Z這dziej mojego serca

Ocena: 3.45 (11 g這s闚)

Moje serce skrad m篹czyzna, z kt鏎ym nie wolno mi by.

Nazywa si Bastian Bishop.

Jest szorstki, surowy i nieprzewidywalny.

W jednym momencie cichy i opanowany, w nast瘼nym prawdziwy koszmar.

Ale nie to jest najgorsze.

Ten kole jest nikim - to outsider bez pieni璠zy, a dla takich nie ma miejsca w mojej rzeczywisto軼i.

Cho on zdaje si tym nie przejmowa.

Po jednej nocy lekkomy郵nego buntu, wytatuowany tyran wci捫 powraca, zakrada si do mojego 鈍iata i stwarza problemy, na kt鏎e nie mog sobie pozwoli.

Powinnam z nim sko鎍zy, zanim m鎩 ojciec odkryje jego istnienie i zrobi to za mnie, ale on do tego nie dopu軼i.

M闚i, 瞠 czy tego chc, czy nie - teraz nale輳 do niego. I nikt ani nic go nie powstrzyma.

Nawet ja...

Informacje dodatkowe o Z這dziej mojego serca:

Wydawnictwo: Marginesy
Data wydania: 2024-03-27
Kategoria: Romans
Tytu orygina逝: Tempting Little Thief

wi璚ej

Kup ksi捫k Z這dziej mojego serca

Cytaty z ksi捫ki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytat闚 z tej ksi捫ki.

Dodaj cytat

Zobacz tak瞠

Z這dziej mojego serca - opinie o ksi捫ce

Avatar u篡tkownika - CzarnoCzerwoneCC
CzarnoCzerwoneCC
Przeczytane:2024-05-27, Ocena: 1, Przeczyta貫m, Wydawnictwo Luna, Mam,

"Z這dziej mojego serca" czyli ksi捫ka Meagan Brandy - autorki serii Brayshaw High, kt鏎 bardzo polubi造鄉y przez co powy窺zej powie軼i wprost nie mog造鄉y si doczeka :) i jakie s nasze odczucia? No c騜...

Widz帷 fal s豉bych opinii o ksi捫ce zacz窸y鄉y si mocno zastanawia jaki po jej przeczytaniu b璠zie nasz odbi鏎? Co z t ksi捫k jest tak bardzo nie tak, 瞠 oceny s tak niskie? I kochani przyznajemy si Wam od razu, 瞠 po 1/3 ksi捫ki i 4 tygodniach walki z ni podda造鄉y si i pierwszy raz w 篡ciu zrobi造鄉y DNF. Nie by造鄉y po prostu w stanie przebrn望 dalej a nie chcia造鄉y si dalej mordowa. Ksi捫k zar闚no pr鏏owa造鄉y czyta w papierze jak i przes逝cha w audiobooku, kt鏎y dost瘼ny jest w abonamencie Legimi jednak nic z tego. T pozycj okre郵i mo瞠my jako po陰czenie scen 18+ z chaosem. Czyta造鄉y, s逝cha造鄉y i w dalszym ci庵u zastanawia造鄉y si o co to tam tak naprawd chodzi i jaki jest sens tej historii bo nic z tego nie rozumia造鄉y...

Przykro nam bardzo bo naprawd inne ksi捫ki autorki, kt鏎e czyta造鄉y do tej pory przypad造 nam bardzo do gust闚 w zwi您ku z czym liczy造鄉y tak瞠 i tutaj na 鈍ietn zabaw. Niestety otrzyma造鄉y co zgo豉 innego. Nie b璠ziemy natomiast Wam jej odradza gdy po 1. Nie sko鎍zy造鄉y jej czyta/s逝cha a po 2. Uwa瘸my, 瞠 ka盥y powinien samodzielnie si璕n望 po dan ksi捫k aby przekona si jakie b璠 jego odczucia. W ko鎍u s gusta i gu軼iki i ka盥emu ma prawo podoba si co innego :)

Avatar u篡tkownika - monikaswiatek
monikaswiatek
Przeczytane:2024-04-21,

„Z這dziej mojego serca” to historia mi這軼i, kt鏎a nie mia豉 prawa si wydarzy.

Rocklynto dziewczyna z bogatego domu. Bastian to ch這pak bez pieni璠zy. Po陰czy這 ich ogromne po膨danie. Jednak na drodze ich szcz窷cia staje ojciec dziewczyny, kt鏎y nie pozwoli by jego c鏎eczka zwi您a豉 si z byle kim. Bastian do鈍iadczony 篡ciem, wie 瞠 musi mocno st徙a po ziemi. Ch這pak bowiem nie mia w 篡ciu 豉two, ale jego up鏎 i determinacja sprawi, 瞠 鈍ietnie sobie radzi.

W tej historii dzieje si bardzo du穎, czasami w徠k闚 i zwrot闚 akcji by這 a za wiele, troch miesza這 mi to w g這wie i ci篹ko mi by這 si skupi.

Fabu豉 sama w sobie bardzo ciekawa i intryguj帷a.

Lektura idealna dla fan闚 mocnych pozycji, jest tu du穎 scen erotycznych, j瞛yk bywa wulgarny, nie zabraknie tak瞠 w徠ku przest瘼czego.

Dwa s這wa o ok豉dce, kt鏎a moim zdaniem jest po prostu przepi瘯na i przyci庵a wzrok.

