reklama

W sieci pojawił się zwiastun 4 części filmu "After"

Data: 2022-01-18 09:00:01 Autor: Julia Hantulik
udostępnij Tweet

Wszyscy fani filmu After wyczekują ostatniej części serii. W sieci pojawił się oficjalny zwiastun produkcji After. Bez siebie nie przetrwamy, a w nim możemy zobaczyć, co czeka Hardina i Tessę. Przed bohaterami kolejne próby. Czy w ich przypadku miłość wszystko zwycięży?

Obrazek w treści
Fot. Quantrell D. Colbert / mat. prasowe. Monolith Films

Zakończenie filmu After. Ocal mnie sprawiło, że fani od razu zaczęli zadawać pytania dotyczące premiery kolejnej części serii. Losy Tessy i Hardina jeszcze bardziej się pogmatwały, co można zobaczyć w zwiastunie czwartego filmu z cyklu. 

Kim jest autorka serii Anna Todd?

Anna Todd jest amerykańską pisarką, urodzoną w 1989 roku. Swoją przygodę z pisaniem zaczynała na platformie Wattpad i to właśnie tam jej opowieść After zyskała mnóstwo fanów. Wszystko za sprawą tego, że pierwotnie jej opowieść była fanfiction inspirowanym zespołem One Direction. Sama postać Hardina powstała na wzór Harry'ego Stylesa. Anna Todd napisała historię miłosną, która przepełniona jest wzlotami i upadkami.

Czytaj także: 

Przed wydaniem autorka zmieniła imię głównego bohatera, w wyniku czego dziś czytelnicy poznają historię Hardina i Tessy. Są oni uwikłani w burzliwą relację, która na początku swojej popularności była nazywana młodzieżową wersją 50 twarzy Greya. Anna Todd na fali popularności tej historii miłosnej stworzyła także prequel serii, czyli książkę Before. Chroń mnie przed tym, czego pragnę, a także dwie książki opowiadające o losach Landona, czyli Nothing More oraz Nothing Less.

After. Bez siebie nie przetrwamy – co wiadomo o filmie?

Film After. Bez siebie nie przetrwamy to adaptacja książki Anny Todd o tym samym tytule. W After bardzo szybko zakochali się czytelnicy z całego świata. Powieść z Wattpada została wydana w 2014 roku, a niedługo później na rynku pojawiły się kolejne jej części. Niemal pewne było, że po takim sukcesie powstanie także film. Pierwsza część Aftera zadebiutowała w kinach w 2019 roku, a kontynuacje tej produkcji miały premiery w następnych latach. Niedawno w sieci pojawił się wyczekiwany zwiastun 4 części z cyklu. Fani musieli długo zastanawiać się nad losami ulubionych bohaterów. Wszystko przez niespodziewane zakończenie filmu After. Ocal mnie, które sprawiło, że wszystko, co wiedzieliśmy o relacji Tessy i Hardina mogło ulec zmianie.

Czytaj także: 

Przed Hardinem i Tessą największa próba. Młody mężczyzna dowiedział się prawdy o swojej rodzinie i cały jego świat runął. Hardin nie może się pozbierać i zaczyna szukać ucieczki od wszystkiego. Przede wszystkim ucieka od ukochanej Tessy. Ta zaś widząc, jak on próbuje wszystko zniszczyć, zdaje sobie sprawę, że czasem sama miłość nie jest wystarczająca. W czwartej części serii After dowiemy się, czy bohaterowie finalnie będą razem i czy pokonają wszelkie przeciwności. Wszystko w rękach Hardina.

Czytaj także: 

Zwiastun filmu After. Bez siebie nie przetrwamy

Zapowiedź produkcji wskazuje na to, że czwarta część serii może być najprawdopodobniej najbardziej rozdzierającą serce. Bohaterowie staną przed trudnymi dylematami i będą musieli przekonać się, ile warta jest ich miłość i czy są dla niej zrobić wszystko.

Zwiastun można obejrzeć poniżej: 

Premiera filmu After. Bez siebie nie przetrwamy będzie mieć miejsce 24 sierpnia 2022 roku.

After. Bez siebie nie przetrwamy – książka

Do premiery filmu zostało jeszcze dużo czasu, dlatego zachęcamy do uprzedniego przeczytania książki, na której podstawie powstała ekranizacja. Mowa o powieści After. Bez siebie nie przetrwamy, która została wydana nakładem Wydawnictwa Między Słowami.

Książkę Anny Todd można kupić w popularnych księgarniach internetowych:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Bez siebie nie przetrwamy
Anna Todd5
Okładka książki - Bez siebie nie przetrwamy

Związek Tessy i Hardina przeszedł wiele prób, ale po każdej z nich uczucie między nimi było coraz mocniejsze. Wszystko się zmienia, gdy Hardin odkrywa...

dodaj do biblioteczki
Autor
Reklamy
Recenzje miesiąca
Immunitet
Remigiusz Mróz
Immunitet
Witraże
Agnieszka Lis
Witraże
Consilio
Danuta Marć
Consilio
Królewska rozgrywka
Melisa Łada
Królewska rozgrywka
Czarne Wzgórza
Nora Roberts
Czarne Wzgórza
Jutro pokochamy Rzym
Magdalena Kołosowska
Jutro pokochamy Rzym
Pokaż wszystkie recenzje