Złączeni pokusą

Tom 4 cyklu Born in Blood Mafia Chronicles

"Złączeni pokusą" Cory Reilly jest czwartym tomem z serii "Born in Blood Mafia Chronicles". Powieść należy do literatury obyczajowej, romansu.

Każda część jak i każda z sióstr jest inna. Opowiada inną historię miłosną, ale tworzy spójną całość. Minęło trochę czasu od kiedy czytałam "złączeni nienawiścią". I muszę przyznać, że miło było powrócić do tak dobrze znanych mi bohaterów.

Aria- nieśmiała i niepewna,Gianna- niepokorna i odważna, a Liliana? To o niej jest ta historia. Można, by rzec, że Lily jest flirciarą. Jednak to byłoby duże niedopowiedzenie, gdyż od pierwszego wejrzenia kocha tylko jednego mężczyznę. Teraz kiedy Aria i Gianna są mężatkami w sercu Lily tkwi się nadzieja, że może ona jako pierwsza sama będzie mogła wybrać sobie męża. Niestety to płonme nadzieje, a jej ojciec nigdy nie wyda jej za zwykłego  żołnierza. Jak się później okazuje jej ojciec już wybrał jej męża, dwa razy starszego od niej.

Romero od zawsze ignorował zaloty Liliany. Była dla niego za młoda. Jednak teraz nie będzie już w stanie jej ignorować.

Jednakże jeżeli Lily i Romero zdecydują się być razem to rozpęta się wojna między dwoma potężnymi rodzinami mafii.

Czy podejmą ryzyko?

Powieść napisana jest lekkim językiem i bardzo przyjemnie się ją czyta. Zresztą tak samp jak poprzednie części.  Jestem wprost zachwycona przygodami sióstr Scuderi. Jednak najbardziej i tak podobała mi się pierwsza część.

W każdym razie gorąco polecam, bo uważam, że naprawdę warto poznać losy kobiet, które wychowują się w brutalnym świecie i każdy dzień to walka o przetrwanie w świecie zdominowanym przez mężczyzn.

Informacje dodatkowe o Złączeni pokusą:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2020-05-27
ISBN: 978-83-8178-316-3
Tytuł oryginału: Bound by Temptation
Tłumaczenie: Anna Kuksinowicz
Dodał/a opinię: Roksana

Tagi: mafia

Zobacz opinie o książce Złączeni pokusą

Kup książkę Złączeni pokusą

Krucha tęsknota
Cora Reilly0
Okładka ksiązki - Krucha tęsknota

Jednotomowa powieść ze świata ,,The Camorra Chronicles"!Historia siostry Serafiny, bohaterki Złamanej dumy!Miała być dla niego tylko nagrodą pocieszenia...

Złączeni przeszłością
Cora Reilly 0
Okładka ksiązki - Złączeni przeszłością

Dante złożył przysięgę. Zarzekł się, że mafia będzie dla niego najważniejsza. Że nic ani nikt nie stanie ponad nią. Pięć razy nie dotrzymał obietnicy....