RECENZJA

„ZΜDZIEJ MOJEGO SERCA”

AUTOR: MEAGAN BRANDY
Wsp馧praca Reklamowa —
WYDAWNICTWO: LUNA

„NIEBO W TYM MIEJSCU DZIAx JAK NARKOTYK. SMOG Z MIASTAponi瞠j nie jest a tak gesty, pozwala pokaza si gwiazdom, kt鏎emami nas fa連zyw nadziej, szepcz帷, 瞠 tam jest co wi璚ej iwszystko, co musisz zrobi, to po to si璕n望.
Si璕am wi璚 uk豉dam nieistniej帷e ska造 i wspinam si po niewidzialnych, nieko鎍z帷ych si drabinach, ale nie zbli瘸m si do瘸dnej rzeczy, kt鏎ej pragn”.

„Z這dziej mojego serca” to zakazany romans pomi璠zy bogat dziewczyn a ch這pakiem znik康.
Zaczn od tego, 瞠 ksi捫ka ma 郵iczn ok豉dk i szat graficzn. Co do samej ksi捫ki, mam mieszane odczucia, prolog zdecydowanie ciekawy intryguj帷y i wci庵n掖 mnie, my郵, sobie to b璠zie 鈍ietna historia, ale potem coraz ci篹ejby這 mi si wci庵n望 w fabu喚 ksi捫ki. Jak dla mnie za du穎 niepotrzebnych rozbudowanych opis闚, kt鏎e nic nie wnosi造 do tej historii. Cz瘰to zastanawia豉m si, o co tu chodzi, kim jest tak naprawd Rocklin.
Sam zamys fabu造 by ciekawy i intryguj帷y, a relacja pomi璠zy g堯wnymi bohaterami zosta豉 nakre郵ona w ciekawy spos鏏.
Ale musz przyzna, 瞠 po po這wie ksi捫ki, akcja przyspiesza i robi si du穎 ciekawiej.
Ksi捫ka pe軟a mroku, niebezpiecznych tajemnic i gor帷ych scen. Fabu豉 ksi捫ki pomimo swoich minusik闚, takich jak pocz徠kowe niejasno軼i, zbyt rozci庵ni皻ych opis闚, lekkiego chaosu i zagmatwania wci庵n窸a mnie.

Ksi捫ka napisana jest z perspektywy g堯wnych bohater闚 Bassa i Rocklin. Dzi瘯i czemu mo瞠my pozna ich bli瞠j, zobaczy 鈍iat ich oczami, pozna ich emocje.
Bohaterzy ciekawie wykreowani, r騜norodni, na pewno wywo豉j wiele emocji, jedni zaintrygowali mnie swoj postaci, a inni wr璚z irytowali tak jak zachowanie Rocklin.
Bohaterzy b璠 musieli wybiera mi璠zy swoimi uczuciami a powinno軼iami wobec rodziny. Oboje pochodz z dw鏂h r騜nych 鈍iat闚. Ich relacja by豉 niepewna, napi皻a i pe軟a niedopowiedze.
Intryguj帷 i tajemnicz postaci by Bastian, kt鏎y w jaki spos鏏 uj掖 mnie i zainteresowa swoj osob.

Basa to tajemniczy, szorstki, apodyktyczny, nieprzewidywalny ch這pak znik康, kt鏎y niecofanie si przed niczym, aby dosta to, co chce. A chce jej bogatej dziewczyny. Nie pokazuje swoich kart, nic nie zdradza, jest niczym skarbiec. Robi rzeczy nie do ko鎍a dobre, ale te nie kra鎍owo z貫. Samotny wilk w 鈔odku niebezpiecznego stada.

Rocklin ma osiemna軼ie lat, jest c鏎k Raya Ravenawa, jednego znajpot篹niejszych ludzi.
A ona jest elit sam w sobie. Przebieg豉, silna, inteligentna, utalentowana dziewczyna, kt鏎a przywdziewa zbroj, kt鏎 nosi niczym jedwab.
Ma mroczne bajkowe 篡cie pe軟e blichtru i przepychu. A Bass wdar si w jej 篡cie g喚boko w najciemniejsz cz窷 jej duszy, kt鏎y wype軟i pustk swoj osob.

„Takie Jest 篡cie. Takie dosta貫m karty.
畝den as nie zosta wsuni皻y do mojej kieszeni przy narodzinach,ale lepiej, kurwa, uwierz, 瞠 kiedy umr, pochylam si tak, 瞠nasze oczy s na r闚nym poziomie, a jej dolna warga dr篡 – b璠mia ca陰 pieprzon tali w d這niach, w tym kr鏊ow, moj pieprzon kr鏊ow”.

Bastiana Bishopa poznajemy w wieku pi皻nastu lat, i wstrz御aj帷ych okoliczno軼iach, kt鏎e poci庵n za sob wydarzenia i konsekwencje, kt鏎e ukszta速uj go. Przyjmuj帷 propozycj nieznajomego m篹czyzny, jego dawne 篡cie idzie, w zapomnienie a on narodzi si jako Bass Bishop.
Po czym zostajemy wci庵ni璚i do Greyson Elite, jedynej w swoim rodzaju szko造 z internatem dla dzieci ludzi u w豉dzy.
Jedno przypadkowe spotkanie, jedna noc z nieznajomym, kt鏎y zakrada si do 鈍iata Rocklin, stwarza problemy, na kt鏎e nie morze sobie pozwoli. Wie, 瞠 powinna z nim sko鎍zy, zanim ojciec odkryje jego istnienie, ale to silniejsze od niej. Jest tylko jeden problem, Bassa nikt nie powstrzyma.

