ZIELONA SERIA. Tylko owsianki

Trudno znaleźć coś zdrowszego i bardziej ekologicznego niż owsianka! Czy wiesz, że można ją przyrządzić na co najmniej 70 smacznych sposobów?

Jak owsianka wpływa na nasze zdrowie? Jakie witaminy i minerały w niej znajdziemy? Czego nam dostarczają te zdrowe (i niezbędne) składniki? Jakie właściwości kryją się w poszczególnych zbożach i jakimi dodatkami możemy je wzbogacać, żeby uzyskać najbardziej wartościowy posiłek?

Proste, a jednocześnie niebanalne przepisy na smaczne powitanie dnia i dostarczenie sobie na wiele godzin energii ze zbóż, nasion chia, marchwi, migdałów, konopi czy imbiru

Informacje dodatkowe o ZIELONA SERIA. Tylko owsianki:

Wydawnictwo: Buchmann
Data wydania: 2018-02-15
Kategoria: Kuchnia

Kup książkę ZIELONA SERIA. Tylko owsianki

ZIELONA SERIA. Tylko owsianki - opinie o książce

praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Przed i po 13 grudnia. Państwa bloku wschodniego wobec kryzysu w PRL 1980–1982. Tom 2

Przed i po 13 grudnia to opatrzony obszernym wstępem wybór dokumentów przedstawiający stosunek państw Układu Warszawskiego do wydarzeń w Polsce w okresie...

Valencia. Słynne kluby piłkarskie
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Valencia. Słynne kluby piłkarskie

Każdy tom kolekcji zawiera podstawowe dane o klubach i ich historię, a także prezentacje trenerów, piłkarzy i kibiców, tabele oraz statystyki. W serii...