Autorka bestsellerów łączących naukę z tym, co niezwykłe, w swojej najnowszej publikacji ujawnia mechanizmy, dzięki którym funkcjonują takie zjawiska jak teleportacja, lewitacja, telepatia, jasnowidzenie czy telegnozja. Co więcej, udowadnia, że większość ludzi jest w stanie skorzystać z tych pozornie magicznych praktyk. Rzuca również nowe światło na bioenergoterapię i zdradza sekrety stosowania tego typu uzdrawiania. Opisuje wyłącznie te anomalne zjawiska, które mają praktyczne zastosowanie. Podkreśla przy tym, że zdecydowana większość osób nie jest świadoma kryjącego się w nich potencjału. Jeśli więc masz prorocze sny czy zdolność przewidywania przyszłości, warto dowiedzieć się, jak ona działa. Niezwykłe zjawiska - praktyczne korzyści!

Informacje dodatkowe o Psychotronika: Współczesna nauka o świadomości. Telepatia, teleportacja, prekognicja, cudowne uzdrowienia:

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Data wydania: 2017 (data przybliżona)
Kategoria: Wiedza ezoteryczna
ISBN: 978-83-7377-856-6
Tłumaczenie: brak

Kup książkę Psychotronika: Współczesna nauka o świadomości. Telepatia, teleportacja, prekognicja, cudowne uzdrowienia

Psychotronika: Współczesna nauka o świadomości. Telepatia, teleportacja, prekognicja, cudowne uzdrowienia - opinie o książce

Avatar użytkownika - djas
djas
Przeczytane:2017-11-24, Ocena: 2, Przeczytałem, 52 książki 2017,

Próba przekonania czytelnika do naukowych dowodów na istnienie telepatii i innych paranormalnych zjawisk. Nie do końca to wiarygodnie, choćby ze względu na dość stare piśmiennictwo sięgające niekiedy przeszłych wieków... Szkoda, bo liczyłem na więcej.

Danuta Adamska-Rutkowska0
Okładka ksiązki - Związek ducha i materii: Naukowe dowody na istnienie rzeczywistości równoległych

Autorka skupia się na naukowych dowodach, które świadczą, że duch stanowi jedną z właściwości materii. Odsłania zagadkę świadomości opisując zjawiska,...

Świadomość wielowymiarowa w świetle badań naukowych
Danuta Adamska-Rutkowska0
Okładka ksiązki - Świadomość wielowymiarowa w świetle badań naukowych

Czy wiesz, że istnieją inne rzeczywistości? Nie widzimy ich lecz są one dobrze zbadane. Dzięki tej książce zgłębisz te niedostrzegalne elementy, których...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;