-Czy Rocklin, pozwoli sobie na uczucia?
-Czy Bass zrezygnuje z Rocklin?
-Kim oka瞠 si zdrajca?
-Co chce ugra ojciec dziewczyny?
-Czy mog liczy na szcz窷liwe zako鎍zenie?

Przeczytaj i oce sam, czy ta ksi捫ka poch這nie ci bez reszty.

Avatar u篡tkownika - w_ksiazkowym_zac
w_ksiazkowym_zac
Przeczytane:2024-04-09, Ocena: 4, Przeczyta豉m,

"Z這dziej mojego serca" to romans z w徠kiem mafijnym, kt鏎y mo積a zaliczy do grubask闚. Licz帷a blisko 600 stron powie嗆, z przepi瘯n ok豉dk i intryguj帷ym opisem, niestety nie zachwyci豉 mnie tak, jakbym tego chcia豉. Zacznijmy od bohater闚... Rocklin to taka typowa ksi捫niczka, kt鏎a swoim zachowaniem mo瞠 miejscami irytowa, ale jej po陰czenie z Bassem to mieszanka wybuchowa. M篹czyzna zaskrobi sobie moj sympati. To typ cz這wieka kreuj帷ego si na z貫go i pozbawionego skrupu堯w, jednak w rzeczywisto軼i ma dobre serducho. Zar闚no jego zachowanie jak i charakter by造 tutaj "w punkt" i idealnie wpasowywa造 si w akcj. Akcje, kt鏎ej nie mo積a odm闚i dynamiki oraz zaskakuj帷ych i nieprzewidywalnych zwrot闚 - i to by這 r闚nie na plus. Minusem jest lekki chaos, kt鏎y si tu wda, i momentami ilo嗆 tajemnic i niedpowiedze wprawia造 mnie w lekkie zdezorientowanie. Kolejna rzecz - ilo嗆 erotyzm闚, w takiej dosy wyuzdanej i pozbawionej g喚bi w relacji bohater闚, ods這nie. I jeszcze dialogi mi璠zy bohaterami, kt鏎e czasem by造 p造tkie i nie wzbudza造 g喚bszych emocji. Nie mo積a odm闚i autorce lekkiego stylu i ciekawego zamys逝 fabularnego. Powie嗆 w mojej ocenie ma w sobie du篡 potencja, jednak nie zosta on do ko鎍a rozwini皻y i wykorzystany. Nie oznacza to jednak, 瞠 nie zas逝guje na uwag. Relacja Bassa i Rocklin, pomijaj帷 sceny erotyczne i niekt鏎e dialogi, rozwija豉 si naprawd fajnie. I w po陰czeniu z zako鎍zeniem ksi捫ka pozostawi豉 po sobie przyjemne wra瞠nie. Mo瞠 mnie nie zachwyci豉, ale dosy mi這 spedzilam czas z bohaterami. Dlatego zach璚am was do wyrobienia w豉snego zdania o tej ksi捫ce 🥀.....

„Z這dziej mojego serca’’ jest to moje pierwsze spotkanie z tw鏎czo軼i Meagan Brandy. Przepi瘯na ok豉dka przyci庵aj帷a elegancj i subtelnymi zdobieniami. Jednak fabu豉 ju nie jest taka delikatna i wyrafinowana, pikantna historia doprawiona gangsterskim klimatem. Autorka postawi豉 na zakazany romans z gor帷ymi i bardzo odwa積ymi scenami mi這snymi.

Starcie dw鏂h r騜nych 鈍iat闚: Rocklin silna, bezwzgl璠na zmys這wa, a zarazem bogata dziedziczka, przed kt鏎 鈍iat stoi otworem, bo ju w m這dym wieku staje si o wielkim znaczeniu person. Bastian, biedny ch這pak, bezkompromisowy, nieprzewidywalny, brutalnie do鈍iadczony przez 篡cie, borykaj帷y si z traumami z dzieci雟twa. Bohaterowie z mocnymi charakterami, tu przez ca陰 ksi捫k czu ci庵貫 napi璚ie mi璠zy kochankami. Ta dw鎩ka to jak odbezpieczony granat.

„Z這dziej mojego serca” dynamiczna akcja z licznymi zwrotami, mroczna historia wywo逝j帷a ca陰 gam emocji. Mamy tu do rozwi您ania zagadki, sekrety rodzinne, zdrad, po膨danie i …..?

