Złączeni obowiązkiem

ISBN: 978-83-8178-142-8
Tytuł oryginału: Bound by Duty
Tłumaczenie: Anna Kuksinowicz

Tom 2 cyklu Born in Blood Mafia Chronicles

Drugi tom serii mafijnej, która wzbudziła uwielbienie wśród polskich czytelniczek.

Żona Dantego Cavallaro zmarła cztery lata temu. A teraz, kiedy mężczyzna ma zostać najmłodszym donem chicagowskiej mafii, będzie potrzebował nowej żony. Do tej roli została wybrana Valentina.

Nie była ona już panną, a wdową. Jednak nikt nie wiedział, że jej pierwsze małżeństwo było czystą fikcją. Gdy Valentina skończyła osiemnaście lat, zgodziła się poślubić Antonia, żeby pomóc mu zataić pewną prawdę. Mężczyzna był gejem i kochał kogoś spoza rodziny mafijnej. Nawet po jego śmierci Valentina utrzymała ten fakt w tajemnicy, nie tylko po to, by zachować godność zmarłego człowieka, ale również, by chronić siebie samą. I teraz gdy ma poślubić Dantego, szybko może wyjść na jaw, że jej małżeństwo z Antonio nigdy nie zostało skonsumowane.

Dante ma dopiero trzydzieści sześć lat, ale już wzbudza strach i szacunek wśród członków mafii. Słynie z tego, że zawsze dostaje to, czego chce. Valentina jest przerażona perspektywą nocy poślubnej, która szybko wyjawi jej sekret. Jednak okazuje się, że bezpodstawnie, ponieważ Dante w ogóle nie jest nią zainteresowany. Jego serce nadal należy do jego zmarłej żony.

Valentina jest zdesperowana i przepełniona pożądaniem. Postanawia zwrócić uwagę swojego zimnego męża, nawet jeżeli i tak nigdy nie zdobędzie jego serca.

Tagi: mafia małżeństwo lojalnośc

Kup książkę Złączeni obowiązkiem

Opinie o książce - Złączeni obowiązkiem

Avatar użytkownika - dona
dona
Przeczytane:2020-02-29, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,

Bardzo fajna książka,  mniej drastyczna niż myślałam skoro chodzi o mafię.  Ale polubiłam ją i bohaterów Dante i Valentine.  Obydwoje utracili osoby , których kochali. On żonę,  która była chora na raka, ona przyjaciela A potem męża  geja, którego zabili wrogowie. Dante jest następcą szefa mafii w Nowym Jorku i musi ponownie się ożenić.  Wypada na Val. Jednak nie wytwarza się żadne uczucie , małżeństwo jest z rozsądku.  Val pragnie by Dante traktował ją jak kobietę i pożądał, jednak on jest zimny jak lód,  bez uczuć sama obojętność.  Co musi zrobić dziewczyna, by mąż w końcu ją dostrzegł i by pokochał tak jak Ona jego? Musi wiele poświęcić ale warto było.

Avatar użytkownika - Lenka83
Lenka83
Przeczytane:2019-11-23, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2019,
Złączeni honorem
Cora Reilly; 0
Okładka ksiązki - Złączeni honorem

Nawet w piersi zimnego drania bije serce. Ona zamierza wślizgnąć się do jego. Aria Scuderi, pochodząca z jednej z najbardziej wpływowych rodzin mafijnych...

Dzieci, których nie ma
Renata Piątkowska;