Złączeni miłością

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2020-10-28
Kategoria: Romans
Tytuł oryginału: Bound by love

Nikt nie przypuszczał, że się w sobie zakochają.
Kiedy Aria została oddana Luce w akcie małżeństwa, wszyscy byli pewni, że przyszły Capo ją złamie.
Aria była tego pewna.
Mężczyzna taki jak on, nieznający litości, nieczujący nic prócz nienawiści.
Jednak to, co niemożliwe, zdarzyło się. Zakochali się w sobie.
Ale Luca wie, zawsze wiedział, że miłość w jego świecie, na jego pozycji to ryzyko.
Kiedy Aria zdradza Lukę, próbując chronić swoją rodzinę, szybko się orientuje, że może stracić coś, o co tak długo walczyła. Zaufanie Luki.
Zaufanie ze strony mężczyzny, który nigdy nie zaufał nikomu bezgranicznie. Czy teraz zrozumie, że nigdy nie powinien?

Kup książkę Złączeni miłością

Opinie o książce - Złączeni miłością

Tak to już 6 tom :) ale czy ostatnia??

"Born in Blood Mafia Chronicles" seria, do której mam ogromny sentyment. To była moja pierwsza seria z mafią w tle, więc rozumiecie.

W tej części znowu powracamy do Aria i Luca. Spodziewałam się nudy, a tutaj niespodzianka. Autorka po raz kolejny nie zawiodła. Książka jest świetna. Wciągająca i uzależniająca, jak zawsze. I dla mnie za krótka... Pochłonęłam ją błyskawicznie. Po prostu uwielbiam autorkę.

Lubicie serię?? Czytaliście??

Złączeni miłością

Uważam cykl Born in Blood Mafia Chronicles jako jedną z lepszych serii książek o życiu mafijnym, ale... Osobiście nie przepadam za książkami, które powielają fakty z poprzednich części. Takie Książki nic ciekawego nie wnoszą, a pisanie o faktach które już czytelnik zna nie uważam za " dobrą zagrywkę"
Z drugiej jednak strony styl pisarki nadal jest na wysokim poziomie, tego nie można zaprzeczyć.
Każdy pisarz powinien wiedzieć kiedy zakończyć serię, ta część jak dla mnie mało znacząca.

Avatar użytkownika - dona
dona
Przeczytane:2021-01-16, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,

Jak wielki trzeba mieć talent, by przedstawiając jeszcze raz wydarzenia mające miejsce w poprzednich tomach, nie sprawić by czytelnik się nudził i czuł, że dostaje „odgrzewanego kotleta”, a raczej wręcz przeciwnie – z niecierpliwością przewracał kolejne strony? Cora Reilly pokazała, że potrafi, i tym samym niezaprzeczalnie mogę stwierdzić, że nie ma znaczenia co wyjdzie spod jej pióra, wystarczy mi jej nazwisko na okładce, żebym wiedziała, że dostanę dokładnie to co potrzebuję i do czego będę mogła wracać milion razy, a nigdy mi się nie znudzi. Szósty tom serii, a ja mam wrażenie, że jest dokładnie tak samo wyjątkowy i ekscytujący jak poprzednie, a może nawet bardziej?

W „Złączonych miłością” dostajemy nie tylko nieco szerszą perspektywę, jeśli chodzi o niektóre wątki, które pojawiły się wcześniej, i w których widzimy jak relacja między Arią i Lucą nie jest tak kolorowa, jak mogłoby się wydawać, ale autorka dostarczyła czytelnikom dodatkowo mnóstwo zaskakujących zwrotów w dalszej części powieści, wobec czego nie można z pewnością narzekać na nudę, w napięciu przerzucając kolejne strony. Jestem przekonana, że dopóki nie przerzucicie ostatniej, będziecie nią tak samo zauroczeni jak ja. Angażuje emocjonalnie, przede wszystkich dzięki wzlotom i upadkom, których w związku tej dwójki nie brakuje, ale to także gwarantuje dobrą historię, pokazując jak wiele pracy oboje wkładają, by wszystko przetrwało.

Czego nie zabraknie? Bezwzględnego i dominującego capo, troskliwej i wrażliwej bohaterki, mafii, intryg, napięcia, zwrotów akcji, niebezpieczeństwa, przemocy, tajemnic, nienawiści, złości, wątpliwości, zazdrości, strachu, emocjonalnych zawirowań, ale także szczęścia i miłości. Czy muszę dodawać coś więcej? „Złączeni miłością” to idealne dopełnienie serii, którą polecam każdemu, kto lubi dobrze napisane, trzymające w napięciu romanse mafijne. Cora naprawdę zna się na rzeczy jak mało kto! Uwierzcie, nie chcecie tego przegapić ;)

Złączeni zemstą
Cora Reilly0
Okładka ksiązki - Złączeni zemstą

Piąty tom serii okrzykniętej najlepszą zagraniczną serią mafijną! Był jej karą. Losem gorszym niż śmierć. Nikt nie wie, jak naprawdę ma na imię. Mówią...

Słodka pokusa
Cora Reilly0
Okładka ksiązki - Słodka pokusa

Po stracie żony, Cassio zostaje sam z dwójką małych dzieci. Musi szybko znaleźć dla nich matkę, a dla siebie kobietę, która ogrzeje jego...

Spowiedź Goebbelsa
Christopher Macht