[Reklama] Wydawnictwo Luna

Czy pi瘯ne ok豉dki skrywaj r闚nie pi瘯ny 鈔odek? Histori zapieraj帷 dech w piersiach, nad kt鏎 mo積a rozp造wa si w zachwycie? Niekoniecznie.
W przypadku powie軼i Meagan Brandy czuj si lekko oszukana. Zawarto嗆 nijak si ma do szaty graficznej. By potencja ale nie zosta wykorzystany.
Jeden wielki chaos. Oto co si tu dzieje. Fabu豉 jest zagmatwana i w moim odczuciu w徠ki nie zosta造 rozbudowane. Nie zosta造 odpowiednio rozpisane i nie dostarczy造 odpowiedzi na pytania, siej帷 totalny m皻lik. Kreacja bohater闚 te nie zosta豉 utrzymana w ryzach. Nie mam zielonego poj璚ia jacy tak naprawd mieli by, bo dla mnie wyszli niesprecyzowani. I te wyrwane totalnie sceny uniesie. Bez wprowadzenia czy jakiejkolwiek wi瘯szej chemii mi璠zy nimi. I niekt鏎e okre郵enia zwi您anymi z seksem, kt鏎e dla mnie s niesmaczne.
Do oko這 240 stron czyta豉m i szuka豉m plus闚. Czegokolwiek, czego tylko mog si z豉pa aby uratowa這 t ksi捫k. Niestety p騧niej by這 jeszcze s豉biej. Doczyta豉m do ko鎍a tylko dlatego, 瞠 ksi捫k otrzyma豉m w ramach wsp馧pracy z wydawnictwem. Bez tego ju dawno od這篡豉bym j na bok i nie m璚zy豉 si.
Nie ten styl, nie to prowadzenie wydarze. Nie te w徠ki i bohaterowie. Brak po膨danych emocji. Po prostu totalnie nie przypad豉 mi do gustu. A szkoda. Naprawd. I jak zawsze w takich przypadkach zach璚am do wyrobienia sobie w豉snego zdania. To tylko moja prywatna opinia, z kt鏎 oczywi軼ie nie musicie si zgadza.

Avatar u篡tkownika - Bookszonki
Bookszonki
Przeczytane:2024-03-26, Przeczyta貫m, Mam,

奸iczna ok豉dka, ciekawy opis, dobre wydawnictwo.

Co mog這 p鎩嗆 nie tak?

A no niestety jednak co mog這.

Nie lubi pisa negatywnych opinii i na szcz窷cie tym razem nie musz tego robi.

Przynajmniej nie do ko鎍a bo jednak ocena nie wysz豉 najgorzej.

Jednak musz zwr鏂i uwag tak瞠 na minusy, kt鏎e mi przeszkadza造 na tyle, by obni篡 ocen ca這軼iow ksi捫ki.

Pomijaj帷 ju to, 瞠 sceny e**tyczne by造... dziwne i ca趾iem niesmaczne dosy cz瘰to, no tekst "ru*haczu" rozwali mnie na 這patki.

Mo積a nawet spro郾ymi s堯wkami lepiej by odda nastr鎩, ju nawet elementy B*D*S*M w innych historiach tego typu brzmia造 mniej odpychaj帷o ni tutaj zwyk造 s**s.

To denerwowa豉 mnie g堯wna bohaterka.

Normalnie czasami mia豉m ch耩 od這篡 ksi捫k albo jej ni przy*篡.

Paniusia z dobrego domu, bogata i ambitna jednak瞠 na ka盥ym kroku musia豉 conajmniej kilkukrotnie podkre郵 to, 瞠 ona osi庵n窸a sukces sama i wynios豉 rodzinn firm na wy篡ny.

Ok zrozumiem raz czy dwa ale ona tyle razy to powtarza豉, 瞠 a mi si znudzi這.

Bastian jest cz這wiekiem z這穎nym i prostym zarazem.

By ofia*, nikim.

Potem przeszed na ciemn stron mocy a swoim sprytem zdoby j - dziedziczk imperium.

Fabu豉 mia豉 dobry plan, ciekawy pomys jednak niestety zosta przy熤iony zbyt prostackimi dialogami i p豉skimi postaciami pozbawionymi charakteru.

Mo積a by by這 bardziej rozwin望 ich relacje, zag喚bi si w 篡cie z przesz這軼i.

Wzbogaci dialogi o co wi璚ej ni g堯wnie sprowadzanie wszystkiego do fizyczno軼i lub pieni璠zy.

Og馧em ksi捫k czyta si dosy szybko chocia ze wzgl璠u na wy瞠j wymienione minusy mia豉m z ni chwilowy zast鎩 i zaj窸o mi jej czytanie kilka dni.

Nast瘼ne kilka dni my郵a豉m co napisa i dalej do ko鎍a nie mam poj璚ia jak ubra w s這wa swoje odczucia.

Nie powiem, 瞠 ksi捫ka jest tragiczna bo tak nie jest ale te mnie nie porwa豉, w ostatnim czasie przeczyta豉m mn鏀two ksi捫ek o bliskiej tematyce, nawet z wi瘯sz ilo軼i spicy scen jednak瞠 w por闚naniu do nich Z這dziej mojego serca jest wyra幡ie s豉bsz histori.

Zastanawia mnie te kiedy postaci skrad造 sobie te serca i si zakocha造, bo 陰czy豉 ich g堯wnie fizyczno嗆.

Przegapi豉m ten moment a mo瞠 to by grill?

No c騜, tym razem 6/10 z b鏊em serca.

Liczy豉m na wi璚ej, na co bardziej emocjonalnego, g喚bszego a dosta豉m dosy 這patologiczn histori o bad boyu i panience rozpieszczonej.

Tym razem ksi捫ka nie zostanie w mojej pami璚i na d逝go, zaraz zostanie wypchni皻a innymi a ja licz, 瞠 kolejnym razem ju si nie zawiod.

