Żyj przytulnie. Magia codziennych przyjemności

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2019-01-16
Tytuł oryginału: The Simplicity of Cozy: Hygge, Lagom & the Energy of Everyday Pleasures

Ciepłe relacje z innymi, wewnętrzny spokój i głębokie poczucie komfortu - na wyciagnięcie ręki!

Czym jest przytulność?

To stan, w którym czujesz się błogo i bezpiecznie. Przytulne życie zależy przede wszystkim od twojego nastawienia, dzięki któremu wnosisz ciepło, miłość, przyjaźń i dobre samopoczucie do swojego domu, pracy i relacji z innymi.

Wprowadź przytulność w każdą sferę swojego życia, korzystając z inspirujących wskazówek Melissy Alvarez i dowiedz się, jak:

- ocieplić przestrzeń materialną wokół siebie;

- przywiązywać się bardziej do ludzi, a mniej do przedmiotów;

- tworzyć i pielęgnować głębokie relacje bez poczucia poświęcania się dla innych;

- zwolnić tempo i osiągnąć pożądany poziom komfortu;

- wprowadzić ciepło i empatię do każdej sfery życia.

Odkryj sztukę przytulnego życia i celebruj je każdego dnia!

__

O autorce

Melissa Alvarez jest wielokrotnie nagradzaną autorką książek i artykułów na temat rozwoju osobistego, duchowego i emocjonalnego. Jako profesjonalny doradca duchowy oraz ,,zaklinacz" zwierząt, pomogła już tysiącom osób i zwierząt, które nie mogły rozwinąć swojego potencjału z powodu lęków i blokad. Książki Melissy zostały przetłumaczone na język rumuński, rosyjski, chiński, francuski i czeski. Na co dzień Melissa mieszka na południu Florydy z rodziną, psami i końmi.

Tagi: Poradniki kosmetyczne

Kup książkę Żyj przytulnie. Magia codziennych przyjemności

Opinie o książce - Żyj przytulnie. Magia codziennych przyjemności

Avatar użytkownika - JoannaKa
JoannaKa
Przeczytane:2019-02-21, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2019,

Poradnik ten w przedstawia ciekawe zwyczaje z różnych krajów świata, które można wcielic w życie, by uczynić je przyjemniejszym i przytulniejszym. Dla zabieganych czy zestresowanych może tam być sporo podpowiedzi. Poradnik mówi trochę o duchowości i rozwoju duchowym w kontakcie z przyrodą i samym sobą ale bez powiązań z religią, co jest dla mnie ciekawą narracją, I polecam zwłaszcza dla tych co czują się zmęczeni kościelnym monopolem na rozwój duchowy. Ciekawa pozycja.

Sekret Heleny
Lucinda Riley;