaela, którzy darzą się uczuciem, a chemia między nimi jest wręcz namacalna. Gdy tych dwoje przebywa ze sobą, to iskrzy i aż chce się, by stworzyli udany oraz szczery związek na całe życie. Jednak jak wiecie, realia przedstawiają się zupełnie inaczej.

Namiętność i miłość to nie wszystko. Nawet najlepiej dobranej parze nie wystarczą te czynniki. Potrzebna jest również prawdomówność, dzielenie się z bliską osobą problemami i obawami a także poparcie rodziny partnera. Oli niestety zabrakło tego u ukochanego mężczyzny, podsłuchana rozmowa dodatkowo namieszała dziewczynie w głowie, a jawna niechęć ojca Michaela, tylko utwierdziła ją, że relacja i plany jakie wiązała na przyszłość nie mają dalszego sensu.

Co takiego skrywa M.? Czy tajemnice jakie wreszcie wyzna jej partner tylko ją zszokują, czy też spowodują natychmiastowe zerwanie? Czy ta z pozoru idealna para ma szansę być razem? Może rozejdą się każde w swoją stronę?

Powiem wam szczerze, że spodziewałam się lekkiej, radosnej lektury, a otrzymałam powieść pełną bólu, niepewności i rozterek. Najpierw był ogień, potem zawiedzenie, by następnie odczuwać rozpacz. Pociągałam nosem i ocierałam zabłąkane łzy, gdyż ogromnie przeżywałam to co działo się z główną bohaterką. Rozsadzała mnie złość na Ivana i Michaela. Chciałam potrząsnąć tym drugim, by zmienił swe postępowanie i przejrzał na oczy. Emocje we mnie szalały i dobrze, że piłam melisę, bo bym chyba eksplodowała.

Jak zakończyła się ta historia, tego już nie zdradzę. Najlepszym sposobem będzie sięgnięcie po oba tomy, jeśli nie znacie pierwszego.

Zapewniam, że warto czytać, piękne opisy miejsc oraz zdarzeń plastycznie obrazują nam to wszystko, możemy wręcz zobaczyć to co pisze autorka. Polubiłam jej przystępny styl i świetne pióro, które czytało mi się bardzo szybko. Opowieść aż kipi jak wulkan podczas erupcji od ogromu wrażeń i emocji. Pięknie napisane sceny seksu są gorące, emanują żarem, ale nie przytłaczają i nie przeważają. Oj, podnosiły mi ciśnienie. Kreacje bohaterów genialna. Charakterne, silne osobowościowo postaci są, różnorodne i prawdziwe.

Podsumowując jest to świetna pozycja, wciąga, o ciekawej fabule i nie powoduje nudy. Dlatego szczerze polecam i zachęcam!

Avatar użytkownika - przyrodaz
przyrodaz
Przeczytane:2021-10-14, Ocena: 5, Przeczytałam,

Znacie moje szczęście, więc wiecie, że swoją przygodę ponownie zaczynam od tomu drugiego:-) Z samego początku powiem wam, że lepiej zaczynać od pierwszego, gdyż od razu wyczułam, że jest to kontynuacja przygód. Wiemy, że była jakaś relacja wcześniejsza, a teraz czeka na jego powrót.

Czytało mi się ja lekko, choć trochę za dużo było szczegółów szczegółowo opisanych. Bardzo czekałam za tą akcją, która potrzebowała nie lada czasu, by się rozwinęła. Odniosłam wrażenie, jakby co akapit myśli autorki gdzieś na chwilę odpływały. Kiedy zaczynało się robić ciekawie i niecierpliwie, akcja nagle zwalniała i szła na inne tory. Czułam przez to mały niedosyt.
Spodobała mi się relacja bohaterki z matką. Śmiem nawet stwierdzić, że mam taką samą ze swoją córką. Czasem nie wiem kto kogo urodził;-)
Wracając do książki, to jako pomysł na nią bardzo mi się podobała. Piękna, choć niepewna miłość, rodzice, którzy nie pozwalają na związek, gdyż mają inne plany względem syna i ta zawiść, by jak najbardziej im zaszkodzić. Nic więc dziwnego, że dziewczyna od niego ucieka. Nie podoba jej się ilość sekretów, które ma przed nią Michael. Czy więc zatem uda im się uratować namiętne chwile, kiedy liczyli się tylko oni? Momenty, kiedy zawsze mogła na nim polegać, gdyż wspierał ją we wszystkim, w czym tylko mógł? Zawsze chciał dla niej dobrze i to okazywał. Dlaczego jednak w obliczu rodziców wszystko, co piękne uległo zgruzowaniu? No i dlaczego on na to pozwolił?

Książka jest bardzo ciekawa. Ma piękne chwile namiętności, niecodzienne igraszki, problemy, które pojawiają się bez wcześniejszego powodu i tą mieszankę emocji, która działa jak na kole fortuny. W jednej chwili radość, potem smutek, potem namiętność i ponownie rozgoryczenie. Zupełnie jak w telenoweli:-)
Bohaterzy są w miarę dobrze opisani, miejsca gdzie się znajdują aż nazbyt dobrze, tylko właśnie zabrakło mi tego pociągu, który by sprawił, że nieustannie chciałabym ją czytać. Nie wykluczam jednak, że jest to spowodowane tym, że czytam od tomu drugiego, nie pierwszego.

Relacja (poza) służbowa
Małgorzata Smolec0
Okładka ksiązki - Relacja (poza) służbowa

Dwudziestosześcioletnia warszawianka, Oliwia Werner, pewnego dnia postanawia rzucić wszystko i wylecieć na Majorkę. Na miejscu czeka na nią praca, którą...