Avatar u篡tkownika - FascynacjaKsiazk
FascynacjaKsiazk
Przeczytane:2024-04-05, Ocena: 5, Przeczyta豉m,

🌟Pierwsze spotkanie z tw鏎czo軼i autorki uwa瘸m za bardzo udane.Wszystko dzi瘯i barwnym i ciekawym bohaterom.Rocklin-bogata dziewczyna z wysokimi ambicjami w stosunku do ojca oraz Bastian-biedny,tajemniczy i pe貫n sekret闚 ch這pak pragn帷y „bagatej dziewczyny” z wzajemno軼i.Ich szalona,aczkolwiek pokr璚ona historia przenosi czytelnika w 鈍iat,kt鏎y rz康zi si swoimi prawami.
Bogaty 鈍iat jest te 鈍iatem ciemnych interes闚 i walki o utrzymanie w豉dzy.I wydawa這by si,瞠 Bastian jest po drugiej strony prawa…a jednak swoj tajemniczo軼i wzbudza jeszcze wi瘯sze zainteresowanie swoj osob!Nie spos鏏 go odrazu odszyfrowa i przekona si,czy jest idealnym kandydatem dla bohaterki.Dzieki temu ich relacja jest bardzo,ale to bardzo niepewna i napi皻a…

🌟Powie嗆 potrafi wielokrotnie zaskoczy dzi瘯i zmieniaj帷ej si fabule oraz drugoplanowym bohaterom,kt鏎zy zaskakiwali swoimi zachowaniem.Jest dynamicznie oraz ciekawie.Czyta si lektur jednym tchem.Pragn帷 pozna si jak najszybciej ka盥y szczeg馧 z 篡cia bohater闚 oraz finalne decyzje dotycz帷e ich zakazanego romansu!
Niebezpiecze雟two czyha tu za rogiem,a prawda b璠zie niemal oczyszczaj帷a i szokuj帷a.

🌟Kto oka瞠 si kim i jaki wp造w b璠zie mia豉 przesz這嗆 na tera幡iejszo嗆 i przysz這嗆?Tego dowiecie si si璕aj帷 po t ksi捫k.
P O L E C A M

Avatar u篡tkownika - Karmelek3
Karmelek3
Przeczytane:2024-03-20, Ocena: 5, Przeczyta豉m, Mam,

Musz od razu zacz望 od ok豉dki, bo jest cudowna! Ma這 kiedy jestem a tak zachwycona szat graficzn! A tutaj wydawnictwo spisa這 si na medal. Satynowa w dotyku, a napisy s wybite i 郵iskie. Feeria delikatnych, pudrowych odcieni sprawia, 瞠 a chce si na ni patrze. P豉tki kwiat闚 swobodnie pl帷z si r闚nie w 鈔odku, bowiem posiada skrzyde趾a, kt鏎e stanowi dodatkow ochron przed uszkodzeniami mechanicznymi i r闚nie s pi瘯nie wyko鎍zone. Na jednym z nich przeczytacie kilka s堯w o autorce. A ka盥y rozdzia zaczyna si r闚nie zdobionej stronie, dlatego je郵i chodzi o wydanie, to strza w dziesi徠k. B璠zie si pi瘯nie prezentowa na p馧ce, w og鏊e w to nie w徠pi! Stronice s kremowe, czcionka wystarczaj帷a dla naszych oczu. Perspektywy mamy dwie, nale膨ce do g堯wnych bohater闚. Liter闚ka gdzie jaka si trafi豉, ale nie przeszkadza豉 ona zbytnio w lekturze.

Jest to moje pierwsze spotkanie z ksi捫k autorki, z tego co wiem, kiedy wydana by豉 jej inna seria w wydawnictwie Filia, niemniej jednak nie mia豉m o tym poj璚ia. Ta ksi捫ka sygnowana jest za granic jak pierwszy tom z serii Girls of Greyson. Zobaczymy wi璚, czy doczekamy si dalszych cz窷ci! Zazwyczaj nie czytam romans闚, pomieszanych z erotyk. Musi mnie dana lektura bardzo zaciekawi. I tak si ciesz, 瞠 w陰czy豉 si we mnie sroka ok豉dkowa i 瞠 da豉m jej szans. Jestem PRZEZADOWOLONA! Czyta si bardzo szybko, lekko i przyjemnie, nie ma jakichkolwiek blokad podczas poznawania kolejnych stron. Wci庵n窸am si, mo瞠 nie na samym pocz徠ku, ale po kilkudziesi璚iu stronach wiedzia豉m, 瞠 przepadn. Nie mog豉m doczeka si, a przeczytam jeszcze jeden rozdzia, mo瞠 co si wyja郾i? Naprawd jestem zadowolona, 瞠 zg這si豉m si do recenzji tej pozycji, dlatego b璠 chcia豉 przekona i Was, by軼ie wrzucili t opowie嗆 do koszyka w sklepie internetowym lub stacjonarnym. Autorka wie jak pos逝giwa si zgrabnie pi鏎em, by zgarn望 czytelnika w swoje sid豉 i wypu軼i dopiero po ostatniej kropce.

