Złączeni pokusą

Tom 4 cyklu Born in Blood Mafia Chronicles

Tym razem będzie to historia Liliany Scuderi i Romero, których na pewno pamiętacie z poprzednich tomów serii.
Każda z sióstr Scuderi jest inna. Aria - nieśmiała i niepewna. Gianna - niepokorna i odważna, a Liliana? Liliana to typ lekkomyślnej flirciary, ale tylko do czasu...

Liliana Scuderi zakochała się w Romero od pierwszego wejrzenia. I to się nie zmieniło przez lata. Teraz kiedy jej siostry wyszły za mąż i to nie z własnej woli, w jej sercu kiełkuje nadzieja, że ona jako pierwsza, będzie mogła sama wybrać sobie męża. Jednak, kiedy jej ojciec obiecuje jej rękę mężczyźnie dwa razy starszemu od niej, ta nadzieja ginie. Żadne błagania nie są w stanie zmienić jego zdania.

Romero zawsze ignorował zaloty Liliany. Była dla niego za młoda, poza tym była córką ważnego człowieka w szeregach mafii, natomiast Romero był tylko żołnierzem. Jednak teraz Liliana jest już dorosła i Romero już nie potrafi jej ignorować. Jednak jeżeli po nią sięgnie, rozpęta się piekło, kiedy wybuchnie wojna między dwiema potężnymi rodzinami mafii. Tymczasem dla Romero mafia miała być zawsze najważniejsza

Informacje dodatkowe o Złączeni pokusą:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2020-05-27
ISBN: 978-83-8178-316-3
Tytuł oryginału: Bound by Temptation
Tłumaczenie: Anna Kuksinowicz

Tagi: mafia

Kup książkę Złączeni pokusą

Złączeni pokusą - opinie o książce

Avatar użytkownika - Roksana
Roksana
Przeczytane:2021-02-05, Ocena: 5, Przeczytałam, E-booki, 2021, Romans, 52 książki 2021,

"Złączeni pokusą" Cory Reilly jest czwartym tomem z serii "Born in Blood Mafia Chronicles". Powieść należy do literatury obyczajowej, romansu.

Każda część jak i każda z sióstr jest inna. Opowiada inną historię miłosną, ale tworzy spójną całość. Minęło trochę czasu od kiedy czytałam "złączeni nienawiścią". I muszę przyznać, że miło było powrócić do tak dobrze znanych mi bohaterów.

Aria- nieśmiała i niepewna,Gianna- niepokorna i odważna, a Liliana? To o niej jest ta historia. Można, by rzec, że Lily jest flirciarą. Jednak to byłoby duże niedopowiedzenie, gdyż od pierwszego wejrzenia kocha tylko jednego mężczyznę. Teraz kiedy Aria i Gianna są mężatkami w sercu Lily tkwi się nadzieja, że może ona jako pierwsza sama będzie mogła wybrać sobie męża. Niestety to płonme nadzieje, a jej ojciec nigdy nie wyda jej za zwykłego  żołnierza. Jak się później okazuje jej ojciec już wybrał jej męża, dwa razy starszego od niej.

Romero od zawsze ignorował zaloty Liliany. Była dla niego za młoda. Jednak teraz nie będzie już w stanie jej ignorować.

Jednakże jeżeli Lily i Romero zdecydują się być razem to rozpęta się wojna między dwoma potężnymi rodzinami mafii.

Czy podejmą ryzyko?

Powieść napisana jest lekkim językiem i bardzo przyjemnie się ją czyta. Zresztą tak samp jak poprzednie części.  Jestem wprost zachwycona przygodami sióstr Scuderi. Jednak najbardziej i tak podobała mi się pierwsza część.

W każdym razie gorąco polecam, bo uważam, że naprawdę warto poznać losy kobiet, które wychowują się w brutalnym świecie i każdy dzień to walka o przetrwanie w świecie zdominowanym przez mężczyzn.

Avatar użytkownika - Eliza89
Eliza89
Przeczytane:2022-04-28, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 książki 2022, Legimi,

No nie..... nie, nie, nie, i NIE.
Jestem bardzo rozczarowana tą częścią.
Fabuła - nuda.
Bohaterowie : Romero i Lili- nudni, niezdecydowani, normalnie młodzi Werterowie- tylko cierpią i nie wiedzą czego chcą; jakże oni mnie irytowal ;/
Obraz mafii - porażka. Zero realizmu, brutalności, nawet Luca okazał się ciepłą kluchą capo de Tutti di Mare ;/

Chyba po przeczytaniu serii Pani Jurgi zmieniło mi się postrzeganie tej mafijnej serii od pani Cory.
No niestety....ale jak to powiedział Nikolaj w ,,Matrioszce": włoska mafia to ciapy... rosyjska jest o wiele bardziej brutalna... oj tak, coś w tym jest.

Nie polecam.

Przeczytane:2021-01-16, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Złamana lojalność
Cora Reilly0
Okładka ksiązki - Złamana lojalność

Fabiano od najmłodszych lat był wychowywany z myślą o tym, że pójdzie w ślady ojca i podobnie jak on zostanie consigliere w chicagowskim oddziale...

Złączeni zemstą
Cora Reilly 0
Okładka ksiązki - Złączeni zemstą

Piąty tom serii okrzykniętej najlepszą zagraniczną serią mafijną! Był jej karą. Losem gorszym niż śmierć. Nikt nie wie, jak naprawdę ma na imię. Mówią...