Żywioły (Tom 4). Siła, która ich przyciąga

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2017-11-08
Kategoria: Romans

Z Grahamem Russellem nie byliśmy dla siebie stworzeni. Mną targały emocje, on pogrążony był w apatii. Ja śniłam na jawie, jego trawiły koszmary. Płakałam, podczas gdy jego oczy pozostawały suche.

Pomimo jego skutego lodem serca i mojego porywczego temperamentu, czasami łączyły nas chwile. Chwile, gdy patrzyliśmy sobie w oczy, dostrzegając skrywane w nich tajemnice. Chwile, gdy jego usta doświadczały moich obaw, a ja oddychałam jego bólem. Chwile, kiedy wyobrażaliśmy sobie jakby to było, gdybyśmy byli zakochani.

Dzięki tym chwilom unosiliśmy się ku chmurom, tam jednak dopadała nas rzeczywistość i jakaś siła zmuszała do zejścia na ziemię.

Graham Russell nie był mężczyzną, który potrafi kochać. Ja również nie byłam w tym dobra. Mimo to, gdyby dane mi było znów się zakochać, zatraciłabym się w nim już na zawsze.

Nawet jeśli przeznaczone byłoby nam  roztrzaskać się o skały.

Kup książkę Żywioły (Tom 4). Siła, która ich przyciąga

karli49
Przeczytane:2018-08-04, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam, 26 książek 2018,
Avatar użytkownika - Lenka83
Lenka83
Przeczytane:2017-11-11, Ocena: 5, Przeczytałam, 52/2017 Czytanie to drugie życie,

Nie lubię książek które mają tak mało stron bo wtedy wiem że sobie nie poczytam.
Ta książka jest dobra i małą ilość stron wynagradza bardzo duża dawka emocji. Emocji które można poczuć... emocji które można dotknąć.

Graham i Lucy noc i dzień, mrok i światło. Dwie postacie które są różne Graham wielki mrok, ból postać która boi się zaufać drugiemu człowiekowi.
Lucy jak nazwał ją Graham świrnięta hipiska, ja bym ją nazwała chochlikiem jasna, ciepła ufna, osoba która czuje za dużo.
Dwa przeciwieństwa choć każdy ma swój bagaż doświadczeń i emocji... dwie osoby które ratują się nawzajem.
" Ale życie nie było dobrą książką. Życie było bałaganem słów, które tylko czasem ze sobą współgrało. Prawdziwe życie było ciągiem emocji ledwie mających jakikolwiek sens. Było rękopisem z niedoróbkami, powykreślanymi zdaniami, a wszystko zapisane kredą. Nie było piękne. Nie dawało żadnych znaków ostrzegawczych. Nie było łatwe. "

Zawsze i wszędzie
Brittainy C. Cherry0
Okładka ksiązki - Zawsze i wszędzie

Każdego dnia modliłam się, żeby on znów mnie pokochał. Zostawił mnie dla innej, nie wiedziałam, jak sobie z tym poradzić, jak bez niego żyć. Chciałam...

Żywioły (Tom 2). Ogień, który ich spala
Brittainy C. Cherry0
Okładka ksiązki - Żywioły (Tom 2). Ogień, który ich spala

Był sobie kiedyś chłopiec, którego pokochałam. Logan Francis Silverstone był moim zupełnym przeciwieństwem. Kiedy tańczyłam jak urzeczona, on podpierał...

Hotel ostatniej szansy
Nicki Thornton