G堯wnymi bohaterami s Rocklin i Bastian. Dwa 鈍iaty, kt鏎e teoretycznie nie powinny mie ze sob nic do czynienia. Niemniej jednak, jak dobrze wiecie, przeciwie雟twa si przyci庵aj. Tak i ich do siebie co przyci庵a. ㄠczy ich nieco... toksyczna relacja, a bardziej bym powiedzia豉, 瞠 to on jest troch toksyczny. Niekt鏎e jego zachowania by造 dla mnie nie do wyobra瞠nia po prostu, nie godzi豉m si z tym co m闚i, czy robi. Czy nawet sam jego spos鏏 my郵enia. Okej, jestem w stanie uwierzy, 瞠 to, co spotka這 go w przesz這軼i mia這 ogromny wp造w na to, jakim obecnie jest cz這wiekiem, niemniej jednak nie do ko鎍a jestem zgodna z nim. Czy go polubi豉m? Troch tak, gdyby nie to czasami jego zachowanie... ;)
Z kolei Rocklin jest bohaterk nie z mojego 鈍iata. Bogata, maj帷a wszystko, co zechce. A tu nagle pojawia si kto, kogo nie mo瞠 mie u swego boku... Na jej barkach ci捫y ogromna odpowiedzialno嗆 i przysz這嗆. Jest postaci pocz徠kowo dla mnie osch陰, wynios陰, obrzydliwie bogat, bez krztyny uczu. P騧niej jednak, zmieni豉m nieco zdanie. Sta豉 si bardziej normalna, 篡ciowa, nieco zrobi豉 si z niej buntowniczka, chocia nie rozumia豉m w niej tego, 瞠 nie zawsze umia豉 powiedzie, to co czuje czy my郵i, nie umia豉 si postawi i troch to mnie dra積i這. Niemniej jednak na sam koniec ju totalnie straci豉 w豉sne zdanie, co jest troch przykre.
Sumuj帷, bohater闚 mamy tutaj wielu, g堯wnie skupiamy si na tej dw鎩ce. Wszyscy s wykreowani 鈍ietnie, niczego im nie brakuje. Ka盥y z nich jest inny, r騜ni si od siebie, ma inny charakter.

Ile tu jest zwrot闚 akcji! To g這wa ma豉, naprawd! Nie spodziewa豉m si, 瞠 dostan tak dynamiczn powie嗆, w kt鏎ej ci庵le co si b璠zie dzia這, wi璚 je郵i macie zamiar po ni si璕n望, musicie mie na uwadze, 瞠 nie ma tutaj nudy, absolutnie! Chwilami ci篹ko nad捫y za postaciami. Czu r闚nie chemi, jaka jest mi璠zy Rocklin i Bastianem. Wszystko by這 tak 鈍ietnie opisane, 瞠 a czu這 si na sobie emocje. ALE! Jest to ksi捫ka dla os鏏 +18, ze wzgl璠u na mnogo嗆 scen 堯磬owych, kt鏎e s dosy dok豉dnie opisane. Je郵i nie lubicie takich pozycji, niestety mo瞠 Wam to pasowa, a je瞠li jeste軼ie m這dsi, to ta ksi捫ka mo瞠 by dla Was po prostu nieodpowiednia. Tak samo przekle雟tw nie brakuje, ani krwi czy przemocy. Musicie by odporni na takie rzeczy. Wprawdzie krew nie leje si strumieniami, ale jest, i uwa瘸m, 瞠 troch tre軼i jest krzywdz帷ych dla m這dszych czytelnik闚.

Reasumuj帷 uwa瘸m, 瞠 jest to 名IETNY romans Young Adult, pozwalaj帷y na relaks, ale i w pe軟e wci庵ni璚ie si w 鈍iat wykreowany przez autork. Trudno si po pewnym momencie oderwa, jednak uwierzcie mi, nie b璠zie 瘸這wa. Pomimo tego jednego minusa, w kt鏎ym uwa瘸m niekt鏎e zachowania za toksyczne, jest rewelacyjna. Godna polecenia. Taki romans zmieszany z sensacj oraz erotykiem. Je郵i pojawi si nast瘼ne cz窷ci, ch皻nie si璕n! I Was serdecznie zach璚am do zapoznania si z t pozycj, czasem warto zmieni sobie gatunek. :)

Avatar u篡tkownika - yoloczytam
yoloczytam
Przeczytane:2024-05-06, Ocena: 4, Przeczyta貫m,

"Z這dziej mojego serca" autorstwa Meagan Brandy to powie嗆, kt鏎a zapl徠a豉 mnie w sie tajemnic i emocji. G堯wna bohaterka znalaz豉 si w niebezpiecznym ta鎍u z m篹czyzn, kt鏎ego jej 鈍iat nie akceptuje, a jednak ona nie potrafi si mu oprze.

Bastian Bishop jawi si jako szorstki i nieprzewidywalny, czasem jak koszmar, kt鏎y wkracza do 篡cia g堯wnej bohaterki. Jednak mimo jego odrzucaj帷ej postaci, nie mo積a si oprze jego magnetycznemu urokowi. Autorka sprawnie buduje napi璚ie mi璠zy bohaterami, jednak haos ca貫j fabu造, mo瞠 pogubi.

W ksi捫ce g堯wnym motywem jest 鈍iat mafijny, co dodaje historii warstwy tajemnicy i niebezpiecze雟twa. Jednak瞠, mimo obietnic mrocznej i tajemniczej atmosfery, niekt鏎e postacie drugoplanowe oraz g堯wna bohaterka mog nieco rozczarowa. Chocia Rocklin mia豉 by silna i zdolna do rz康zenia mafi, to nie zawsze takie cechy by造 dobrze zarysowane, co mnie dezorientowa這. Powie嗆 wplata ogrom tajemnic, kt鏎e kumuluj si pod koniec, co sprawia, 瞠 momenty zaskoczenia s nieuniknione.

Mimo pewnych niedoci庵ni耩, "Z這dziej mojego serca" jest ksi捫k wart uwagi dla mi這郾ik闚 tajemniczych historii z g瘰t atmosfer i bohaterami, kt鏎ych nie da si okie透na. Pomimo chaotycznego sposobu przedstawienia, sens ca貫j historii jest zrozumia造 i satysfakcjonuj帷y.

