reklama

"Szadź": Zbrodnia niedaleko Opola nie jest przypadkowa? Co wydarzy się w 1 i 2 odc serialu?

Data: 2020-10-13 17:59:30 Autor: Tamer Adas

Szadź to serial stacji TVN, stanowiący adaptację powieści Szadź, autorstwa Igora Brejdyganta, ukazujący historię komisarz Agnieszki Polkowskiej, niezwykle inteligentnej, utalentowanej oraz tajemniczej policjantki, zajmującej się najtrudniejszymi sprawami kryminalnymi. Co czeka fanów w odcinkach 1 i 2 odc Szadź?

Obrazek w treści 

Szadź to serial kryminalny z elementami thrillera stanowiący adaptację powieści o tym samym tytule Igora Brejdyganta.

Szadź – opis 1 odc

Co wydarzy się w 1 odcinku Szadź? Niedawleko Opola funkcjonariusze policji odnajdują zwłoki dziewczyny. Ta najprawdopodobniej padłą ofiarą seryjnego zabójcy, realizującego coś w rodzaju zbrodni rytuału wykonanego przez sekciarza. Ofiarami jego napadów mają być głęboko wierzące kobiety, w związku z czym do śledztwa zostaje oddelegowana komisarz Agnieszka Polkowska.

Policjantka posiada niezwykłą inteligencję, nietypowe podejście oraz sekrety, które chciałaby ze wszystkich sił pozostawić z dala od ciekawszych oczu.

Czytaj także: Trwają prace nad 4 sezonem Chyłki

Kobieta zmagać się będzie z poszukiwaniem prawdy oraz dbaniem o utrzymanie trudnych relacji z własną, nastoletnią córką. Na lokalnej uczelni rozpoczyna się kolejny rok zajęć prowadzony przez Piotra Wolnickiego, znanego i cenionego religioznawcę oraz wykładowcę.

Szadź – gdzie obejrzeć 1 odc?

Gdzie można zobaczyć 1 odcinek Szadź? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można we wtorek, 13 października na antenie stacji TVN od godziny 21:30.

Czytaj także: „Szadź” – TVN zrobi serial na podstawie powieści Igora Brejdyganta

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie player.pl.

Szadź – opis 2 odc

Co stanie się w 2 odc Szadź? Agnieszka wraz z Tomaszem Mrówcem powracają na miejsce zbrodni, gdzie jeszcze raz chcą przeanalizować ślady oraz poszlaki, dzięki czemu udaje im się odkryć, że położenie dłoni ofiary było pozostawionym sygnałem od mordercy. To pozwala im także spostrzec powiązania ze zbrodnia sprzed pół roku.

Następnym krokiem jest przeprowadzenie rozmowy z rodzicami, po której możliwe jest pozyskanie wiedzy i wskazań dotyczących kolejnych charakterystycznych połączeń pomiędzy obiema sprawami.

Czytaj także: Religia i zbrodnia. Recenzja serialu „Szadź"

Ewa, ulubiona studentka Piotra, należy do grona świadków Jehowy bez zgody starszyzny decyduje się rozpocząć studia. To powoduje konflikt, po którym młoda kobieta mus podjąć decyzję o swojej przyszłości i przynależności. W ten sposób staje się łatwym do pozyskania celem dla Piotra, obserwującego ją z niemalże wszystkich możliwych stron....

Szadź – gdzie obejrzeć 2 odc?

Gdzie można zobaczyć 2 odcinek Szadź? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można we wtorek, 20 października na antenie stacji TVN od godziny 21:30.

Czytaj także: Paranoja. Mocny film sensacyjny o szpiegostwie korporacyjnym

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie player.pl.

Szadź – książka

Serial Szadź powstał na podstawie powieści Igora Brejdyganta pt. Szadź. Prezentując w powieściowy sposób losy komisarz Agnieszki Polkowskiej, zajmującej się najtrudniejszymi sprawami.

Książkę Szadź kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Szadź
Igor Brejdygant1
Okładka książki - Szadź

Kiedy nad ranem zostają znalezione zwłoki, na miejscu zjawia się komisarz Agnieszka Polkowska. Nikt nie chce z nią pracować - zbyt wiele wymaga, słynie...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Szpetnicy
Maciej Kapuściński
Szpetnicy
Przyjdę, gdy zaśniesz
Agnieszka Lingas-Łoniewska
Przyjdę, gdy zaśniesz
Tango
Ewa Cielesz
Tango
Każde twoje słowo
Marta Reich
Każde twoje słowo
Na zawsze w lodzie
Owen Beattie; John Geiger
Na zawsze w lodzie
Cień Debory
Magdalena Mosiężna
Cień Debory
Pocztówki z Portugalii
Jolanta Kosowska
Pocztówki z Portugalii
Pani Cisza
Arkady Saulski
Pani Cisza
Komnata głodu i chłodu
Magda Chruścińska
Komnata głodu i chłodu
Pokaż wszystkie recenzje