Quantcast

Zona 22

Wydawnictwo: b.d
Data wydania: b.d
Kategoria:

Szokująca, autobiograficzna historia angielskiego biznesmena, osadzonego we współczesnym rosyjskim łagrze, przywodząca na myśl ?Midnight Ekspress?. W lipcu 2003 roku Tim Hague poleciał służbowo do Rosji. Na lotnisku w Moskwie w jego starych dżinsach celnicy odkryli okruchy haszyszu, pozostałe z weekendowej zabawy. Kilka godzin później Tim był już w więzieniu, a wkrótce w obozie, w zonie 22, położonej na odległych pustkowiach Mordwy... Rzecz o ludzkiej bezsilności i zderzeniu cywilizacji, pełna s

Kup książkę Zona 22

Opinie o książce - Zona 22

Avatar użytkownika - lokesh
lokesh
Przeczytane:2017-09-18,

Ksiazka doskonale potwierdza teze,ze za bezmyslnosc trzeba placic.Nawet-jak w tym przypadku-gdy cena jest niewspolmierna do przewinienia.Jest to relacja z pobytu w rosyjskim wiezieniu,o ktorym jedno mozna powiedziec na pewno:raczej nie chodzi w nim o reedukacje.Warunki jakie tam panuja moga robic wrazenie.Szkoda tylko,ze zbyt duzo miejsca autor poswieca na uzalanie sie nad soba.A przeciez w porownaniu z wiekszoscia osadzonych i tak mial on tam latwiej,zarowno ze wzgledu na swoje pochodzenie,jak tez mozliwosc pomocy z zewnatrz;rodziny,przyjaciol i ambasady.

Avatar użytkownika - GosiaK
GosiaK