Ostatecznie, je郵i lubisz mroczne motywy, zagadkowe historie i bohater闚, kt鏎zy nie pasuj do standardowych schemat闚, "Z這dziej mojego serca" mo瞠 by ksi捫k dla Ciebie. Cho nie jest idealna, ma w sobie co, co przyci庵a i trzyma w napi璚iu a do ostatniej strony.

Avatar u篡tkownika - KamaZ03
KamaZ03
Przeczytane:2024-04-23, Ocena: 2, Przeczyta貫m,

On nigdy nie powinien znale潭 si w jej 鈍iecie.

Jest m篹czyzn znik康, kt鏎y ma na swoim koncie okrutn zbrodni i jeszcze wi瘯sz traum.

W wieku pi皻nastu lat podj掖 decyzj kt鏎a na zawsze odmieni豉 jego 篡cie na zawsze , a on sam przyj掖 now to窺amo嗆.

Rocklin jest c鏎k Raya Ravenawa, cz這wieka tyle pot篹nego, co bezwzgl璠nego.

Ten m篹czyzna nie rozumie s這wa nie i nie nawyk do tego, 瞠 kto mu si sprzeciwia.

W Greyson Elit, ekskluzywnej szkole z internatem nie ma miejsca na sentymenty.

Czy zwi您ek tej dw鎩ki ma szans przetrwa w 鈔odowisku w kt鏎ym na ka盥ym kroku czyha 鄉ier?

O tym musicie si przekona.

Szczerze m闚i帷 do zam闚ienia tego tytu逝 zach璚i造 mnie trzy rzeczy.

Po pierwsze bardzo ciekawy pomys na histori, w ko鎍u zakazane uczucia s naprawd wdzi璚znym tematem. Poza tym urzek豉 mnie ok豉dka i chcia豉m pozna tw鏎czo嗆 nowej autorki.

Niestety ,cho ju sam prolog mnie zaintrygowa ,a nawet zszokowa p騧niej sytuacja przedstawia豉 si nieco gorzej.

D逝gie opisy i chaos narracyjny sprawia造, 瞠 ksi捫k czyta這 si bardzo trudno. Plusem natomiast by造 zbli瞠nia Bastiena z ukochan napisane z du篡m wyczuciem.

Mimo wszystko polecam si璕n望, by samemu oceni t ksi捫k. ?

Avatar u篡tkownika - glinka_54_czyta
glinka_54_czyta
Przeczytane:2024-04-05, Ocena: 3, Przeczyta貫m,

?Recenzja?

Premiera 27.03.2024 r.

,,Z這dziej mojego serca" - Meagan Brandy

Wsp馧praca recenzencka @wydawnictwoluna

Elitarna szko豉, zagadki i walka o w豉dz, a w tym wszystkim nami皻no嗆 bogatej dziewczyny i biednego ch這paka.
Bogata dziewczyna jest inteligentna i odwa積a, kt鏎a w swoich d這niach trzyma wielka w豉dze. Razem z przyjaci馧kami prowadzi elitarn grup w szkole, kt鏎a jest bardzo wa積a i potrzebna. Zajmuje si czym specjalnym i niebezpiecznym. Dziewczyna od ma貫go jest wychowywana w przepychu i bogactwie. Normalne rzeczy s jej obce, ale mocno j ciekawi. Jest bardzo temperamentna i ju za pierwszym razem idzie do 堯磬a z prawie nieznajomym, co jak dla mnie jest zbyt szybkie i nieodpowiedzialne, ale kto bogatemu zabroni. Wida, 瞠 jest silna i 膨dna w豉dzy. Ma wiele os鏏 w swoich r瘯ach. Bezkompromisowa i wiedz帷a czego chce od 篡cia.

Bastian to biedny ch這pak, kt鏎y pope軟i zbrodni i 瞠by za ni nie odpowiedzie zgadza si na plan pewnego tajemniczego faceta. W doros造m 篡ciu ca造 czas zajmuje si r騜nymi sprawami, ale jest tak cie, kt鏎ego nikt nie widzi. Ma pewne zobowi您ania, kt鏎e musi spe軟i, a nagroda za nie jest bezcenna. To facet, kt鏎y musi mie wszystko pod kontrol i lubi dominacje. Ma by tak jak on chce. Z czasem ta zaborczo嗆 i dominacja staje si troch irytuj帷a. Bastian to bardzo z造 ch這pak z wierzchu, nie cofnie si przed niczym, ale ma te dobre cechy, kt鏎e ujawniaj si w nielicznych okoliczno軼iach.

Ich spotkanie jest dosy nietypowe, on wkrada si do jej domu. Od pierwszego spojrzenia dochodzi mi璠zy nimi do ostrej wymiany zda, a nast瘼nie przeradza si w nami皻n scen intymn. Akurat takie zapoznanie nie za bardzo mi si podoba這. Po kilku s這wach ju l康uj w 堯磬u. Nast瘼ne spotkania wcale nie s lepsze. Widz si , rozmawiaj i znowu dochodzi do zbli瞠nia. Bardzo ma這 jest spotka bez seksu. Dopiero pod koniec, kiedy dochodzi do najbardziej wyja郾iaj帷ych i niebezpiecznych rzeczy wtedy jest czas na inne sprawy.

