ŻYRANCI czyli szukając zaczepki

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2013-06-14
ISBN: 978-83-91-31085-4

Książka „Żyranci, czyli szukając zaczepki” trochę przypomina kocioł gotującej się zupy w zamyśle wyjątkowej. Warzą się w niej wspomnienia, dźwięki i emocje. Opowiada historię o muzyce i - może przede wszystkim - tym, jak bardzo potrafi ona połączyć ludzi. Historię, która się nie kończy, bo wciąż trwa. Składa się z liter, słów, zwrotów oraz fraz. Chwilami pięknych, czasem plugawych, ale zawsze nanizanych na subtelną nić w miarę poprawnej składni. "Z Pieniędzmi skrzyżowałem szlak niemal dekadę temu. Od tamtej pory próbowałem wielokrotnie uchwycić i ubrać w słowa to Zjawisko. Autor "Żyrantów" wprost z pola walki podaje to szczerze i błyskotliwie. Panie i panowie: oto "Kwiat Alternatywy" z sercem na głębokim talerzu." Hubert "Spięty" Dobaczewski - Lao Che. ""Żyranci" to bardziej punkowa wersja "Wniebowziętych" i odwrócona do góry nogami "Tequilla". Można nią straszyć hipsterów i zespoły rywalizujące z konkursach dla młodych talentów, Jest też prawdopodobnie pierwszą i ostatnią książką, która autentycznie mówi o wspólnocie". Anna Cieplak - Świetlica Krytyki Politycznej "Na Granicy".

Kup książkę ŻYRANCI czyli szukając zaczepki

Opinie o książce - ŻYRANCI czyli szukając zaczepki

Avatar użytkownika - radeksc-wp
radeksc-wp
Przeczytane:2018-12-30, Ocena: 6, Przeczytałem, 26 książek 2018,

Jazda bez trzymanki i bez pieniędzy. Przygoda z życiem.

Nie wiesz o mnie wszystkiego
Joanna Jagiełło