Autorka skupia się na naukowych dowodach, które świadczą, że duch stanowi jedną z właściwości materii. Odsłania zagadkę świadomości opisując zjawiska, które odmieniły rozumienie dotychczas obowiązującego światopoglądu oraz przekazuje najnowsze wyniki badań naukowców z całego świata. Stwierdza, że jesteśmy istotami wielowymiarowymi i każdy z nas może czerpać z tego globalnego banku danych. Analizuje wiele wierzeń religijnych, które od wieków starały się kształtować świadomość duchową. Przybliża zjawiska bilokacji, telekinezy i teleportacji oraz prezentuje naukowe dowody na ich istnienie. Opisuje badania przypadków przeżyć z pogranicza życia i śmierci. Podaje liczne przykłady autentycznych kontaktów ze zmarłymi oraz ich naukowe podłoże.

Informacje dodatkowe o Związek ducha i materii: Naukowe dowody na istnienie rzeczywistości równoległych:

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Data wydania: 2016 (data przybliżona)
Kategoria: Wiedza ezoteryczna

Kup książkę Związek ducha i materii: Naukowe dowody na istnienie rzeczywistości równoległych

Danuta Adamska-Rutkowska0
Okładka ksiązki - Psychotronika: Współczesna nauka o świadomości. Telepatia, teleportacja, prekognicja, cudowne uzdrowienia

Autorka bestsellerów łączących naukę z tym, co niezwykłe, w swojej najnowszej publikacji ujawnia mechanizmy, dzięki którym funkcjonują takie zjawiska jak...

Świadomość wielowymiarowa w świetle badań naukowych
Danuta Adamska-Rutkowska0
Okładka ksiązki - Świadomość wielowymiarowa w świetle badań naukowych

Czy wiesz, że istnieją inne rzeczywistości? Nie widzimy ich lecz są one dobrze zbadane. Dzięki tej książce zgłębisz te niedostrzegalne elementy, których...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska