Zwierzęta totemiczne. Mały przewodnik

Usłysz przesłanie od swoich zwierząt mocy

Zwierzęta są pełne spokoju, czystości i niewinności. Nie chowają urazy, nie przeżywają negatywnych emocji. W ich świecie panuje harmonia. Łącząc się z ich częstotliwością możemy także odnaleźć równowagę w swoim świecie. Tak jak mamy duchowych przewodników, anioły i mistrzów, którzy prowadzą nas po ścieżce życia, tak też możemy sięgnąć po wsparcie zwierząt totemicznych, które pełnią rolę naszych przewodników. Duchowe zwierzęta są do nas podobne. Stanowią pewną postać cech umysłowych, emocjonalnych i fizycznych, dzięki którym możemy lepiej uświadomić sobie swoje zdolności i talenty.

Poznaj charakterystyki zwierząt totemicznych, dzięki którym w pełni wykorzystasz ich przewodnictwo i energię. Sięgnij po narzędzia, dzięki którym z łatwością uda ci się nawiązać kontakt z duchowym przewodnikiem. Doświadcz wsparcia zwierzęcia totemicznego i poczuj spokój, równowagę i pewność siebie.

Melissa Alvarez - amerykańska pisarka, autorka bestsellerowych książek i artykułów o samopomocy, duchowości i zdrowiu. Instruktorka, duchowo-intuicyjna trenerka, autorka romantycznych powieści pisanych pod pseudonimem ArianaDupré. Medium z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w duchowym doradztwie i komunikowaniu się ze zwierzętami. Autorka takich książek, jak ,,Animal Frequency", ,,365 to Raise Your Frequency" I ,,Your Psychic Self".

Informacje dodatkowe o Zwierzęta totemiczne. Mały przewodnik:

Zwierzęta totemiczne. Mały przewodnik - opinie o książce

Avatar użytkownika - brave_book
brave_book
Przeczytane:2024-03-27, Ocena: 5, Przeczytałem,
"Zwierzęta totemiczne" to kolejny tomik z serii Małych Poradników. Autorka tej książki od lat zajmuje się sprawą zwierząt duchowych i ma na swoim koncie inne publikacje związane z tą tematyką, lecz w tej zdecydowała się zawrzeć jedynie minimum teoretycznych informacji.

W gruncie rzeczy tę książkę można by uznać za swego rodzaju mały leksykon zwierząt totemicznych. Zostały one podzielone według kategorii - zwierzęta dzikie, udomowione oraz mityczne.

Przy każdym ze zwierząt zapisano pokrótce jego atrybuty i najbardziej wyraźne cechy, a także krótką notkę o tym co może oznaczać dany rodzaj totemu.

Znalezione tu informacje można potraktować jako ciekawostki, a także jako inspiracje różnego rodzaju. Myślę, że jest to też fajny trening do nauki symboliki poszczególnych stworzeń.

Jak pozostałe książki z tej serii, ta również zachwyca swoim wydaniem i przykuwa oko szatą graficzną ? prawdziwe perełki na półce ?

Myślę, że ten tytuł to coś fajnego dla miłośników tego typu ciekawostek, a także tych, którzy szukają bliższego połączenia z naturą i zwierzętami.

Avatar użytkownika - niezdarusia
niezdarusia
Przeczytane:2024-02-13, Ocena: 5, Przeczytałam,

"Zwierzęta totemiczne. Mały przewodnik" to książka w formacie kieszonkowym, dzięki czemu można ją łatwo zabrać ze sobą. Podoba mi się również układ tego tytułu, jest wygodny i intuicyjny.

Książka wprowadza nas w świat zwierząt duchowych, a także pokazuje nam jak możemy z nimi pracować. Znajdziemy tutaj podział na zwierzęta dzikie, udomowione i mityczne.

Zwierzęta totemiczne mają nam pomóc uświadomić sobie albo lepiej zrozumieć nasze zdolności, uosabiają one cechy fizyczne, emocjonalne, a także umysłowe.

Jest to również praktyczny tytuł, wyjaśnia jak prowadzić wizualizacje. Wyjaśnia również znaczenie zwierząt w snach.

Jest to bardzo ciekawa i dająca do myślenia pozycja. Bardzo lubię czytać książki dotyczące różnych wierzeń, niekiedy dają inną perspektywę. Pozwalają inaczej spojrzeć na różne kwestie.

Jeśli interesuje was taka tematyka, myślę, że ta książka was zaciekawi.

Avatar użytkownika - Zabkowa
Zabkowa
Przeczytane:2024-02-09, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,
Żyj przytulnie. Magia codziennych przyjemności
Melissa Alvarez0
Okładka ksiązki - Żyj przytulnie. Magia codziennych przyjemności

Ciepłe relacje z innymi, wewnętrzny spokój i głębokie poczucie komfortu - na wyciagnięcie ręki! Czym jest przytulność? To stan, w którym czujesz...

Sekrety domu Bille
Agnieszka Janiszewska