On ci庵le pragnie dominowa, a ona lubi by mu uleg陰. Takie zachowania bohater闚 r闚nie nie zawsze by造 dla mnie zrozumia貫. On traktowa j niczym przedmiot. Same sceny zbli瞠 by造 r騜ne, bo jedne mi si podoba造 i by造 normalnie opisywane, a inne strasznie wulgarne i wyuzdane, a najbardziej przeszkadza這 mi s這wnictwo. Odnoszenie si jego do niej podczas stosunku i jej totalna uleg這嗆. To nie moje klimaty kompletnie.
Sama fabu豉 jest dosy specyficznie napisana. Miejscami ci篹ko by這 mi si wgry潭 w ich szachrajstwa, szko喚 dla bogatych i w og鏊e t ca陰 otoczk tajemnicy i walki o w豉dz. By這 mi ci篹ko z pocz徠ku, ale im dalej si zag喚bi豉m tym bardziej fascynowa mnie 鈍iat jaki stworzy豉 autorka. Jest kompletnie r騜ny od tego w innych ksi捫kach. Pe貫n mroku i niebezpiecznych tajemnic. Czasem wydaje si nam, 瞠 co jest takie, atak naprawd to jest co innego. Nie warto ufa wszystkim, bo zdrajca mo瞠 czai si za ka盥ym rogiem.
Emocji na pewno nie zabraknie, a g這wnie tych negatywnych. Nami皻no嗆 r闚nie gra jedne z pierwszych skrzypiec. Bohaterami s nastolatkowie w kt鏎ych buzuj m這dzie鎍ze hormony, ale musz sta si szybko doros造mi. Na ich m這dych barkach spoczywa wielka odpowiedzialno嗆 i pot璕a. A kobiety z tego grona to ju w og鏊e chc pokaza, ze s godne i gotowe na przej璚ie w豉dzy. W ich 鈍iecie kobieta musi mie ochron, bo inaczej jest 豉twym 逝pem dla m篹czyzn.
Podsumowuj帷 podoba豉 mi si ta historia, ale nie oby這 si bez wad, kt鏎e uwiera造 mnie w jaki spos鏏. Jednak dla fan闚 dark romance my郵, 瞠 b璠zie istn gratk: du穎 scen stosunk闚, mroczny bohater i niebanalna fabu豉, kt鏎a umie zakr璚i w g這wie.
6/10?

Avatar u篡tkownika - z_ksiazka_w_plec
z_ksiazka_w_plec
Przeczytane:2024-04-04, Ocena: 3, Przeczyta貫m,

Ona - panienka z bogatego domu, kt鏎a ma wszystko. Pieni康ze, dobr szko喚 i przyjaci馧.

On - jest morderc. Opr鏂z siostry, dla kt鏎ej zrobi豚y wszystko, nie ma nic. 砰cie na ulicy to jego codzienno嗆, do kt鏎ej przywyk.

Dwa r騜ne 鈍iaty, dwa r騜ne charaktery, kt鏎e co do siebie ci庵nie.

Ksi捫k ci篹ko jest oceni jednoznacznie. Z jednej strony uwielbiam romanse, w kt鏎ych bohaterowie s z innych 鈍iat闚. Z drugiej strony czego w tej historii mi zabrak這. Wkrada si r闚nie ma造 chaos, z kt鏎ym szczerze m闚i帷 nie poradzi豉m sobie. S tutaj liczne przekle雟twa, kt鏎e mi przeszkadza造.

G堯wna bohaterka strasznie mnie irytowa豉. Mia豉m j za pust panienk. Za to Bastian skrad moje serce. Pomimo, 瞠 by arogancki i porywaczy to bardzo go polubi豉m. Jest to posta, kt鏎a wie czego chce i sukcesywnie realizuje swoje cele.

W tej historii zabrak這 mi rozwini璚ia w徠k闚 dotycz帷ych drugoplanowych postaci. Ciekawym bohaterem wydawa mi si ochroniarz Rocklyn. I szkoda, ze autorka nie po鈍i璚i豉 tej osobie wi璚ej czasu.

Du篡m plusem tej powie軼i s liczne zwroty akcji, kt鏎e musz przyzna, 瞠 mnie zaskoczy造. Nie s康zi豉m, 瞠 w romansie mo瞠 by a tyle zwrot闚 akcji. Nale篡 tutaj r闚nie wspomnie, 瞠 ze wzgl璠u na liczne sceny 堯磬owe, ksi捫ka przeznaczona jest dla doros造ch czytelnik闚.

Jak wida, ksi捫ka posiada i plusy i minusy. Czy polecam? Owszem! Warto wyrobi sobie w豉sne zdanie o tej ksi捫ce. Na pewno znajdzie ona swoich zwolennik闚.

Inne ksi捫ki autora
Say You Swear
Meagan Brandy0
Ok豉dka ksi您ki - Say You Swear

Historia, kt鏎a przywraca wiar w prawdziw mi這嗆 Ostatnie lato przed wyjazdem na uniwersytet brzmi jak obietnica. Obietnica dobrej zabawy, dni sp璠zonych...

Brayshaw High (Tom 1). Elita
Meagan Brandy0
Ok豉dka ksi您ki - Brayshaw High (Tom 1). Elita

,,Dziewczyny takie jak ty, nie s mile przyjmowane w podobnych miejscach, wi璚 si nie wychylaj i odwracaj wzrok". Powiedzia豉 opiekunka spo貫czna, po...

Zobacz wszystkie ksi捫ki tego autora
Recenzje miesi帷a
Draka na Antypodach