Zrób mi jakąś krzywdę... czyli wszystkie gry video są o miłości

Dawid to 25-letni student prawa, w którego życiu nie może już wydarzyć się nic więcej. Wszystko jest ustalone. Poślubi jakąś koleżankę Swojej Byłej Kobiety. Ojciec podżyruje mu kredyt mieszkaniowy. Pójdzie do pracy. Spłodzi potomka. Po czterdziestu latach umrze. Ten scenariusz jednak rozpada się na kawałki, gdy spotyka uzależnioną od gier video piętnastolatkę, zakochuje się w niej i... postanawia ją porwać. "Zrób mi jakąś krzywdę" to łamiąca serce historia drogi, w którą zaplątani są świadkowie Jehowy, polscy aktorzy porno, detektywi - paranoicy i nieletni anarchiści. Książka, która robi to, co wszystkie dobre książki - każe ci się na zmianę śmiać i płakać. A Jakub Żulczyk (ur. 1983) jest lepszy od twojego ulubionego pisarza. Otwórz, przeczytaj i przyznaj rację.

Informacje dodatkowe o Zrób mi jakąś krzywdę... czyli wszystkie gry video są o miłości:

Wydawnictwo: Lampa i Iskra Boża
Data wydania: b.d
Kategoria: Inne
ISBN: b.d

Kup książkę Zrób mi jakąś krzywdę... czyli wszystkie gry video są o miłości

Zrób mi jakąś krzywdę... czyli wszystkie gry video są o miłości - opinie o książce

Avatar użytkownika - AlopexLagopus
AlopexLagopus
Przeczytane:2017-02-13, Ocena: 5, Przeczytałam, 2017 - 100 książek ,
Bardzo dobra, romantyczno-przygodowa opowieść. Co prawda główny bohater jest strasznym paranoikiem, ale tak jakby na własne życzenie. Bardzo mocno nadinterpretuje zwyczajne sytuacje nakręcając się, toteż jego myślotoki zwalają z nóg. Żeby nie było za łatwo, wydarzenia nie są opisane po kolei tylko w przeplatańcu czasu rzeczywistego i wspomnień... Ale ogólnie fabuła mnie bardzo wciągnęła i z wypiekami śledziłam przygody Kasi, Dawida i Wiktora.
Avatar użytkownika - AMJ1986
AMJ1986
Przeczytane:2016-10-08, Ocena: 5, Przeczytałam, 26 książek 2016,
Słowotok autora przyprawiał mnie czasem o zawrót głowy, ale właśnie z tego powodu mam ochotę na więcej. Świetnie się czyta tę niby banalną historię studenta i nastolatki o szalonych pomysłach. Historia ich "miłości" jest tak nierealna, że aż prawdziwa, bo warta poznania.
Avatar użytkownika - _ixzca_
_ixzca_
Przeczytane:2016-02-03, Ocena: 4, Przeczytałem, 12 książek 2016,
Książka dość długo się rozgrywa. Ma czasem swoje nudne momenty, choć jest też dobra strona: gdy już ma jakąś akcje to nie pozwala się czytelnikowi nudzić. Książka dla osób w każdym wieku.
Avatar użytkownika - whisky
whisky
Przeczytane:2014-06-11, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 książki 2014,
Czytając te książkę czułam się... staro. A mam 21 lat. To chyba mówi dość dużo o tematyce i podejściu autora oraz głównych bohaterów do świata. Łatwiej było mi się identyfikować ze zgorzkniałym studentem (jakim może trochę jestem) mimo różnicy płci i generalnie sposobu myślenia. To jedna z tych książek, które nazywam fastfoodem dla mózgu. Przeczytać, zabić czas i zapomnieć.
Avatar użytkownika - malamimbla
malamimbla
Przeczytane:2014-03-22, Ocena: 4, Przeczytałam,
Ciekawa książka, ciekawy styl do którego jednak trzeba się przekonać. Początkowo czytało się ciężko, jednak z czasem historia zaczyna wciągać i trzyma w napięciu do końca.
Avatar użytkownika - Maryjusz70
Maryjusz70
Przeczytane:2018-07-23, Ocena: 4, Przeczytałem, Mam,

Trochę inna love story. Bardzo miła. Dobrze się czyta, ale za dużo anglojęzycznych słów i odniesień do nieznanych mi tytułów piosenek, czy książek. Taka "polska lolita" z lekko przaśnią polską rzeczywistością początku XXI wieku.

Avatar użytkownika - AD
response
Przeczytane:2014-12-14, Ocena: 3, Przeczytałam, Mam,
Wzgórze psów
Jakub Żulczyk0
Okładka ksiązki - Wzgórze psów

Dojrzała książka autora kultowych powieści Ślepnąc od świateł i Zrób mi jakąś krzywdę oraz współtwórcy serialu ,,Belfer". Zimna, ciemna warmińsko-mazurska...

Dawno temu w Warszawie
Jakub Żulczyk0
Okładka ksiązki - Dawno temu w Warszawie

Stało się. Świat się skończył. Nadeszło Groźne i Inne. Przestańcie się mazać, to dopiero początek. Nie zapinajcie pasów. To bez sensu. ...