XXI wiek nazywany jest przez wielu ekspertów epoką samotności. Pomimo szybkiej i łatwej komunikacji ludzie nigdy nie żyli tak odizolowani od siebie. Wiele osób chowa się przed innymi, bo relacje wydają im się zbyt ryzykowne i trudne. Nauka potwierdza jednak, że to dzięki życiu we wspólnocie doświadczamy radości i szczęścia.

Jennie Allen, autorka bestsellerowej książki Uwolnij głowę, postanowiła rozprawić się z mitami i fałszywymi obrazami samotności. Czerpiąc z najnowszych badań naukowych, Pisma Świętego i własnego doświadczenia, rysuje przed czytelnikami swojej nowej książki niesamowitą wizję życia w prawdziwej przyjaźni i wspólnocie. Pokazuje, jak:

? pokonać bariery w nawiązywaniu nowych znajomości,

? pracować nad toksycznymi relacjami,

? stworzyć grono oddanych przyjaciół,

? zacząć niesamowite życie w otoczeniu bliskich.

Ta książka pokaże ci, jak bardzo potrzebujesz w życiu sprzymierzeńców, i co ważniejsze, pomoże ich znaleźć!

Jennie Allen - amerykańska biblistka, blogerka, autorka bestsellerowych książek i podcastów o tematyce wiary. Założycielka organizacji if:Gathering. Prywatnie żona Zaca i mama czwórki dzieci.

Co na temat budowania przyjaźni mówi Biblia? Czy każdą relację można uzdrowić? Jak samotność zastąpić wspólnotą? Jennie Allen, autorka bestsellerowej publikacji Uwolnij głowę, w swojej najnowszej książce zachęca, abyśmy zobaczyli zdrowe relacje oczami Boga i wybrali je zamiast płytkich znajomości czy okazjonalnych spotkań. To najwyższy czas, abyśmy znaleźli swoich sprzymierzeńców i doświadczali głębokich więzi emocjonalnych z właściwymi ludźmi. Nie odkładaj tego na później!

Jagoda Kwiecień, Jagoopeppermint

???

,,Nie jest dobrze, żeby człowiek był sam. Uczynię mu zatem odpowiednią dla niego pomoc" (Rdz 2, 18). Jennie Allen przyjmuje to Boże Słowo i pokazuje swoim czytelnikom, jak praktycznie wcielić je w życie. Jak odrzucić samotność, by stać się częścią wspólnoty. W książce Znajdź sprzymierzeńców znajdziemy konkretne wskazówki, jak zbudować głębokie, świadome relacje, które przyniosą nam radość, spełnienie oraz lepsze zrozumienie celu naszego życia otrzymanego od Boga.

Magdalena Czech, Idź ze swoją siłą

Informacje dodatkowe o Znajdź sprzymierzeńców. Uwolnij głowę i otocz się ludźmi, którzy będą cię wspierać:

Wydawnictwo: Esprit
Data wydania: 2023-11-22
Kategoria: Poradniki
ISBN: 9788367291996
Tytuł oryginału: Find Your People: Building Deep Community In A Lonely World

Tagi: Chrześcijaństwo

Kup książkę Znajdź sprzymierzeńców. Uwolnij głowę i otocz się ludźmi, którzy będą cię wspierać

Uwolnij głowę. Jak pozbyć się toksycznych myśli i przestać się martwić
Jennie Allen0
Okładka ksiązki - Uwolnij głowę. Jak pozbyć się toksycznych myśli i przestać się martwić

TO ISTNIEJE TYLKO W TWOJEJ GŁOWIE I TYLKO TAM MOŻESZ SOBIE Z TYM PORADZIĆ Jennie Allen znalazła sposób na wyjście ze spirali złych myśli! W swojej...